Щоб у будинку було тепло, недостатньо просто замовити пластикові вікна з гарними склопакетами та надійним профілем. Потрібно подбати про те, щоб на конструкціях була встановлена якісна фурнітура. Це елементи, які забезпечують роботу стулок та гарантують їхню герметичність у закритому стані. Такі деталі малопомітні, але саме вони відповідають за функціональність та довговічність конструкцій. Отже, при виборі пластикових вікон фурнітурі також треба приділяти пильну увагу. Розберемося, які вимоги до фурнітури висуваються.

5 вимог до якісної фурнітури

Завдання фурнітури – правильно розподіляти навантаження, що виникає під час експлуатації вікна. Це окремі елементи, об’єднані в цілісну, ідеально продуману систему, керування якою здійснюється за допомогою віконної ручки. Якщо одна деталь виходить з ладу, страждає вся конструкція: порушується її герметичність, вікна швидше зношуються. Саме тому до якості фурнітури такі високі вимоги

Фурнітура повинна відповідати таким вимогам:

1 Міцність. Незалежно від типу відкривання вікна, фурнітура для нього повинна бути виготовлена з міцної сталі.

2 Стійкість до корозії. Кожна металева деталь вікна має бути оброблена антикорозійним покриттям.

3 Зносостійкість. Фурнітура має бути стійкою до стирання, щоб витримати близько 15 000 відкривань-закривань стулки. Якщо ви виберете вікна Рехау і якісну фурнітуру до них, конструкція переживе до 16 тисяч таких циклів.

4 Фурнітура повинна забезпечувати плавне відчинення. Усі деталі повинні бути пригнані одна до одної так, щоб вікно відчинялося м’яко, без зайвих зусиль.

5 Безпека. Механізми повинні забезпечувати надійний захист від зловмисників, особливо якщо йдеться про спеціальну протизламну фурнітуру. Крім цього, ви не повинні забувати і про безпеку дітей під час встановлення вікон у дитячу кімнату.

Функціональність фурнітури має першорядне значення, але й зовнішній вигляд теж важливий, адже саме додаткові елементи багато в чому визначають естетичність віконної конструкції загалом, тому варто звертати увагу на їх декоративні властивості.

Вибір пластикових вікон та відповідної фурнітури

Фурнітура для пластикових вікон виготовляється за модульним принципом, тому її підбирають залежно від того, який тип відкриття передбачений конструкцією.

Стулки можуть бути

 • похило-обертальними;
 • розстібними;
 • глухими;
 • розсувними;
 • поворотно-відкидними.

Для конструкцій складної конфігурації передбачені спеціальні види фурнітури.

До фурнітури відносять такі деталі, що забезпечують функціональність пластикових вікон:

 • Петлі. Вони мають бути у центрі уваги. Щоб вікно служило десятиліттями, варто заплатити за добрі петлі.
 • Ручки. Один із найважливіших елементів. Якісна ручка служить роками, забезпечуючи нормальну роботу решти фурнітури. За бажання її можна забезпечити додатковими замками від злому. Надійні та красиві ручки трохи збільшують вартість пластикових вікон, зате при їх експлуатації буде мінімум проблем.
 • Блокатори-мікроліфти. Це є обов’язковим елементом для нормальної роботи поворотно-відкидних вікон. Кожна стулка важить близько 20-40 кг. Щоб вона плавно закривалася і залишалася у вертикальному положенні, необхідний блокатор.
 • Елементи провітрювання. До них відносять деталі, що забезпечують відкривання вікон у режимі провітрювання. При їх купівлі варто придбати кліматичний клапан, який захистить від конденсату та протягів.
 • Сталеві гаки. Вони забезпечують захист від проникнення зовні.
 • Запірні елементи. Це деталі протизламних конструкцій. Варто придбати міцний середній запор, спеціальні цапфи, запірні планки. Вони підвищать вартість вікна ПВХ, натомість захистять від злодіїв не гірше, ніж броньовані двері.
 • Жалюзі між склом. Відмінний варіант для кімнат, де звичайні жалюзі сильно забруднюються.
 • Москітні сітки. Немає нічого неприємнішого, ніж мухи та комарі, особливо якщо в будинку маленькі діти. Дрібна сітка, що щільно прилягає до отвору, захищає від комах.

Якщо плануєте купити пластикові вікна, розгляньте необхідність придбання москітних сіток, протизламних механізмів, дитячих замків та інших корисних доповнень. Вони не входять до обов’язкового набору фурнітури, що забезпечують роботу вікна, але здатні спростити вам життя. А ще краще – зателефонуйте нам та отримайте вичерпну інформацію про те, які вікна Рехау підійдуть саме вам, та які додаткові опції ми вам зможемо надати. Так, і не забудьте про акційні знижки в компанії «VegaPlast». Телефонуйте, приїжджайте, викликайте замірника!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×