Оздоблення відкосів після встановлення пластикових вікон не просто естетична маніпуляція, яка потрібна для приємного зовнішнього вигляду віконного отвору. Цю роботу виконують для нормальної теплоізоляції приміщення, щоб у місці стику конструкції та стіни не було містків холоду. Склопакети та профілі герметичні. Вони перешкоджають тепловтратам, але простір навколо конструкції – слабке місце і його потрібно захистити. Давайте розберемося, якими мають бути правильні укоси до вікон РЕХАУ.

Види відкосів для пластикових вікон

До відкосів пред’являють 3 основні вимоги

1 Довговічність. Якісні вікна REHAU здатні прослужити без заміни 15-20 років. Термін експлуатації відкосів має бути не меншим.

2 Надійність. Завдання відкосів – покращувати експлуатаційні властивості віконної конструкції. При цьому їх тепло- та вітрозахисні властивості не повинні погіршуватися з часом, а значить, питання вибору матеріалів важливе.

3 Естетичність. Відкоси мають бути виконані в єдиній стилістиці з вікном. Вибір матеріалів для відкосів пластикових вікон є великим. Зазвичай їх обробляють штукатуркою, але є й інші варіанти: гіпсокартон, гіпсоволокно, пластик. У кожного з цих матеріалів є свої плюси та мінуси. І їх варто з’ясувати, щоб відкоси до вікон РЕХАУ прослужили стільки ж, скільки профілі та склопакети, залишаючись теплими та красивими.

Штукатурка основні плюси та мінуси матеріалу

Технологія обробки нескладна. На відкоси наносять шар штукатурки, чекають, поки вона висохне, потім обробляють шпаклівкою і фарбують. Переваги такого методу очевидні:

 • Прийнятна ціна. Це недорогий спосіб оздоблення.
 • Універсальність. Матеріал добре переносить перепади температур та вологість, тому його можна використовувати у приміщеннях будь-якого призначення.
 • Міцність та ремонтопридатність. Штукатурку важко пошкодити, але якщо це станеться, дефекти легко замаскувати.
 • Цілісність. Правильно виконані відкоси на пластикові вікна після установки не потребують додаткової обробки: у них немає швів та стиків, які слід герметизувати.

Плюсів багато, але мінусів не менше

 • Трудомісткість. Роботи включають мокрі цикли. Доводиться чекати на висихання кожного шару матеріалу. Якщо проігнорувати цю необхідність, видкоси потріскаються.
 • Бруд. Штукатурні роботи – найбрудніші. Крім складності прибирання після обробки відкосів, є ризик зіпсувати профіль та скло частинками твердих матеріалів.
 • Погіршення теплоізоляції. Штукатурка не найкращий утеплювач, але проблема не тільки в матеріалі, а й у технології його монтажу. При обробці штукатуркою необхідно зменшити шар будівельної піни, яка служить ізолятором та герметиком.

Як би якісно не були виконані штукатурні відкоси, вони згодом можуть відшаруватись від профілю, що пов’язано з поганою адгезією матеріалів. Проблему вирішують за допомогою армуючої сітки, але це додаткові роботи та витрати.

Гіпсокартонні та гіпсоволокнисті відкоси для ПВХ-вікон

Листи гіпсокартону нарізають шматками по розміру відкосів, а потім монтують на профіль або клейовий склад. Звичайний гіпсокартон фарбують, а ламінований не потребує фінішної обробки.

Така технологія має суттєві плюси

 • Прийнятна ціна відкосів. Матеріал щодо недорогий.
 • Простота. Всю роботу можна виконати своїми руками.
 • Естетичність. Поверхні бездоганно рівні та охайно виглядають.
 • Поліпшення теплоізоляції. Гіпсокартон утеплює.
 • Ремонтопридатність. Видкоси можна перефарбовувати без шкоди для конструкції.

Головні недоліки гіпсокартону – низька стійкість до впливу вологи та механічних пошкоджень. Якщо першу проблему можна вирішити, вибравши вологостійкий матеріал, то з другою доведеться змиритися.
Хороша заміна ГКЛ – гіпсоволокно. При тих же перевагах гіпсоволокнисті плити позбавлені мінусів гіпсокартону. Матеріал міцніший, жорсткіший, відрізняється довговічністю. Такі відкоси до вікон РЕХАУ прослужать не менше 10 років, якщо монтаж виконаний правильно. Але є і мінуси. Технологія різання та фінішної обробки складніша, а ціна матеріалу вища.

Пластикові відкоси до вікон Рехау – практичність та естетика

Відкоси можна і потрібно обшивати сендвіч-панелями. Якщо вибрати двосторонній матеріал, то це будуть гарні герметичні конструкції. Ціна вікна зросте, натомість покращаться його теплоізоляційні властивості, а зовнішній вигляд буде бездоганним.

Плюси вибору сендвіч-панелей:

 • Ідеально рівна поверхня. Укоси виглядають обережними.
 • Відсутність щілин. При виготовленні видкосів немає проблеми відшарування матеріалів від рами.
 • Гарна теплоізоляція. Конструкції герметичні, а сам пластик утеплює.
 • Швидкий та чистий монтаж. Укоси не потребують фінішної обробки, немає мокрих циклів, від яких так багато бруду.

Особливості є і у сендвіч-панелей, але їх небагато. Основна проблема пластикового відкосу – низька стійкість до механічних пошкоджень. Якщо доводиться ремонтувати конструкцію, то не можна упорядкувати невелику ділянку, потрібно змінювати всю панель. Аналіз замовлень показує, що сьогодні все більше наших клієнтів схиляються під час вибору матеріалу для відкосів на користь пластику. Це справді практичний варіант. Читайте відгуки наших клієнтів. Телефонуйте, і консультанти компанії кваліфіковано дадуть відповіді на ваші запитання.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×