Встановлюючи пластикові вікна в будинок з оциліндрованої колоди (т.зв. «зруб») ви повинні розуміти, що подібне скління відрізняється від віконного монтажу в цегляній або бетонній будівлі.

Традиційним матеріалом для будівництва будинків ще з давніх-давен вважається дерево. Це і не дивно, адже колоди – це екологічно чистий природний матеріал, завдяки якому атмосфера в будинку здорова та психологічно комфортна.

Особливості скління ПВХ-профілем дерев’яного будинку-зрубу

 • Перше, на що слід звернути увагу – зруби схильні до усадки, що не відбувається з бетонними спорудами.
 • Триметрові дерев’яні зруби осідають на 4 мм і більше і, як наслідок, стіни починають чинити тиск на рами з ПВХ, що призводить до деформації та заклинювання стулок вікна.
 • Трапляються випадки, коли деформація пластикових віконних блоків може призвести до видавлювання скла з профілю.  

Щоб не допустити подібних неприємностей, важливо дотримуватися певних правил і технологічного алгоритму, що гарантує грамотний і безпроблемний монтаж пластикових вікон в будинку з дерев’яного зрубу.  

Встановлюючи т.зв. окосячки, які монтуються між верхньою горизонтальною дошкою та колодою важливо залишити зазор не менше 5 см, який слід заповнити мінеральною ватою.

Матеріали для вікон ПВХ для будинків з колоди (бруса)

Найчастіше в дерев’яних житлових конструкціях встановлюються дерев’яні віконні профілі. Це, звичайно, дуже екологічно, але така віконна система вимагає постійного догляду, а це сьогодні досить дорога процедура. Тому, більш практичним варіантом для дерев’яного будинку буде ПВХ-склиння, яке абсолютно не поступаються тепло- і звукоізоляційним характеристикам дерев’яним вікнам.

Крім того, пластикові вікна для будівель даного типу можна встановити з імітацією під дерево, так ви отримаєте не тільки естетичний зовнішній вигляд віконних систем, але й зручність при їх експлуатації. Пластикове скління має високий рівень пожежобезпеки порівняно з дерев’яними варіантами, і, відповідно, воно не вимагає спеціального вогні – покриття.

Крім того вікна з ПВХ-профілю створюють відмінний бар’єр від вуличного шуму і холоду ззовні і їм не потрібна обробка спеціальними волого- та біозахисними складами. Пластикові вікна можуть бути заповнені опціональними склопакетами. Такі віконні блоки розширюють функціонал скління та дають простір для дизайнерських рішень.

Встановлюючи пластикове вікно в будинку з дерев’яного бруса, можна застосувати тоновані стекла, шпроси, вітражі та ламінацію. Крім того, допускається комбінація з декількох варіантів. А встановлюючи пластикові вікна Geneo Rehau, ви зможете використовувати нестандартні та складні конструкції у дизайні будинку.

Розміри ПВХ-вікна вдома з колод (бруса)

Пропонуємо вам стандартні розміри віконних отворів у дерев’яному будинку, які представлені у таблиці.

Параметри

Одностулкове

Двостулкове

Тристулкове

Висота, мм

400-1470 

570-1470 

1170-1470 

Ширина, мм

400-870 

870-1470 

1770-2070 

 

Проводячи встановлення віконних блоків у дерев’яній житловій конструкції, ви маєте можливість монтувати вікна та великих габаритів, головне, щоб це відповідало правилам будівельних норм.
 • Максимальна площа віконного профілю має бути 6 м2, великогабаритний блок повинен обов’язково мати перегородку. Площа стулки-не більше 2,8 м2.
 • Стулки віконного блоку не повинні перевищувати наступних показників – 110×240 см. Зверніть увагу, що найкращим варіантом буде встановлення стулок менших габаритів, інакше вони можуть деформуватися, що вплине на функціонування віконної фурнітури, внаслідок тяжкості конструкції.
 • Віконні конструкції арочного типу повинні мати максимальний радіус арки 35 см.

Монтаж обсадної коробки

Встановлення віконних систем з ПВХ у будинку, побудованому з дерев’яних брусів (колоди), в обов’язковому порядку проводиться за допомогою окосячки.

Це спеціальна дерев’яна коробка у вигляді дерев’яної рами, яка кріпиться до стіни за допомогою ковзних деталей. Дана система не перешкоджає осаді зрубу і, в той же час, запобігає деформації колод та руйнуванню віконної рами від усадки будівельної конструкції.

Способи встановлення віконця пластикових віконних блоків

Ці методи вказуються для тих домовласників, які вирішили займатися встановленням віконних систем в будівлях з бруса своїми руками.

Монтаж пластикових вікон своїми руками – завдання здійсненне, але складне. Від професійного монтажу віконних систем багато залежить, тому якщо ви не впевнені у своїх силах, хочете реально заощадити свої гроші, час та нерви, то довірте цю роботу професіоналам. Відгуки наших клієнтів підтверджують сказане.

Встановлення пластикових вікон у дерев’яному будинку-зрубі провадиться:

 • З фіксацією за системою “шип – моноліт”. В цьому випадку система обсадки виготовляється з бруса зі спеціальним перерізом 10×15 см. У брусі прорізається шип розмірів 5 см., а з торця віконного отвору робиться паз такого ж розміру. Роботи починають із монтажу боковини коробки, яку укладають вниз. На наступному етапі фіксують за допомогою техніки враспор верхній елемент коробки, в обов’язковому порядку залишаючи зазор між ним і стіною.
 • З фіксацією типу “в колоду”. Цей спосіб для житлових будівель з дерев’яного бруса – досконала протилежність попередньому. Після виготовлення обсади з бруса, шип прорізається в стіні, а ось паз проходить у самому брусі. Величина кожного з елементів дорівнює 5 см. Монтаж проводиться згідно з алгоритмом, прописаним у першому способі: спочатку монтуємо бічну частину, далі низ конструкції, а потім її верхній елемент. В обов’язковому порядку залишається зазор під можливе усадку конструкції, який заповнюють мінеральною ватою, вона м’яко буде відбуватися в процесі просідання, і зруб буде спускатися вільно.
 • Із заставним бруском. Такий спосіб передбачає прорізування паза квадратної форми в торці віконного отвору розміром 5 см. Потім, такий паз перекривається бруском, на якому і встановлюються дошки окосячки, габарити яких дорівнюють 5Х15 см. З дощок монтується кістяк П-подібної форми і встановлюють у віконний проріз. Важливо не забути залишити зазор в 5-8 см між верхньою дошкою обсадки і верхньою колодою для усадки зрубу, заповнюють зазор спеціальним утеплювачем.

Встановлення віконного блоку

Найголовніше питання нашої теми: «Як правильно провести монтаж вікна в будові з оциліндрованого бруса?».

 • Перше, що потрібно мати на увазі, це те, що установка вікна проводиться тільки після монтажу окосячків в отворах, яка по всьому периметру повинна бути більше на кілька сантиметрів запланованих розмірів віконного блоку.
 • Після проведення даного виду робіт, саму пластикову віконну раму без стулок кріплять у прорізі за допомогою анкерів, перевіряючи при цьому розташування профілю та ліквідуючи можливі перекоси.
 • Пази, що утворилися, і стики між самою обсадкою і віконним блоком заповнюють будівельною піною, після висихання якої встановлюють раму, налаштовують систему кріплення і монтують деталі для функції провітрювання – гребінку, встановлюють клапани для мікровентиляції.
 • На наступному етапі проводиться установка підвіконь та відливів. У житлових дерев’яних будинках, де є маленькі діти, рекомендується встановити спеціальні замки, щоб дитина не змогла відкрити вікно, а профіль заповнити склопакетами з удароміцними характеристиками.

Склопакети в будинку з оциліндрованого колоди

Встановлюючи віконні блоки з ПВХ в будовах подібного типу, обов’язково слід залишити зазор в 2 см. під вікном, і 3 см на опорний профіль. Такий зазор стане основою для зливу та підвіконня. Закріплювати частини системи віконного профілю слід пластинами, які фіксуються на шурупи по дереву. Герметизацію зазору, що утворився, з зовнішнього боку проводять гідроізоляційною стрічкою, а з внутрішньої – пароізоляційною.

Вікна, які встановлюються в будинках з дерев’яного бруса, рекомендують заповнювати опціональними склопакетами, які є структурою герметично з’єднаних стекол: 
 • мультифункціональні склопакети забезпечать комфортну атмосферу в приміщенні будь-якої пори року;
 • завдання скла з тонуванням— захистити приміщення від цікавих поглядів, крім того вони дозволять перетворити приміщення на приватний простір без використання штор;
 • щоб максимально заощадити енергоресурси житлового приміщення, слід встановити енергоефективні склопакети;
 • для захисту приміщення від вуличних шумів монтуються віконні блоки з високими звукоізоляційними характеристиками;
 • зламозахисні склопакети, забезпечені триплекс склом і спеціальною плівкою, що дозволяє не розпадатися уламкам у разі, якщо склопакет розіб’ється;
 • найзручніші в експлуатації склопакети – самоочисні, адже вони мають властивість очищатися від будь-яких забруднень під дією сезонних опадів; Особливо актуальною є така функція для експлуатації нестандартних і великих віконних блоків.

Дизайн віконних блоків у будинку з колод (зрубі)

Изготовление и монтаж окон Рехау для домов из бруса, бревна в Днепре

Білі віконні блоки ПВХ не завжди органічно виглядають в дерев’яному будинку. Ця проблема легко вирішується за допомогою ламінування віконних систем.

Ламінація профілю ПВХ дає простір фантазії та задовольняє будь-які смакові уподобання. Найоптимальніший варіант ламінування для будівель даного типу – це ламінація під дерево, так зберегтися єдина стилістика будинку.

Щоб сховати щілини можна використовувати дерев’яні лиштви, так зовнішній вигляд будівлі виглядатиме більш естетично і гармонійно. Щоб віконний отвір виглядав оригінальніше, встановлюють фігурні віконні блоки з ПВХ або застосовують декоративні розкладки.

А склопакети з опціями значно розширять варіанти обробки віконного отвору. Найоптимальніший варіант у цьому випадку — віконні системи Geneo Rehau.

У компанії «ВегаПласт» у Дніпрі у вас є можливість замовити вітражні віконні склопакети для панорамного та фігурного скління, а також для стандартних профілів та вікна з тонуванням. Будь-який варіант скління надасть віконному отвору естетичніший зовнішній вигляд.

Ми пропонуємо своїм клієнтам віконні системи:

Проводячи скління за допомогою ПВХ-профілів Рехау стандартної та нестандартної конструкції, важливо дотримуватися всіх технологічних етапів монтажу. Якісне, технологічно правильне встановлення віконних блоків проводять фахівці нашої фірми «ВегаПласт», що працює у Дніпрі.

Наші майстри проводять професійний монтаж віконних профілів REHAU різних розмірів і форм, надійно закріплюючи склопакети та профіль з ПВХ. Гарантія високої якості роботи фахівців нашої компанії – це досить багато позитивних відгуків від клієнтів.

Пропонуємо вам замовити професійну установку віконних блоків у дерев’яних житлових конструкціях у компанії «ВегаПласт». Наші фахівці виробляють віконні профілі з оригінального пластику REHAU. Компанія пропонує досить доступні та демократичні ціни на віконні блоки REHAU в Дніпрі.

Для того, щоб точно визначитися з розмірами та дизайном віконного блоку, компанія пропонує безкоштовний виїзд замірника додому. Робіть правильний вибір сертифікованої компанії зі встановлення вікон Rehau та дзвоніть!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×