Кожен господар прагне створити у своєму будинку максимальний комфорт та затишок. Саме тому більше половини населення Європи ще минулого століття замінили дерев’яні вікна на металопластикові. У нашій країні бум на встановлення вікон з ПВХ почався трохи пізніше – років десять тому. Проте, навіть зараз є люди, які не розуміють, навіщо міняти старі вікна на нові металопластикові. Ми проведемо оцінку здібностей старих дерев’яних конструкцій та нових металопластикових та допоможемо розібратися, які з них краще.

Навіщо міняти старі вікна, які здавалося б вірою та правдою служать котрий рік? Тим більше, що люди говорять:”Дерево краще за пластик!” Ось і спробуємо доступно розібратися у цьому питанні.

Металопластик чи дерево –  що ж вибрати

Отже, давайте розберемося, чим відрізняються нові металопластикові вікна від старих добрих дерев’яних рам.

Екологічність пластикових вікон REHAU

Існує думка, що дерев’яні вікна безпечніші для здоров’я, ніж пластикові. Звичайно, дерево – це природний матеріал. Жаль тільки цього не можна сказати про його покриття. Десятки шарів олійної фарби та кілька банок оліфи однозначно малокорисні для людини.
 
Металопластикові вікна Rehau виготовлені із екологічно чистого матеріалу. Гігієнічна безпека полівінілхлориду (ПВХ), з якого виготовлені сучасні віконні рами, підтверджена міжнародними санітарно-гігієнічними сертифікатами.

Тепло та теплоізоляція

Доведено, що через вікна та стіни йде 70-80% тепла. Це стосується насамперед звичайних дерев’яних вікон. Стара дерев’яна конструкція через щілини на стику скла та віконної рами здатна пропускати в будинок не лише повітря, а й величезну кількість пилу.
 
Вікна Rehau із металопластику абсолютно герметичні. Використання силіконового ущільнювача дозволяє досягти повної герметизації віконних рам. Декілька ступенів ущільнення забезпечують максимально щільне примикання віконної рами до стулки.
 
Срібне покриття скла сприяє відображенню тепла. Все це забезпечує сталість клімату в приміщенні, 35% економії тепла, підвищення температури в кімнаті на 4-5 ° C та абсолютну пилеізоляцію житла.

Довговічність вікон

Щоб дерев’яне вікно прослужило довго, необхідно періодично реставрувати. Це потребує чималих зусиль. Ремонт одного вікна займає загалом тиждень. Крім того, це досить затратний процес.
 
Металопластикові вікна Rehau виготовляються з міцних матеріалів. Віконні рами стійкі до впливу зовнішніх факторів та мають ідеальну геометрію. Вони не гниють, не іржавіють, не провисають, не пересихають та не деформуються.
 
Це все забезпечує тривалий термін служби сучасного вікна – не менше 50 років.

Безпека металопластикових вікон Рехау

Старе дерев’яне вікно – ненадійна конструкція. Щоб розбити звичайне скло, багато не треба. Це під силу навіть дитині. Крім того, дерев’яна рама легко підпалюється і блискавично заходиться вогнем.
 
 • Металопластикові вікна Rehau пожежобезпечні. Вони не горять і не спалахують, тому що виготовлені з суміші полімерних матеріалів, що займаються виключно при дуже високих температурах (більше 390 ° C).
 • Скло сучасних вікон не розлітається навіть при сильному ударі, так як зроблено з особливого скла триплекс, покритий спеціальним скріпником.
 • Спеціальні захисні пристрої, вбудовані в металопластикову конструкцію, не дозволять проникнути в житло з вулиці і будуть перешкоджати випаданню з вікна дітей.

Шумоізоляція

Металопластикові вікна Rehau за своїми шумоізоляційними властивостями у багато разів перевершують дерев’яні. Вони здатні послаблювати звук до 44 дБ. Сучасні склопакети, що складаються з кількох стекол, розділених камерами, вбережуть від вуличного шуму навіть мешканців мегаполісів. Перехід звукових хвиль з одного середовища до іншого (скло – повітря) істотно послаблює вібрацію і звук.

Економічність

Виконати ремонт старого дерев’яного вікна коштує недешево. А такі заходи доводиться здійснювати не раз і не два, що дуже неекономно. Дешевше встановити нові металопластикові вікна і не переживати про їх збереження довгі роки.
До того ж вікна з ПВХ на порядок дешевші за своїх дерев’яних побратимів (дізнатися ціни на пластикові вікна Дніпропетровськ), а за своїми якостями та експлуатаційними характеристиками значно перевершують дерево.
 

Як бачите, переваги металопластикових вікон очевидні. Звичайно ж, ви можете й надалі продовжувати ремонтувати та перефарбовувати свої старі дерев’яні вікна. Не варто змінювати вікна, якщо вам неважливі економія бюджету, тепло в будинку, тиша і безпека. Ви можете продовжувати варити клейстер, купувати фарбу і займатися цією цікавою справою ще багато, багато років. людей давно забули про ці проблеми. І насолоджуються життям у квартирах та будинках у Дніпрі із пластиковими вікнами.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×