Встановлення пластикових вікон – складне завдання для людини, яка погано розуміється на особливостях конструкцій. Варто приділити час і сили, щоб визначитися з основними параметрами вибору. Це дорога покупка, від якої залежить комфорт вашої оселі на найближчі роки. Перш ніж заплатити гроші, слід розуміти, на що вони будуть витрачені. Пропонуємо перелік питань, які потрібно поставити продавцеві, щоб зрозуміти, чи варто купити пластикові вікна саме у нього.

Питання перше: теплопровідність конструкцій

Найчастіше виробники згадують про теплоізолюючі властивості склопакетів, а вся конструкція в цілому залишається поза фокусом уваги. А даремно. Тепловтрати будуть на всій площі вікна, тому бажано заздалегідь знати, чого очікувати. Найкраще замовити пластикові вікна, які мають коефіцієнт опору теплопередачі R≥0.75 м2/Вт. Це теплі конструкції, здатні захистити будинок від вітру та морозів.

Що стосується скла, його обирають залежно від призначення приміщення та особистих побажань власника. У багатьох випадках підходять традиційні склопакети, але є сенс зупинитися на енергозберігаючих. Таке скло покрите напиленням, що не пропускає тепло. За рахунок цього приміщення не остигає взимку і не перегрівається влітку.

Питання друге: забезпечення безпеки

Ця проблема актуальна для всіх, особливо для власників квартир та офісів на перших поверхах, приватних будинків. Вартість пластикових вікон із протизламною фурнітурою вище, ніж звичайних конструкцій, але витрати на безпеку ніколи не бувають нераціональними. Ви можете оснастити свої вікна спеціальними запірними механізмами, і вони захистять ваше майно так само надійно, як металеві двері.

Є нюанс. Вам потрібно буде точно визначити, де слід розташувати точки блокування та вирішити, який клас протизламності вас влаштує. Якщо важко зробити це самостійно, консультуйтеся з продавцем. Не соромтеся ставити запитання та уточнювати деталі.

Подбайте про нісенітницю

 • Якщо в квартирі є маленькі діти, не заощаджуйте на їх безпеці. Попросіть фірму-продавця встановити дитячі замки. Тоді дитина не зможе відчинити вікно. Це гарантує, що вона не випаде.
 • Для захисту від комах встановіть москітні сітки. Це запобігатиме дитячим захворюванням і алергіям, що викликаються укусами.
 • Є додаткові аксесуари, які допоможуть захистити свійських тварин. Міцна сітка-антикішка запобіжить фатальному стрибку в багатоповерхову прірву вашого улюбленця.

Питання третє: надійність та довговічність конструкцій

Якщо плануєте купити пластикові вікна і надовго забути про проблему їх ремонту та заміни, цікавтеся класом профілю. Найнадійніший – клас «А», але ціна пластикових вікон такого типу висока. Оптимальний варіант за ціною-якістю – клас «В». А ось «С» брати не варто: це дешеві конструкції, якість яких зазвичай нижча за вартість.

Питання четверте: додатковий комфорт

Усім хочеться користуватися зручними речами. Пластикові вікна також можуть бути надзвичайно зручними в експлуатації. Правильна балконна клямка і фурнітура для регулювання нахилу полегшать життя, запобіжать відкриванню стулок та виникненню протягів.

Питання п’яте: особливості конструкції

Бажано уточнити, яка товщина стін профілю та ширина камер. Правильні стінки профілю повинні бути не тоншими за 3 мм, а внутрішні камери 5 мм. Усередині рами розташований сталевий профіль, який зміцнює конструкцію. Його товщина має бути не менше 1,5 мм. Опис профільних систем на сайтах серйозних виробників вікон, допоможе вам зробити правильний вибір.

Питання шосте: як купити пластикові вікна недорого

Установка пластикових вікон – поняття розтяжне. Фірми по-різному розглядають обсяг монтажних робіт. Обов’язково потрібно уточнити, чи входить у вартість вікна доставка, демонтаж старої конструкції, монтаж нової. Зазвичай все це включено у вартість комплексної послуги, але бувають компанії, у яких у день монтажу раптово зростає ціна.

Питання сьоме: що, власне, купуємо

При замовленні вікна покупець бере кота в мішку, тому що не може наперед побачити свою конструкцію. Буває, що не вистачає портфоліо (фото робіт) на сайті виробника. Вихід є. Не бійтеся здатися настирливим клієнтом і попросіть показати вам вікна, виготовлені для інших покупців (нехай навіть доведеться проїхати на склад).

Оцініть показані конструкції за такими параметрами:

 • поверхня профілю:
 • якість зварних швів;
 • особливості зберігання готової продукції

При оформленні замовлення обов’язково укладається договір. Перевірте наявність пункту гарантій.

Як купити пластикові вікна, спілкуючись із менеджером по телефону

Якщо ви тільки вибираєте компанію, де замовите вікна і спілкуєтеся з менеджерами по телефону, звертайте увагу на те, як вас консультують. Важливо: тон, вміння доступно пояснити нюанси, володіння інформацією. Якщо менеджер знає все про свою продукцію і охоче ділиться інформацією без зайвої термінології, з ним варто продовжити спілкування наживо. Якщо ж консультант видасться вам непрофесійним, краще пошукати іншу фірму. Щиро сподіваємося, що почитавши відгуки клієнтів компанії «VegaPlast» ви зателефонуєте та переконайтеся у професіоналізмі наших консультантів.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×