Спальня – важливе місце у будь-якій квартирі чи будинку. Це місце для відпочинку та сну, місце, де можна побути наодинці із собою та почитати цікаву книгу. Тому вибір пластикового вікна для цього приміщення дуже важливий та відповідальний процес. Віконний блок для спальні повинен відповідати певним стандартам і в цьому випадку не важливо, який ПВХ-профіль використовується.

Однак наша фірма дорожить своєю репутацією і рекомендує своїм клієнтам в Дніпрі, профільні системи REHAU.

Основне призначення будь-якого вікна (пластикового, алюмінієвого чи дерев’яного) – створення в житловому приміщенні комфорту та тиші. Саме для забезпечення цього головного завдання для спальних кімнат найчастіше вибирають пластикові віконні блоки.

Які ПВХ-вікна краще вибирати для спальні, і на що слід звертати увагу при виборі, постараємося розповісти в статті.

Особливості віконних систем для спалень

Пластиковые окна в спальне. Заказать пластиковые окна Рехау в Днепре

Спальні, як місце відпочинку, потребують не тільки захисту від яскравого сонячного світла та вуличного шуму. Для цього приміщення важливий комфортний температурний режим та постійна подача свіжого повітря.

Задовольнити ці вимоги досить непросто. У холодну пору року гарячий радіатор робить повітря в спальні сухим, мікроклімат – жарким. Зменшити температуру в системі опалення можна, але це може призвести до охолодження всього будинку або квартири.

Виходить, що комфортний мікроклімат без грамотного та професійного скління створити неможливо. Пластикові віконні системи Рехау для спальні слід вибирати, дотримуючись певних рекомендацій.

Звукоізоляція

Рівень поглинання шумів із вулиці залежить від товщини склопакета. Спеціалісти нашої компанії рекомендують до встановлення склопакет двокамерний, що має товщину 4 см (з формулою 4-14-4-14-4).

Виріб із такими характеристиками чудово мінімізує вуличний шум. Для будинків, розташованих поряд з автомагістраллю або шумною автотрасою, особливо актуальні склопакети з підвищеними звукоізоляційними характеристиками, які досягаються завдяки різній товщині скла, що мають між собою різний інтервал.

Теплоізоляція

Ця характеристика залежить від вибору профілю і склопакета. На теплоізоляційні функції віконної системи впливає глибина монтажу та камерність профільної конструкції. Оптимальним варіантом для України, і Дніпра зокрема, вважається скління трикамерним профілем, глибина якого 7 см.

Для підвищення теплоізоляційних властивостей ПВХ слід встановити у віконному блоці енергозберігаючий склопакет REHAU. Така модель дозволить створити у приміщенні у прямому сенсі теплу атмосферу та знизить витрати на опалення.

Свіже повітря

Такий матеріал, як металопластик, робить скління будинку герметичним на 100%, що не дозволяє повітрю проникати в приміщення. А свіже повітря дуже важливе для створення комфортного мікроклімату в житловому просторі, тому слід регулярно провітрювати приміщення – відкривати віконні стулки.

Щоб режим провітрювання приміщення не викликав незручностей, слід встановити в спальні поворотно – відкидну фурнітуру на вікна. Так стулки будуть просто і легко відкидатися для провітрювання та доступу свіжого повітря. Оптимальним варіантом буде монтаж у спальній кімнаті віконного блоку з функцією мікропровітрювання (з вентиляційним клапаном). Така система дозволяє проводити провітрювання в холодну пору року без істотної втрати тепла.

Захист від комах

Захистить від настирливих комарів та мух спеціальна москітна сітка, яка встановлюється на вікна. Такий елемент пластикової віконної конструкції дозволяє здійснювати регулярне провітрювання, не допускаючи проникнення комах у спальне місце.

Cонячне світло

Якщо вам подобається вранці прокидатися від дотику перших сонячних променів, слід зупинитися на віконних системах з вузьким профілем. А якщо ви прихильник освітлення більш приглушеного характеру, то ваш варіант – віконні блоки з тонованим склом.

Компанія «ВегаПласт» пропонує своїм потенційним покупцям у Дніпрі великий та різноманітний асортимент тонуючих плівок на пластикові вікна.

Вибір фурнітури та матеріалів для скління спальної кімнати

Пластиковые окна в спальне. Заказать пластиковые окна Рехау в Днепре

Перш ніж остаточно визначитися з моделлю віконного блоку REHAU в Дніпрі, вивчіть характеристики комплектуючих елементів і фурнітури для вікон.

У цьому питанні слід враховувати такі рекомендації:

 • Для спальної кімнати оптимальним варіантом буде склопакет із двома камерами або однокамерні моделі із закачаним усередину інертним газом. Високі теплоізоляційні показники мають енергоефективні віконні блоки, двокамерні, а також віконні системи з однією камерою, що мають функцію підігріву.
 • Система провітрювання. Найкраще рішення для спальні – це віконні системи з опцією мікропровітрювання, із встановленим клапаном вентиляції та москітними сітками. За наявності в будинку домашніх вихованців рекомендується встановити спеціальну сітку «Антикішка». Вбудована система провітрювання забезпечує постійний приплив свіжого повітря в приміщення, при цьому не допускаючи проникнення шуму з вулиці.
 • Захист від сонячного світла. Цю функцію відмінно виконують спеціальні сонцезахисні склопакети та внутрішні жалюзі – маркізи. Крім зазначених захисних елементів, ви можете встановити на вікна рулонні штори з матеріалу, який блокує проникнення сонячного світла в спальню, але дає можливість бачити все, що відбувається на вулиці. Такі жалюзі часто мають електропривод, що дозволяє керувати ними за допомогою пульта дистанційного керування, не встаючи з ліжка. Для створення затемненої атмосфери в спальному приміщенні можна встановити жалюзі, які мають функцію регулювання світла, що надходить ззовні в кімнату.
 • Фурнітура для вікон. У разі встановлення на вікно кріплення поворотно-відкидного типу слід вибирати приховану фурнітуру. Даний тип комплектуючих забезпечить герметичність скління і дозволить встановлювати на вікні блоці більш важкі стулки. Для спального приміщення відмінним варіантом будуть підйомні вікна, віконні системи з підйомним механізмом, з розсувною системою відкривання, фрамугою або штульпові системи. Якщо ваша спальня розташована на першому або останньому поверсі, то обов’язково слід встановити фурнітуру проти злому, а для більш ефективного захисту від несанкціонованого проникнення – склопакет з триплексу.
 • Налаштування додаткового характеру. Якщо ви щасливий власник спальні з високими стелями та великими вікнами, то для вашого спального простору чудово підійдуть підвіконня типу «софа». Даний елемент вікна розташовується невисоко від підлоги, надає затишку приміщенню: зручно розташуватися з книгою або чашкою чаю. У тому випадку, якщо вікна спальні дивляться на балкон, то при склінні можна використовувати французькі розсувні вікна від Rehau Geneo

Сподіваємося, що стаття дозволить вам правильно вибрати віконну систему для своєї спальні, використовувати різні варіанти для скління та створити затишну та комфортну атмосферу у спальному просторі. Ознайомитись з асортиментом віконних блоків та з цінами на профільні системи Rehau.

Крім того на сторінках нашого офіційного сайту ви можете ознайомитися з фото робіт нашої компанії та відгуками клієнтів про нашу роботу та якість монтажу та пластикових вікон Рехау у Дніпрі. Вибирайте варіант скління, що вам сподобався, і замовляйте у нас все необхідне.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×