Новобудова, власна квартира – мрія кожної родини. Але, як правило, в квартирі новобудови, новосели стикаються з безліччю будівельних недоліків.

Найуразливішим місцем у нових будинках є скління як вікон, і балконів (лоджій), т.к. забудовники, бажаючи заощадити, встановлюють віконні блоки із ПВХ низької якості. Природно, що у мешканців одразу виникає питання щодо того, чи варто міняти вікна у новій квартирі чи заміну можна не проводити?

Які вікна встановлюють у нових будинках

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

Компанія забудовник, проводячи будівництво житлових будівель, намагається заощаджувати на всьому, тому для скління квартир використовується недорогий пластик, тонке скло та недорогі фурнітура, матеріали для монтажу.

Мало того, сам монтаж пластикових вікон часто виконується неякісно, особливо якщо стискає час і потрібно терміново здавати об’єкт. Мало того, деякі забудовники, бажаючи знизити витрати, видають за пластикові віконні системи дешевші аналоги, які виготовлені з вторинного пластику без армування.

І як наслідок всіх вищезгаданих факторів, віконні системи не витримують сильного вітру та низьких температур. Такі віконні конструкції не підходять для квартир, т.к. надзвичайно крихкі та токсичні, тому новосели в основному змінюють встановлене скління.

Як економити на армуванні та пластиці

Установка замена пластиковых окон в новостройках Днепропетровска

Кліматичні умови України не передбачають застосування віконних блоків із тонким профілем. Якщо у вашій новій квартирі стоїть така віконна конструкція, її слід обов’язково замінити на більш якісний віконний блок.

Якщо віконна система має профіль з армуванням менше 1, 2 мм, то це призведе до прогину стулок, особливо на верхніх поверхах будівлі. Ремонт стулок у цьому випадку неможливий, тому необхідно повністю змінювати пластикові вікна та скління балконів.

Встановлення (заміна) пластикових вікон починається з обґрунтування

 • Легкий пластик дасть змогу вам заощадити сімейний бюджет, але не відповідає необхідним завданням житлового простору;
 • Армування – важливий елемент міцності вікна і на ньому зовсім не варто заощаджувати, навіть якщо ваша система відрізняється високою якістю, але має слабке армування, вона буде абсолютно непридатна у використанні;
 • Якщо віконні стулки погано працюють і сама віконна система дає збої в експлуатації, зазвичай причиною є фурнітура низької якості. Але найчастіше – у цьому винна мала товщина армування, яка негативно позначається на приляганні та відкриванні стулок та знижує теплоізоляційні характеристики вікна.

Приймаючи рішення про заміну віконної системи новосели, як правило, намагаються віддати перевагу авторитетному бренду. Однак, недорога система слабо розкрученої фірми, може бути цілком гідним варіантом і не поступатися характеристиками популярним маркам.

Наприклад, якщо віконна система з глибиною профілю 70 мм за технічними характеристиками підходить для вашого віконного отвору, то ви можете замінити його на віконний блок класу «Б» не розкрученого бренду з глибиною зовнішньої стінки 2,5 мм. Такий вибір дозволить вам значно заощадити, а якість вікна не постраждає.

Як заощадити на склопакетах

На склопакет припадає найбільша площа скління і його недоліки відразу впадають у вічі. Наприклад, якщо ваше вікно постійно пітніє, його потрібно терміново змінювати, адже частою причиною такої проблеми стає недорогий наповнювач або неякісний герметик.

Крім того, недобросовісні будівельні компанії з метою своєї економії встановлюють звичайні склопакети замість віконних систем, які заявлені у проекті.

Реалії сучасного часу вимагають встановлювати у житлових приміщеннях вікна енергозберігаючого типу, а деякі забудовники замінюють їх на флоат-скла.

Визначити таку заміну можна за допомогою спеціального приладу або самостійно: якщо піднести до низькоемісійного скла запальничку, воно відобразить полум’я вогню. А якщо полум’я у відображенні передає більше синіх відтінків, ніж червоних, отже скло має іонне напилення.

Як заощадити на утепленні та фурнітурі

Установка замена пластиковых окон в новостройках Днепропетровска

Однією з причин заміни віконних блоків у новобудовах є фурнітура – слабкі кріпильні механізми низької якості. Це ще один варіант економії від забудовника.

Заощаджує підрядник і на віконному утеплювачі, використовуючи для цього відходи ПВХ, до яких додається канцерогенний розм’якшувач. Буквально через рік герметичність віконного блоку буде значно знижена і ситуація вимагатиме заміни ущільнювача.

Мало того, ущільнювачі низької якості при мінусових температурах починають «дубіти» і за такої ситуації краще не відкривати стулки вікна, т.к. Потім неможливо буде досягти 100% прилягання гуми до рами, а значить, протяги квартирі забезпечені.

Чи слід проводити заміну пластикових вікон у новобудові виходячи з їхнього технічного стану?

Вибираючи квартиру, слід звернути увагу на її технічні характеристики, і особливе місце у цьому питанні займає скління, від якого залежить комфорт та затишок житлового простору. Якщо незначні тріщини і відколи в стінах можна швидко і легко усунути самостійно, подряпини на склі або інші дефекти можуть видалити тільки професіонали.

Поради мешканцям новобудов по пластиковим віконним блокам

При виборі квартири особливу увагу приділити вікнам. Уважно огляньте встановлене скління, щоби потім не ліквідувати недоліки встановлення за рахунок бюджету сім’ї. Якщо ви побачили певні недоліки, це причина замінити віконну систему.

На що слід звернути увагу під час огляду пластикових вікон

 • Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлений віконний блок, чи він збігається з тим, що вказаний у договорі.
 • Зверніть увагу на кількість отворів та їх розміщення – чи ці показники збігаються з планом квартири.
 • Вивчіть розміри вікна і перевірте напрями відчинення віконних стулок і зверніть увагу, щоб ручки не створювали перешкод при повному відкриванні вікна.
 • Якщо у віконному блоці передбачений механізм багатоступінчастого нахилу та блокування помилкового відкривання, слід обов’язково перевірити регулювання кріплення.
 • Перевірте роботу рухомих елементів вікна. Зверніть увагу, що мінімальний показник відчинення віконних стулок 90, що при повному відкриванні кріпильні елементи не трусяться, а широко відчинена стулка не закривається автоматично.
 • При огляді віконної системи зверніть увагу на розташування рам: вони повинні бути встановлені вертикально відповідно до технічних стандартів. Виробничі стандарти допускають відхилення осі рами щодо вертикалі до 1,5 мм на кожен метр висоти та до 3 мм за її довжиною. А діагоналі можуть відрізнятися за розмірними показниками не більш як на 0,8 мм.
 • Обов’язково перевірте герметичність встановлених вікон. Для цього розмістіть аркуш паперу між стулкою вікна та його рамою та закрийте вікно. І після цього постарайтеся видалити аркуш. Якщо це вийшло у вас важко або взагалі не вийшло, значить, стулки досить щільно прилягають до рами. Щоб виявити наявність протягів, просто піднесіть до вікна запальничку: полум’я, що відхиляється, визначить їх наявність, а, отже, герметичність вікна порушена.
 • Проведіть уважний огляд вікон на наявність подряпин та інших пошкоджень на склі, підвіконнях та рамах.
 • Зверніть увагу на якість робіт із використання монтажної піни. Перевірте, щоб не було великих пагорбів від піни на віконній системі. Невеликі горбки вважаються нормою.
 • Проведіть ретельний огляд фурнітури, зверніть увагу, щоб на ній не було бруду, т.к. її наявність може привести до корозійних змін металу.

Компанія «ВегаПласт» у Дніпрі – офіційний партнер компанії Rehau в Україні. Ми займаємося виробництвом, доставкою та монтажем пластикових вікон та балконних блоків з металопластикового профілю Рехау.  
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×