Содержание

Вирішили склити балкон чи лоджію – свята справа: ефективна та заощадити допоможе на опаленні квартири. Але важливо – роботу слід приступати виходячи з того, що віконний профіль – це гарантія надійності та якості пластикового вікна.

Вибираючи віконний профіль, практично будь-який покупець у Дніпрі ловить себе на думці, що візуально всі віконні блоки однакові. Але це лише на перший погляд. Тому до вибору пластикового профілю для скління балкона необхідно підходити з усією відповідальністю.

У статті допоможемо розібратися в питаннях якості віконного профілю ПВХ і зупинимося на тому, якими характеристиками повинні мати віконні системи для скління балкона.

Скління балкона – лише ЗА!

Чому – ЗА!? Це очевидно без пояснень.

 1. Скління балкона або лоджії дозволить розширити ваш житловий простір, перетворивши його на затишний комфортний куточок для відпочинку або роботи.
 2. Буде створено буфер між вулицею та квартирою, що ефективно як у літній, так і в зимовий час (особливо у зимовий час з урахуванням непомірних апетитів ЖКГ)

І тут у кожного господаря квартири виникають закономірні питання: Який віконний блок вибрати, щоб склити балкон? Якими характеристиками має мати якісну віконну систему з ПВХ?

Крім того, слід знати, які нюанси слід не пропустити і взяти до уваги при виборі віконної системи для балкона і на виробах якого виробника варто зупинити свій вибір. Ці питання ми й висвітлимо у статті.

Сертифікат якості – показник якісного профілю ПВХ

Сертифікація вікон та склопакетів – обов’язкова процедура. «Перелік продукції, яка підлягає обов’язковій сертифікації в Україні. Затверджено Наказом Держспоживстандарту України від 01.02.2005 №28.

Будь-який якісний продукт повинен мати відповідний сертифікат, що підтверджує високий клас його характеристик. Віконні блоки є винятком. Тому, вибираючи віконну систему, купуйте сертифікований товар.

Найбільшим статусним сертифікатом вважається RAL. У цьому документі вказані правдиві відомості про якості продукції, а також розташування виробництва, яке випустило даний віконний блок. Пластикові віконні системи однієї й тієї ж марки можуть проводитись у різних місцях по всьому світу.

Наприклад, ви вибрали віконну систему з ПВХ Rehau. Вікна цієї марки мають сертифікаційні документи RAL. Причому цей тип сертифікату має як головне виробництва, а й усі філії.

До авторитетних сертифікатів відносять і Стандарт ISO 9001-2000. Цей документ підтверджує гідний рівень якості менеджменту. Такого документа удостоюються виробники, які висококласно організують виробничий процес та дотримуються у виробництві продукції всіх необхідних стандартів та технологічних вимог.

Чи важлива ширина профілю, якщо він призначений для скління балкона?

Багато фірм вважають важливим достоїнством профілю з ПВХ, якщо він має два-три додаткові міліметри в ширині. Але чи така важлива ширина профілю при склінні лоджій і балконів?

Звернімо увагу на основні віконні ПВХ-системи, що представлені на ринку металопластикових вікон:

 • Профіль «класичний» має ширину 58 мм. Цей віконний блок відмінно виконує всі свої функції: чудово поглинає шум з вулиці та забезпечує тепло та комфорт балконній зоні.
 • Профіль з високими шумоізоляційними та енергозберігаючими характеристиками, який має ширину 70 мм.
 • Профіль ПВХ 90-міліметровий. Це віконна система відноситься до виробів преміум-класу і має показники найвищого рівня. Але встановлюють таку віконну систему, як правило, у приміщеннях із слабким опаленням.

Якщо ви вибираєте віконний блок для скління балкона, то немає потреби зупиняти свій вибір на виробах із найширшим профілем. Це буде виправдано лише в тому випадку, якщо ви вирішили зробити окрему кімнату або робочий кабінет з балкона.

Фурнітура для пластикових віконних систем

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

Фурнітура – важлива складова будь-якої віконної системи, від неї залежить герметичність і щільність закривання. Крім того якість фурнітури впливає на роботу стулки вікна та термін його експлуатації.

Виходячи із зазначених даних, краще зупинити свій вибір на віконних системах, які використовують фурнітуру авторитетних брендів. Перші позиції у відповідному сегменті ринку займаю виробники фурнітури для вікон із Італії та Німеччини. До таких відносяться Rehau, Siegenia, Maco, Roto, GU, Aubi, Winkhaus і ін.

 • Якщо ваша квартира знаходиться на нижніх поверхах будинку, то вибираючи віконну систему зверніть увагу на наявність протизламних елементів, які не допустять несанкціонованого проникнення в житло з вулиці.
 • Якщо у вашій сім’ї є маленькі діти, то віконна система в обов’язковому порядку має бути оснащена системою безпеки для дітей, яка передбачає встановлення замків, знімних ручок та блокаторів. Балконні двері повинні мати подвійну ручку, яка дає можливість відкривати її із зовнішньої та внутрішньої сторони, що забезпечує зручності у використанні.

Скільки камер має бути у шибці для скління балкона?

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

При виборі віконної системи це важливий чинник. Кожна камера, що входить до віконної системи, виконує своє призначення. Одна з них, відповідає за виведення конденсату, друга призначена для кріплення фурнітури, завдання третьої тримати металеву арматуру, четверта камера створює додатковий повітряний прошарок, а отже збільшує рівень її герметичності, а так само звуко- і теплоізоляційні властивості.

Сьогодні виробники постачають на ринок п’яти та шісткамерні  віконні конструкції. Такі віконні профілі мають підвищену звукоізоляцію і ще краще зберігають енергію всередині приміщення.

Однак, слід враховувати, що при однаковій ширині профілю кількість камер у віконному блоці практично не має значення. Тому для скління балкона достатньо буде віконного блоку з трьома камерами, щоб атмосфера в приміщенні була комфортною та затишною. Не переплачуйте за віконний блок з великою кількістю камер, але при його виборі варто звернути увагу на ширину профілю.

Що являє собою бренд Rehau?

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

Перші місця в рейтингу компаній, які займаються продажем утепленого скла та склопакетів на території України та в Дніпрі, займає компанія Rehau.

Вибираючи віконні конструкції фірми Rehau для скління балкона і лоджії, ви отримуєте якісний виріб, тому що:

 • балконний блок від Rehau не схильний до деформації;
 • балконний віконний блок Рехау відмінно захистить приміщення від холодного повітря та можливих протягів;
 • віконні системи марки Rehau не бояться перепадів температур, тому потенційні покупці віконних систем від Rehau в Дніпрі можуть бути впевнені, що виріб витримає будь-які температури;
 • скління балкона в теплому варіанті дозволить створити 100% герметичність простору;
 • балконні віконні системи марки Rehau – це високий рівень звукоізоляції в будинку чи квартирі.

Структура віконного блоку при склінні балкона

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

Зазвичай, вдаючись до скління лоджій і балконів, використовують однокамерні склопакети, які є конструкцією з двох стекол і повітряної подушки між ними. А також двокамерні склопакети, які включають ще одне скло і камеру, таке вікно набагато краще зберігає тепло.

Але, якщо в суміжній з балконом кімнаті встановлено двокамерний склопакет, то немає необхідності склити балкон подібним виробом. А ось якщо ви вирішили перетворити балкон або лоджію на окремий простір, наприклад на робочий кабінет або столову зону, то застосування масивних віконних конструкцій – це відмінний варіант.

Ще один важливий момент, не кожна лоджія чи балкон зможуть витримати потужний віконний блок. Балкони, так званих «хрущовок», не допускають скління такими профілями ПВХ, тому їх підлогова (балконна) плита перебуває в стані аварійності.

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж
Балконная плита в аварийном состоянии

 

Тому, якщо ви живете в такій квартирі і збираєтеся проводити скління балкона більш масивним віконним профілем, слід спочатку зміцнити підлогу за допомогою цементної стяжки або арматурної сітки.

Форми віконних конструкцій для балконів

Найчастіше ПВХ рами бувають прямокутної форми. Проте виробники не обмежуються однією конфігурацією. Сучасний ринок представляє своїм потенційним замовникам віконні конструкції арочної форми, та інших різноманітних варіантів і незвичайних конфігурацій.

Якщо при склінні лоджії або балкона ви задумали встановити віконну конструкцію незвичайної (нестандартної) форми, то вам може пред’явити претензії компанія, що управляє, які будуть засновані на тому, що ви порушуєте загальний вигляд будівлі. Тому ми зупинимося на віконних системах для балконів та лоджій стандартної прямокутної форми.

Клас віконного блоку для балкона

 1. Найбільш високоефективним рішенням при склінні балкона будуть віконні системи класу «А». Вони мають потовщену стінку із зовнішнього боку конструкції, що надає віконній системі стійкості до механічних впливів і підвищує енергозберігаючі характеристики.
 2. Полегшений варіант скління – це віконні блоки класу «Б». Вони значно гірше тримають форму, мають менший термін експлуатації слабкий, кут з’єднання. Останній показник є надзвичайно важливим при склінні балконних просторів.

Віконний профіль для скління лоджій та балконів

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

При виборі віконної конструкції для скління балкона слід враховувати безліч особливостей та нюансів, щоб балконний простір вийшов теплим та комфортним.

Віконні системи із ПВХ, які застосовуються для скління літніх приміщень

Сьогодні пластикові віконні блоки найчастіше використовуються при заскленні балконної території. Такий високий рівень популярності пояснюється масою позитивних характеристик застосування віконних блоків для скління літніх будівельних конструкцій.

Хоча прикметник «літнє» після скління лоджії втрачає свій сенс, адже балконний простір перетвориться на теплу та затишну кімнату.

Переваги пластикових віконних систем:

 1. високий рівень герметичності;
 2. тривалий термін експлуатації віконної конструкції;
 3. високі показники тепло- та шумоізоляції;
 4. віконний блок не потребує фарбування, як дерев’яні рами;
 5. віконні системи з ПВХ не потребують спеціального догляду, їх можна мити звичайною водою.
 6. замовник може замовити рами будь-якої форми;
 7. демократична ціна віконних систем з ПВХ у порівнянні з євровікнами та алюмінієвими віконними конструкціями з терморозривом;
 8. при установці вікон із ПВХ додаткова герметизація приміщення не потрібна;
 9. дані віконні системи представлені у широкому виборі кольорів та декоративних покриттів;
 10. віконні блоки мають різні варіанти відкривання стулок;
 11. скління балкона або лоджії віконним блоком їх ПВХ перетворить простір на тепле приміщення;
 12. завдяки склінню ви можете об’єднати балкон з суміжною до нього кімнатою, розширивши її простір.

Віконні конструкції з ПВХ для скління лоджій та балконів

Відмінні риси віконних блоків із ПВХ

При виборі віконної конструкції із ПВХ для скління балконних просторів важливо враховувати експлуатаційні характеристики виробу, а також його міцність та надійність.

Ще один важливий момент, слід знати, що пластикова оболонка віконної системи має багатокамерну структуру і чим більше камер у профілі, тим вище шумові та теплоізоляційні характеристики виробу.

Металевий профіль, що знаходиться усередині рами, відповідає за міцність віконного блоку. Відмінним варіантом для скління буде профіль, який має велику товщину стінок і замкнутий переріз, тільки в цьому випадку можна не сумніватися у надійності віконного блоку для скління балкона.

Традиційно віконні конструкції виготовляються білого кольору. Але, за запитом замовника можуть бути запропоновані пластикові рами у різноманітних колірних рішеннях та фактурних поверхнях. Проте, вартісна складова таких віконних систем значно вища, ніж у металопрофілю стандартного білого кольору.

Засклення пластикових балконних рам

Профіль з ПВХ, призначений для скління балконних просторів, передбачає застосування склопакетів, а вони бувають декількох видів:

 

Вид склопакета

 

Основні особливості

 

Склопакет безкамерний

Це скління одинарного типу. Воно не забезпечує високий рівень герметичності балкона, але зможе захистити цей простір від пилу, вітру та сезонних опадів. Але віконний блок погано мінімізуватиме вуличні шуми і теплоізоляція приміщення буде вкрай низькою. А отже, в холодну пору року приміщення не вдасться використати. До такого склопакета йде вузький профіль, тому вартість віконного блоку досить низька.

Однокамерні склопакети

Цей віконний блок включає два скла, тобто. одну камеру, що чудово захищає балкон від вітру, снігу та дощу. Рівень герметичності стане вищим, а, отже, підвищаться теплоізоляційні показники. Крім того, такий віконний блок мінімізуватиме вуличні шуми. Але зробити з балконного місце окрему житлову кімнату з таким склінням буде нереально, т.к. в холодну пору року температура там буде не комфортною.

Багатокамерні склопакети

Щоб рівень герметичності, а також шумопоглинаючі показники та теплоізоляційні характеристики віконної системи були високими, слід зупинити свій вибір на склопакет з двома і більше камерами. Ці віконні системи дозволять перетворити ваш балкон на теплий і комфортний простір у поєднанні з теплою підлогою та утепленими стінами.

 

Віконні системи їх ПВХ, які використовуються для скління лоджій, розрізняються не тільки склопакетами, але і стеклами, які в них застосовуються.

Види скла, що застосовуються в склопакетах для скління балкона:

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

 • самоочищається;
 • енергозберігаючі;
 • сонцезахисне скло;
 • загартоване;

Підвищити технічні характеристики склопакета можна завдяки використанню енергозберігаючих вікон. Такий склопакет має всередині наповнення аргоном газом, що дасть можливість отримати теплий балкон. Проте вартість такого скління досить висока.

Як можуть відкриватися рами віконних систем із ПВХ

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

Вибираючи віконну систему із пластику, слід звернути увагу на ще один важливий момент – варіант відкривання рам. Віконні конструкції з металопластику, призначені для скління лоджій та балконів, мають кілька варіантів відкриття стулок.

Варіанти відкривання стулок під час скління балкона

 • Орний (поворотно-відкидний) варіант відкривання стулок

Ця система відкривання рам дорожча від інших варіантів і досить важка. Стулки такої віконної системи мають кілька версій відкриття, що створює умови для провітрювання приміщення навіть у морозні місяці. Такий варіант відкривання забезпечує високий рівень герметичності, не випускає тепле повітря у довкілля та захищає приміщення від зовнішнього шуму.

 • Розсувний варіант відкривання

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

Такий вид відкривання віконних стулок дозволяє економити балконний простір. Цей тип відкривання досить демократичний за ціною, але має невисокі характеристики теплопровідності, що тим, що стулки конструкції нещільно прилягають до рами. Мала вага віконної конструкції з розсувним варіантом відкриття рам створює умови для застосування профілю ПВХ в склінні балконних просторів з виносом.

Класифікація віконних систем для балкона за матеріалом рами

Найкращим варіантом для холодного типу скління балконів є конструкції з алюмінію. А якщо ви вирішили перетворити свій балконний простір на окрему та затишну кімнату і зупинили свій вибір на теплому вигляді скління, то в цьому випадку слід враховувати більшу кількість нюансів. Починати потрібно з матеріалів, з якого виготовлялися рами.

Алюмінієві рами для балкона мають ряд переваг

 • володіє високим рівнем міцності і довгі роки служитиме своїм господарям;
 • алюміній надзвичайно легкий метал, тому капітальне зміцнення парапету та плити не потрібно;
 • метал активно протистоїть агресивному впливу факторів довкілля;
 • алюміній пожежостійкий; використання даного типу металу дозволяє виготовляти тонкі рами для склопакета, що збільшує кількість денного світла, що надходить у приміщення.

У разі теплого варіанту віконного блоку з алюмінію, до нього додаються термівкладки, що нівелює високий рівень теплопровідності даного металу. Тому алюмінієві віконні блоки за показниками безпеки тепла в приміщенні практично ідентичні пластиковим і цілком підійдуть мешканцям районів з м’яким помірним кліматом.

Головний і практично єдиний недолік віконних систем із алюмінієвим профілем – це досить висока ціна.

Дерев’яні рами

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

Дерев’яні віконні системи за сучасних технологій мають достатньо переваг:

 • низький рівень теплопровідності;
 • дерево – надзвичайно гігієнічний матеріал;
 • відмінні звукоізоляційні показники;
 • досить тривалий термін експлуатації;
 • дерево, як ні який інший матеріал, вміє створювати атмосферу комфорту, тепла та затишку.

Маючи такий багатий список переваг, дерево, як матеріал, надзвичайно рідко використовується для засклення лоджій. Тому є ціла низка причин:

 • Дерев’яні рами вимагають регулярного фарбування (обробки спецречовинами) з метою запобігання їх руйнуванню, а пофарбувати балконну раму зовні – це велика проблема;
 • Дерев’яні рами – це дорогий варіант скління і для більшості квартир це недоцільно з економічних причин.
  віконні блоки з рамами з дерева досить важкі, тому перед встановленням такого віконного блоку обов’язково слід провести роботи з метою зміцнення балконної плити, а це додаткові матеріальні витрати, а в деяких квартирах це зробити неможливо з технічних причин.

Віконні конструкції із ПВХ для скління балкона

Остекление балконов профилем Рехау в Днепре. Доставка. Монтаж

– Найпопулярніший матеріал для створення склопакетів теплого вигляду. Пластикові віконні системи практично не мають мінусів і оптимально поєднують у собі показники ціни та експлуатаційних характеристик:

 • високий рівень міцності;
 • простота у догляді;
 • високі показники тепло- та звукоізоляції; стійкість;
 • пластик представлений у різноманітності форм та кольорів;
 • пластикові віконні системи порівняно прості у монтажі.

Єдина ситуація, в якій неможливо встановлювати пластикові віконні блоки- це наявність слабкої бетонної плити, яку можна зустріти в старих будинках. У таких квартирах та приміщеннях встановлення пластикової віконної конструкції неможливе за технічними показниками.

Особливості монтажу пластикових віконних систем на балконах та лоджіях, виходячи з їх типу

При установці віконного механізму з ПВХ обов’язково слід враховувати тип профіль, який був використаний у виробництві, щоб правильно організувати підготовчі роботи і щоб установка вікна була проведена швидко і без проблем.

Якщо підготовка проведена правильно, і ви маєте певні навички, встановити віконний блок ви зможете своїми руками. Є детальний покроковий алгоритм, як провести монтаж самостійно. Проте, вам слід запастися часом і терпінням, т.к. це досить трудомісткий процес. Перше, що потрібно зробити при монтажі віконного блоку, це зробити необхідні виміри, за якими замовити віконну конструкцію.

Спеціальна бригада зі встановлення віконних систем монтує віконний блок на балконі або лоджії приблизно за п’ять годин. У непрофесіонала, звичайно, на це піде дещо більше часу. При монтажі пластикового вікна важливо досягти 100% герметичності, такі вікна встановлювати легше, ніж дерев’яні, проте необхідно усунути всі щілини.

Які б не були ваші навички, все ж таки варто зробити вибір на користь монтажу пластикового вікна на балконному просторі професійною бригадою.

Саме для цього і існуємо ми – компанія «Вегапласт» у Дніпрі. Ми є сертифікованим офіційним представником Рехау. І одна зі спеціалізацій компанії – виготовлення, доставка та монтаж Металопластикового скління для вашого балкона в Дніпрі та Дніпропетровській області. Телефонуйте!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×