Збираючись проводити заміну віконних систем у квартирі або в будинку, кожен замовник задається питанням: «Яка профільна система найкраще і чи так гарні вікна Rehau?»

Відповідаючи це питання, будь-який потенційний споживач розуміє, що у цьому питанні стоїть рівень довіри до виробника. Високий рівень довіри від споживачів пластикових вікон у Дніпрі давно заслужили та продовжують підтримувати його на високому рівні металопластикові профілі фірми Rehau.

Основною причиною такої популярності та довіри є той факт, що профілі Rehau – це не лише естетичний зовнішній вигляд та екологічно чисті матеріали. Профільні системи фірми Rehau представляють унікальне поєднання міцності, довговічності, енергозберігаючих властивостей та потужних фізико-механічних характеристик.

Потенційні покупці в Дніпрі, які бажають придбати якісні пластикові окна, повинні мати уявлення про те, що висококласне вікно включає і відмінний профіль, і надійну сучасну фурнітуру. Доповнює все це, грамотно підібраний та якісно виконаний склопакет та кваліфіковано виконаний монтаж пластикових вікон.

І профільна система у цьому списку займає далеко не останнє місце. Адже саме з профільними системами переважна більшість замовників у Дніпропетровську ототожнюють пластикові вікна. На просте запитання: «Які у Вас вікна у квартирі чи будинку?» власники пластикових віконних систем, як правило, відповідають: “Вікна Rehau!”

Основа пластикових вікон – профіль Rehau

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Чому профільні системи такі важливі при виборі пластикового вікна? Щоб розібратися в цьому питанні, слід знати, які функції виконує профільна система пластикового вікна. На прикладі профілів, які виробляє німецький концерн Rehau, у статті ми розповімо, як профіль надає вікнам, що виготовляються з нього, певні характеристики.

1. Холодноламкість профілю

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Визначає рівень протистояння профілю пластикового вікна морозам і те, чи не тріскається він за низьких температур від ударів малої та середньої тяжкості. Віконні блоки з профілями від концерну Rehau успішно застосовувалися в умовах досить низьких температур – на Алясці, в Сибіру та Канаді при температурних максимумах 60 градусів і показали свою надійність. У Дніпрі пластиковим вікнам від фірми Рехау такі жорстокі морози не страшні, тому що клімат у нашому регіоні набагато м’якший.

2. Довговічність

Даний показник відповідає за те, як довго віконний профіль зберігатиме свій зовнішній вигляд з моменту покупки, піддаючись впливу зовнішніх факторів: сонця, дощу, снігу та ін. З цією метою розробники компанії Рехау піддавали свою продукцію серйозним випробуванням: у пустелі Арізона. Профільні системи цього німецького концерну вже багато років лежать на стендах під палючим сонцем і зберігають свої вихідні колірні характеристики.

3. Надійність

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

На територію України профільні конструкції для пластикових вікон Rehau доставляють із двох підприємств: з німецького міста Вітмунд та польського Шрема. Звідти надходять і всі необхідні комплектуючі матеріали. Обидва заводи належать безпосередньо концерну, адже фірма Rehau ніколи не видавала нікому ліцензій на виготовлення будь-якої продукції. Крім того, фірма організувала на своїх підприємствах відмінну систему контролю за якістю своєї продукції.

4. Міцність

Важлива характеристика профільних віконних систем. У профільних системах Рехау застосовується так зване П-подібне армування, глибина якого сягає 35 мм. Це створює високі інерційні характеристики профілю на згині під впливом сильного вітру.

5. Пожежна безпека

Профільні системи від Рехау виготовляються із матеріалів стійких до горіння. Сірник, що випадково впав, або не затушкований недопалок не призведуть до виникнення пожежонебезпечної ситуації.

6. Ремонтопридатність

Металопластикові профілі фірми Рехау чудово зарекомендували себе при складанні віконних систем, адже за рахунок формули ПВХ вони не дають тріщин у місцях зварювання. А висококласний утеплювач із каучуку, розташований усередині профільної системи, а також по межі стулок створює відмінну герметичність вікна. Крім того, у разі потреби, його можна замінити.

7. Енергозбереження

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Протидія профілів Рехау теплопередачі повною мірою відповідають усім технологічним нормам, що діють на території України. Залежно від кількості камер у склопакеті та системи становить від 0,62 м2С/Вт для трикамерного блоку EuroDisign 60 до 1,05 м2С/Вт. Останній показник є оптимальним показником для віконних систем та застосовується для шестикамерної системи Geneo.

8. Безпека

Концерн Рехау має велику кількість підтверджень безпеки своїх металопластикових віконних систем. Європейські вимоги до цього виду продукції набагато жорсткіші, ніж норми, що діють на території України. Профілі Rehau мають спеціальний гігієнічний сертифікат, який дозволяє встановлювати вікна з профілем даної фірми в дитячих садках і лікарнях. Цей документ є ще одним підтвердженням безпеки профілів Rehau.

9. Дизайн

Металопластикові віконні профілі від Rehau мають різноманітний дизайн. За рахунок оригінальних стулок і штапиків віконні системи можуть мати або суворий зовнішній вигляд, який відмінно підійде для вікон міських квартир або офісів. Або мати витончені лінії, що відмінно підійде для вікон заміських котеджів.

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

REHAU пропонує потенційним замовникам у Дніпропетровську при виборі та купівлі пластикових вікон зупинити свій вибір на наступних компаніях:

 • які працюють лише з профілями від концерну REHAU;
 • пройшли програму авторизації;
 • мають сертифікат, який надає компанії статус «Авторизований Партнер REHAU» або «Авторизований Торговий Партнер REHAU». Цей документ видається компанії після проведення технічним відділом аудиту, який концерн REHAU проводить регулярно.

Основні критерії проведення перевірки:

 • чи використовує компанія оригінальні комплектуючі REHAU, до яких належить ущільнювач та оригінальні механічні з’єднувачі;
 • пролонгована функціональна безпека, яка дозволяє дотримуватись усіх необхідних умов виробництва та обробки, а також виконання вітчизняних будівельних нормативів;
 • кваліфікований монтаж вікон Рехау, який передбачає дотримання всіх норм ГОСТу;
 • навчання персоналу в Академії REHAU обов’язково.

Сертифікат, який надає компанії Статус Авторизованого Партнера, дається на 1 рік, а Авторизованого Торгового партнера – на 6 місяців. Протягом цього часу компанія підтверджує своє становище у період регулярно проведеного аудиту.

З гордістю можемо відзначити, що компанія VegaPlast, яка знаходиться у Дніпрі, має сертифікат, що дає статус «Авторизований Партнер REHAU» та вікна нашої компанії відповідаю всім технічним вимогам концерну REHAU.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×