У нашій країні енергоефективні будинки не популярні, а причина тому незнання чи відсутність звички у покупця рахувати власні гроші. Рідкісний покупець, купуючи нерухомість, цікавився тим, які матеріали були використані, які тепловтрати будівлі, наскільки ефективна опалювальна система. Адже саме ці показники визначають, наскільки адекватна витратам на будівництво  ціна об’єкта. В Україні поки що можна зустріти лише вибіркове застосування енергоефективних технологій. Найчастіше це пристрій теплоізоляції при зведенні нових об’єктів, що дозволяє знизити витрати на опалення та кондиціювання.

Однак констатувати абсолютну енергоефективність будинку все одно не можна.
У секторі старого житлового фонду справи набагато гірші. Більшість будинків не відповідають вимогам ДБН щодо коефіцієнта опору теплопередачі. В Україні втрати теплової енергії на опалення одного кубометра житла в 4-5 разів вищі за аналогічні показники таких «холодних» країн, як Фінляндія та Швеція. Щоб відповідати новим стандартам теплоізоляції, товщина цегляної стіни має бути близько 2 метрів. Незважаючи на актуальність енергозберігаючих технологій, вони впроваджуються досить мляво. І основною причиною є банальна відсутність грошей.

Установка пластикових вікон Рехау – перший крок до економії бюджету сім’ї

Житловий фонд – найбільший споживач енергоресурсів у країні. Енергоємність ВВП України становить 0,89 кг умовного палива на долар США, що вдвічі більше ніж у середньому більше ніж у середньому по Європі. А у зв’язку із сильним подорожчанням газу в нашій країні, енергозбереження стає для власників нерухомістю однією з головних статей економії.
 

Середня по Європі вартість будівництва з використанням енергозберігаючих технологій на 7-8% вища за традиційне, проте економія енергоресурсів при експлуатації таких будинків може досягати 70%. Дослідження показали, що період окупності інвестицій становить від 4 до 8 років.

Кожна вкладена в теплоізоляцію гривня принесе на протязі терміну служби близько 7 грн доходу. Крім економії енергії, теплоізоляційні матеріали дозволяють захистити будівлю від руйнування під впливом несприятливих атмосферних явищ, що значно знижує витрати на ремонт і обслуговування будівлі. Також за рахунок суттєвого скорочення споживання енергії значно знижуються викиди парникових газів в атмосферу, допомагаючи зберегти нашу планету від наслідків глобального потепління. Як ми вже з’ясували, енергоефективність – це ціла низка заходів, і одним із них є використання віконних систем, що дозволяють зберегти стабільний температурний режим у приміщенні незалежно від кліматичних умов.

Про енергоефективність пластикових вікон

У структурі сумарних втрат тепла сучасних будівель на вікна припадає близько 37%, що робить інвестиції в заміну старих вікон новими не менш важливими, ніж утеплення фасадів, і значно доступнішим рішенням, якщо йдеться про квартиру в багатоповерховому будинку. Подібні інвестиції призведуть не тільки до зниження витрат на опалення, але і до істотного підвищення комфорту перебування в приміщенні. Сучасні вікна мають не тільки гарну теплоізоляцію, але також мають високі показники по звукоізоляції, повітро- та вологопроникності.

Висока вартість опалення вже призвела до того, що доцільно міняти не лише дерев’яні вікна старого зразка, а й металопластикові вікна перших серій, які ще функціонально придатні, але не відповідають сучасним реаліям з точки зору теплоізоляції. Застосування сучасних енергоефективних вікон та дверних конструкцій дозволяє досягти 85% економії. В українському варіанті під терміном енергоефективне вікно слід розуміти вікно, виготовлене з 5-ти або 6-ти камерного профілю з 2-х камерним газонаповненим енергозберігаючим склопакетом (з використанням мультифункціонального скла або i-скла).

За останній рік у нашій країні відбулися значні зміни, і проблема енергоефективності вийшла на державний рівень. Насамперед посилилися норми та вимоги до теплоізоляції. І нарешті, затверджено державну програму енергоефективності, яка дозволяє придбати всі енергоефективні матеріали та обладнання за пільговим кредитом. У будь-якому разі очікувати зниження тарифів на енергоресурси не варто і найкращим варіантом буде «готуй сани влітку». Компанія “VEGAPLAST” чекає на вас і ми готові разом боротися за економію вашого сімейного бюджету. Запрошуємо до співпраці всіх, хто хоче стати партнером компанії “VEGAPLAST”.




Доставка и оплата заказа

    Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
    Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
    ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
    Для консультации и/или вызова замерщика.
    Мы перезвоним вам в ближайшее время

    Я не робот

    Или позвоните по телефону

    +38 (067) 541-22-55 


    +38 (099) 406-97-06 

    +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

    ×
    Заказ звонка, вызов замерщика

      ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
      Для консультации и/или вызова замерщика.
      Мы перезвоним вам в ближайшее время

      Я не робот

      Или позвоните по телефону

      +38 (067) 541-22-55 


      +38 (099) 406-97-06 

      +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

      ×
      Цены на сайте

      цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

      Уважаемые посетители!
      К нашему большому сожалению, цены на сайте,
      не являются публичной офертой.
      Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
      Убедительная просьба — перед заказом 

      уточняйте цены у менеджера по телефонам,

      указанным на сайте

      ×