Якщо подивитися на однакові вікна багатоквартирних будинків, може здатися, що вони відрізняються лише шторками та квіточками на підвіконнях. Тільки необхідність встановлення нових вікон у власному будинку дає можливість зрозуміти ступінь омани та повною мірою відчути принади правильного вибору.
 

Справа в тому, що сучасний ринок пропонує вікна більш ніж 40 виробників. Як розібратися в цьому сонмі металопластикових конструкцій та знайти свої, найякісніші вікна? Насправді Америка вже відкрита, а недоліки та переваги пластикових вікон давно відомі. Саме тому близько 30% людей у всьому світі віддають перевагу металопластиковим конструкціям REHAU. На чому ґрунтується такий вибір?

Переваги – основа вибору чому REHAU

Теплоізоляція

Теплоізоляційні властивості – результат багаторічних досліджень хіміків компанії REHAU, яка випускає вікна ще з 1969 року. За цей час німецькі вчені змогли підібрати унікальну рецептуру полівінілхлориду (ПВХ), з якого складаються всі пластикові елементи вікон та інших конструкцій.

Крім того, для ущільнення використовується спеціальний матеріал – ЕРДМ (етиленпропіленовий каучук). Він має вкрай високу стійкість до деформацій, у тому числі і температурних. Еластичність ЕРДМ зберігається при екстремально низьких температурах (до -60 градусів).
 
Склопакети від виробника ГЛАС ТРЬОШ ХАРКІВ, що встановлюються у вікнах REHAU, забезпечують надзвичайно ефективні показники теплозбереження.

Шумоізоляція

Вікна REHAU мають високі звукоізоляційні властивості, які досягаються за рахунок застосування унікальних матеріалів і технологій складання. Компанія REHAU гарантує, що віконна система, оснащена лише двокамерним склопакетом, забезпечить шумоізоляцію до 44 дБ.
Цей показник не зміниться, навіть якщо ваш будинок знаходиться в безпосередній близькості до жвавих магістралей. Щоб зрозуміти, скільки це — 44 дБ — спробуйте почути, як працює хороша морозильна камера. Або говорити пошепки.

Відмінні зовнішні характеристики вікон Рехау

Власна формула RAU-PVC 1476, на основі якої створюються всі пластикові конструкції REHAU, це пластик, що зберігає фізико-хімічні властивості при експлуатації в будь-яких кліматичних умовах. Компанія REHAU проводила випробування в умовах екстремальних температур, високого УФ-випромінювання, насиченого корозійного солями морського повітря. Навіть під час експлуатації у такому жорсткому режимі вироби REHAU зберігали відповідність усім нормам якості.
 
Крім того, RAU-PVC 1476 має високу ударостійкість. Ці властивості – гарантія довговічності, стійкості до ультрафіолету та впливу температур. Тому вікна REHAU не доведеться шліфувати, фарбувати чи полірувати: вони зберігають свою структуру та колір як мінімум протягом 40 років.

Легкість у догляді

Житло у сучасному місті – це висотні будинки, напружений автомобільний рух та забруднене повітря. Віконні системи REHAU були розроблені, виходячи з реалій сьогодення. Пластик REHAU стійкий до забруднення та навіть дії розведених кислот та лугів. Для догляду за металопластиковими конструкціями REHAU не потрібні побутові засоби для чищення. Утримувати вікна REHAU в чистоті легко і просто, тому ви зможете заощадити максимум часу для інших важливих завдань.

Безпека

Профілі REHAU надійно захищені від злому. Це можливо завдяки використанню оригінальної фурнітури. Крім того, вікна та двері REHAU передбачають встановлення додаткових захисних елементів від злому.
 
І останнє. Матеріал, з якого виробляються всі профілі REHAU, важко спалахує, а при загорянні згасає. Тому, вибираючи REHAU, ви забезпечуєте захист не тільки від холоду, шуму та пилу, а й від вогню.Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×