Прагнення батьків дати дітям найкраще природньо та зрозуміло. Коли йдеться про облаштування дитячої кімнати, важливе питання – вибір вікна. Воно повинне захищати приміщення від холоду, вітру, протягів, добре пропускати денне світло і бути безпечним. Розберемося, чи можна ставити пластикові вікна в дитячу та що пропонують фірми-виробники для комфорту та безпеки вашої дитини.

За якими критеріями вибирають вікна у кімнату дитини

Дитяча – особливе місце у будинку. Тут все має сприяти здоров’ю та розвитку дитини. Батькам доводиться подбати про хорошу тепло-і звукоізоляцію, правильну колірну гамму обробки, зручність меблів, вікон і дверей.

Вікна повинні відповідати таким вимогам

 • Екологічність. Матеріали не повинні виділяти токсинів. Це дуже важливо для кімнати дитини.
 • Безпека. Вікна повинні бути такими, щоб дитина не поранилася, не випала. Сьогодні існує маса варіантів віконної фурнітури для дитячої безпеки.
 • Надійність. Завдання вікон – підтримувати сприятливий мікроклімат. Вони не повинні пропускати вогкість та холод.
 • Естетичність. Все, що знаходиться в кімнаті дитини, сприяє формуванню смаку, естетичного сприйняття. Рулонні штори для дитячої кімнати незамінна допомога в цьому для батьків.
 • Практичність. Діти нерідко забруднюють речі, тому бажано замовити пластикові вікна, які легко відмити за необхідності.

Пластикові вікна в дитячу: за і проти

Вважають, що ПВХ профіль може виділяти токсичні речовини при нагріванні. Це давно не відповідає дійсності. Сьогодні майже не зустрічаються кустарні конструкції, а профілі, виготовлені у заводських умовах, відповідають європейським стандартам якості та українським ГОСТам. Якщо ви купуєте вікна надійного виробника – компанії REHAU, ризиків немає.

Якщо вибираєте, що купити – дерев’яні або пластикові вікна в дитячу, варто зупинитися на ПВХ профілі. За екологічністю він не поступається деревині, а в багатьох випадках навіть безпечніший, оскільки сучасні дерев’яні конструкції просочують токсичними складами – антисептиками та антипіренами.

Переваги пластикових вікон незаперечні

 • захист від вогкості, холоду та вітру, герметичність;
 • якісна теплоізоляція;
 • захист від вуличного шуму;
 • абсолютна безпека (за умови, що батьки подбають про встановлення спеціальних ручок);
 • простота в експлуатації та догляді.

У склопакетах пластикових вікон Рехау встановлено міцне загартоване скло. Дитина не розіб’є їх і не пораниться. Якщо на стулці є спеціальний «дитячий» замок, немає шансів, що дитина випадково його відкриє та випаде назовні. Щоб позбутися комах з вулиці, достатньо купити пластикові вікна з москітною сіткою. Єдина перевага деревини – хороша мікроциркуляція повітря у структурі матеріалу (хоча зворотний бік цього – негерметичність). В іншому вона поступається пластику.

Крім того, дерев’яні вікна доведеться фарбувати, часто заводяться шкідники, а сам матеріал може потріскатися. Із пластиком нічого подібного не відбувається. Він не потребує постійного обслуговування, ремонту, фарбування, легко миється і чиститься. У нашій компанії ви можете вибрати та купити пластикові вікна Rehau недорого плюс з акційною знижкою та з усіма додатковими аксесуарами, необхідними в дитячій кімнаті: москітною сіткою, спеціальним замком, протизламною фурнітурою. Колір – на ваш розсуд. Телефонуйте, щоб оформити замовлення!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×