Класика завжди в моді і знаходиться на піку популярності, це стосується не тільки дизайну одягу та інтер’єру, але й віконних блоків. Вікна Rehau Euro 60 – класичний варіант скління на сьогодні.

 • Віконні конструкції Рехау Євро 60 доступні до монтажу в будь-яких віконних отворах.
 • демократичні за ціною,
 • мають висококласні характеристики.

Конструкція віконного блоку Rehau Euro 60 укомплектована: металопластиковим профілем, склопакетом, фурнітурою та ущільнювачем. Кожен комплектуючий елемент замовник може підібрати індивідуально, виходячи із призначення вікна. У цьому йому допоможуть менеджери – консультанти компанії Вега Пласт у Дніпрі.

Заказать пластиковые окна Rehau Euro-60 в Днепре. Доставка, монтаж

Віконні системи Rehau Euro 60 – чудовий вибір

Вікна Рехау Євро 60 – оптимальне рішення для проведення робіт зі скління в будь-яких приміщеннях, вони мають всі необхідні показники тепло- та звукоізоляції, а виробник гарантує своїм потенційним споживачам відмінне поєднання демократичної ціни та високої якості своїх виробів. Rehau Euro 60 – це чудовий варіант для тих приміщень, де не потрібні високі показники енергозбереження.

Характеристики віконних систем Rehau Euro 60

 • Профілі екологічні та безпечні, т.к. не містять у своєму складі важких металів.
 • Профільні системи Rehau Euro 60 мають глибину 60 мм і трикамерну конструкцію.
 • Як правило, віконні системи оснащені протизламною фурнітурою, яка, в першу чергу, пропонується власникам квартир верхніх та нижніх поверхів, а також приватних будинків.
 • Віконні конструкції мають подвійний ущільнювач, що не допускає протягів, проникнення пилу в приміщення з вулиці та створює повну герметичність віконної системи.
 • Товщина склопакета у максимальних показниках – 32 мм.

Виходячи з вищевказаних характеристик, можна дійти невтішного висновку, що показники віконних систем Рехау Євро 60 досить високі.

Теплоізоляційні властивості укладаються в параметри 0,62 м2K/Вт, що забезпечує можливість затримувати теплі потоки повітряних мас всередині приміщення. А рівень поглинання вуличних шумів дорівнює 41 дБ, що під показники четвертого класу. Такі характеристики дозволяють забезпечити в приміщенні тиху та спокійну атмосферу, навіть у тому випадку, якщо вікна виходять на гучну магістраль.

Заказать пластиковые окна Rehau Euro-60 в Днепре. Доставка, монтаж

Де можуть бути використані віконні системи Rehau Euro 60

Дана марка віконних блоків може застосовуватись для:

 • скління будівельних конструкцій різного типу та призначення;
 • цілком підійдуть для приватних будинків та дач, квартир;
 • виробничих та офісних приміщень;
 • для дверних та віконних порталів у складських приміщеннях профілі Рехау Євро 60 будуть оптимальним варіантом, тому що дуже зручні та прості в експлуатації та не допускають втрати тепла у приміщенні.

Концерн Rehau представляє віконні системи марки Rehau Euro 60 як бюджетну серію виробів, які попри демократичну ціну не втратили своїх високих якісних показників.

Такі віконні блоки можуть бути використані для будь-яких отворів, а споживач отримає високу якість за доступною ціною. Зовнішній вигляд профілю цієї марки дуже естетичний і зробить віконний отвір більш цікавим та привабливим.

Красивий і акуратний зовнішній вигляд пластикових вікон Рехау забезпечують скоси форми під кутом 15, ця ж особливість дозволяє легко утримувати віконні стулки в чистоті та порядку. Легкі прямокутні форми, які вважаються класикою, що не старіють, глянсові білі поверхні приваблюють потенційних покупців.

А тим замовникам, які віддають перевагу унікальним дизайнерським рішенням, компанія пропонує варіанти з нанесенням кольорової плівки різних тонів. Ламінування поверхні пластикових віконних блоків – одна з найпопулярніших послуг нашої фірми в Дніпрі.

Важливе значення у віконних системах будь-якого типу має фурнітура, її вибір знаходиться у прямій залежності від вибору та функціональності віконного блоку. Усі без винятку вікна Rehau Euro 60 можуть бути забезпечені орними, глухими та поворотно-відкидними стулками. А фурнітура для вікон підбирається залежно від переваг користувача та особливостей проекту.

Профільні системи Rehau Euro 60 мають високі показники міцності, що допускає можливості для скління великих прорізів, зберігаючи при цьому довговічність віконної конструкції. Профільна система Rehau Euro 60 здатна у приміщенні будь-якого призначення забезпечити комфортну атмосферу за демократичними цінами.

Щоб віконна система з ПВХ радувала своїх власників багато років, слід відповідально та уважно підійти до її вибору. Менеджери нашої компанії в Дніпрі готові проконсультувати вас, як замовника з будь-яких питань і надати безкоштовний виїзд замірника, а також забезпечити монтаж віконних та балконних пластикових блоків та скління лоджій та балконів.

При виборі, крім технічних характеристик пластикових профілів Rehau Euro 60, зверніть увагу на відгуки клієнтів на вікна Рехау та фото робіт компанії. Це допоможе вам визначитися з вибором, а ми чекаємо на ваш дзвінок.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×