Содержание
Гарантія теплої квартири – відсутність проблем з теплообміном. І пластикові вікна Rehau гідно виконують це завдання.
Порушення теплообміну – це постійна зміна рівня вологості, поява цвілі. А якщо у вашому будинку чи квартирі встановлено індивідуальну систему опалення, то при порушеному теплообміні вона не працюватиме ефективно.
Наслідком цього є збільшення енерговитрат та навантаження на бюджет сім’ї. У будь-якому будинку або квартирі існують точки інтенсивної втрати, головними з яких є вікна і балкони.
Щоб переконатися в цьому, достатньо подивитися на вікно за допомогою термочутливих камер, вони покажуть оранжеве світло поруч із віконними блоками.
Як зменшити втрати тепла у будинку, квартирі?
Для того щоб зберегти тепло в квартирі або будинку і зробити житловий простір теплим та затишним, необхідно встановлювати пластикові віконні системи Рехау. Для мешканців Дніпра це питання вважається дуже актуальним, так як, взимку у нашому регіоні досить холодно. Але як визначити, які пластикові вікна високої якості та що важливо враховувати під час вибору пластикової віконної системи.
Ціна пластикового вікна з низькою теплопровідністю
Після встановлення енергозберігаючих металопластикових вікон Rehau:
- власники приватних будинків значно менше платять за опалення,
- а мешканці квартир відзначають різницю між звичайним склопакетом та віконною системою з низьким рівнем тепловородимості. У кімнатах стає значно тепліше та комфортніше.
Існує два види пластикових вікон, які здатні берегти тепло: стандартні та модернізовані. Перші застосовують лише ізоляційні властивості, а другі використовують зовнішній підігрів.
Модернізована конструкція віконних систем має переваги:
- Дозволяє регулювати температуру, швидко доводячи її до необхідного рівня завдяки автоматиці.
- Має відмінні ізоляційні показники. Мінімізує втрату тепла і знижує рівень шуму в приміщенні.
- Із зовнішнього боку на вікнах не утворюється крижана кірка, що дозволяє знизити втрати тепла, т.к. приміщення віддаватиме значно менше теплого повітря. А це веде до економії не лише тепла, а й коштів.
Матеріали металопластикових вікон як фактор енергозбереження
Рівень тепловіддачі віконних систем залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. У виробництві та при встановленні віконних блоків використовую три види матеріалів.
Алюмінієвий віконний профіль
Зазвичай профілі з алюмінію застосовуються для скління приміщень, що не опалюються, в квартирах це скління балконів (лоджій). Однак, існують і теплі варіанти зі склопакетами із високим рівнем теплоізоляції.
Алюміній дуже практичний, легкий матеріал, що дозволяє не навантажувати фундамент зайвою вагою, він не піддається корозії. Такі віконні системи не містять шкідливих речовин, тому їх можна спокійно встановлювати в дитячих кімнатах.
Термін служби таких віконних систем складає 40 років
Вікна з ПВХ – профілю
Металопластик погано проводить низькі температури, тому його використовують у виробництві віконних теплозберігаючих конструкцій. Щоб тепло не виходило із приміщення, у конструкції віконного блоку передбачені спеціальні повітряні камери.
Важливе значення у цьому випадку має кількість камер у склопакеті. Для кращого утримання теплого повітря у приміщенні слід встановлювати трикамерний склопакет, а в ідеалі – пакет із чотирма або п’ятьма камерами. Наприклад, пластикові вікна Geneo Rehau.
Дерев’яні склопакети
Дерево славиться своєю здатністю утримувати тепло в приміщенні, тому цей матеріал використовують у виробництві енергозберігаючих моделей віконних систем.
Однак, дерев’яні вікна коштують набагато дорожче за пластикові та алюмінієві.
Віддаючи перевагу дерев’яним віконним блокам, варто приділити велику увагу компанії-виробнику вікон та якості обробки вікна.
Порушення технологічного процесу обробки деревини, неякісне просочення та лакове покриття, в процесі яких використовувалися матеріали низької якості, може призвести до деформації рами та появи процесів гниття.
Вікна Rehau – найтепліші – доведено
Віконні системи Rehau енергозберігаючого класу забезпечать вашій квартирі або будинку тепло та затишок навіть у найсуворіші зимові дні. Профільні системи фірми Rehau – це надійний захист від вітру, холоду та сезонних опадів.
Чим такі гарні віконні системи Rehau?
- Віконні конструкції Rehau – GENEO, мають шість камер і мають глибину 85 мм. Такі показники ставлять її в один ряд із цегляною стіною завтовшки 1, 3 м.
- Профільні віконні системи Rehau – Synego дозволять вам значно заощадити сімейний бюджет. У зимові місяці ви зможете відмовитись від використання електрообігрівачів. Така економія може становити понад 8000 грн. або 4500 кВт/год.
Склопакет – як засіб збереження тепла
Будь-який віконний блок забезпечений склопакетом, який є системою з декількох стекол, розділених дистанційними планками. Усередині склопакета розміщені повітряні камери, які підвищують його захисні властивості.
У специфікації до віконних систем окремо вказується кількість камер профілю та склопакета, важливо не плутати ці показники.
Найбільш доступні за ціною варіанти віконних систем забезпечені двома стеклами та однією камерою між ними. Щоб досягти значного зниження втрати тепла, необхідно встановлювати віконні блоки з трьома повітряними відсіками.
Можливий монтаж скла із додатковим армуванням або заклеєні варіанти.
Способи захисту вікна від тепловтрати
Пластикові віконні блоки, встановлені у квартирі або приватному будинку, мають склопакети. Система віконного блоку з профілю включає кілька повітряних камер, крім того, виробники практикують і інші варіанти утеплення віконних блоків.
Закачування до камер склопакета інертних газів
Як правило, всередині склопакета знаходиться повітря. Проте наявність газу серйозно мінімізує втрати теплого повітря. Найбільш універсальним та оптимальним рішенням для склопакета вважається газ аргон. Його можна закачувати до камер незалежно від місця встановлення вікна.
Встановлюючи віконну систему на даху з нахилом або на мансарді, необхідно продумати додатковий рівень захисту, підібрати армоване або загартоване скло з необхідними властивостями.
Встановлення асиметричного скла
Стандартна конструкція віконної системи передбачає однакову товщину скла. Проте, технічні випробування показують, що поєднання у віконній системі різних за розміром стекол дозволяє серйозно знизити тепловтрати.
Зазвичай використовують поєднання скла, товщиною 6 і 4 мм. Склопакет з правильно підібраним склом значно краще за своїми характеристиками, ніж товстий.
Ассиметричні повітряні камери
У цьому випадку застосовують той же спосіб, що і у віконному блоці зі склом різної товщини. Саме так виходить зберегти максимальну кількість тепла у приміщенні.
Спеціальне напилення на поверхні скла
Як напилення для скла застосовують різні покриття, які допомагають значно знижувати тепловтрати. Напилення не впливає на оптичні характеристики скла.
Варіанти напилення можуть бути різні, наприклад, можна придбати склопакет зі склом, яке знижує рівень проникнення ультрафіолетових променів у кімнату. Таке скло не допускає нагрівання предметів у приміщенні, вигоряння текстилю та вицвітання меблевої оббивки та килимів.
Як самостійно утеплити пластикові вікна
У тому випадку, якщо в даний момент немає можливості встановити теплі пластикові віконні блоки, слід виявити проблемні місця встановлених віконних систем і усунути їх.
Способи утеплення пластикових вікон
Переведення віконних стулок у зимовий режим
Віконні системи Rehau включають два режими роботи – зимовий та літній варіант. У режимі «Зима» віконна стулка набагато щільніше прилягає до рами. Для того щоб поміняти режим віконної системи, потрібно на торці рами знайти спеціальний гвинт, завдяки якому і провести цю маніпуляцію, дотримуючись спеціального покажчика.
Протяги одразу зникнуть, а у квартирі стане набагато тепліше. Влітку необхідно змінити режим вікна, щоб досягти необхідного провітрювання та теплообміну в приміщенні.
Заміна віконного ущільнювача
Досить часто виникає така ситуація, коли через кілька років у квартирі відчуваються протяги і знижується температура повітря. Цей факт свідчить про те, що настав час міняти ущільнювач пластикового вікна, тому що:
- збільшилася жорсткість ущільнювального матеріалу;
- відбувається фарбування ущільнювача;
- у ущільнювачі з’являються продавлені ділянки, нерівномірні за товщиною.
Всі ці причини сприяють проникненню холодного повітря в житловий простір та появі протягів. Термін заміни ущільнювача безпосередньо пов’язаний з умовами експлуатації вікна та матеріалу, з якого він виготовлений.
Такий матеріал, як термопластик та гума дуже боїться сонячного світла та прогріву, і для заміни такого ущільнювача може знадобитися виклик спеціаліста.
Звичайно, ущільнювач можна замінити і самостійно, але в цьому випадку слід суворо дотримуватися алгоритму процесу заміни, інакше можна пошкодити віконну систему. Саме тому найкраще звернутися до професіонала.
Регулювання віконної стулки
При тривалій експлуатації віконного блоку відбувається ослаблення віконної фурнітури, віконні елементи розхитуються та вимагають регулювання, яке професійно може виконати тільки майстер.
Кваліфікований спеціаліст виконає всі необхідні роботи та відрегулює віконні стулки, щоб вони щільно прилягали до рами. У деяких випадках може знадобитися і заміна фурнітури, але зазвичай вдається обмежитися стандартними маніпуляціями.
Регулювання провітрювання
Найпопулярніша рекомендація щодо збереження тепла в приміщенні – якнайменше відкривати вікно. Але зовсім без провітрювання приміщення обійтися неможливо.
Існує два можливі варіанти вирішення такої проблеми:
- Застосування щілинного провітрювання. У цьому випадку свіже повітря надходить у приміщення через спеціальну щілину. Більшість виробників встановлюють до неї додатковий знімний фільтр, який періодично варто знімати і промивати від бруду. Однак у зимовий час така щілина провокує протяги у приміщенні.
- Встановлює бризер або вентиляційні клапани. Такі пристрої монтуються в спеціальний отвір у профілі або стіні. Через нього в житловий простір надходитиме свіже повітря у великому обсязі, а стулка при цьому залишиться закритою. Герметизація приміщення залишається високою, і воно захищене від протягів, пилу та комах.
Ліквідація помилок, допущених під час монтажу пластикових вікон
Досить часто герметичність віконних конструкцій порушується внаслідок помилок, допущених у процесі встановлення (монтажу) пластикового вікна. Якщо є підозри, що такі помилки були, слід викликати майстра, щоб він перевірив віконний отвір.
У цьому випадку роботи ведуться у двох напрямках:
- Майстер проводить додаткову ізоляцію укосів. Для цього укіс знімається, встановлюється прошарок ізоляційного матеріалу, як правило, мінеральна вата.
- Проводяться роботи з покращення герметичності шва. У цьому випадку майстер використовує мастику та герметик.
Які пластикові вікна найтепліші?
Багато покупців пластикових віконних блоків задаються таким питанням. У цьому випадку важливо враховувати місце встановлення вікна і чи є потреба у високому теплозбереженні. Певні локації не потребують вікна з такими характеристиками.
Поради щодо вибору пластикових віконних систем
- Зупиніть вибір на багатокамерних моделях пластикових вікон. Багатокамерність значно збільшує ізоляційні властивості вікна.
Перш ніж змінювати віконну систему, переконайтеся, що старе вікно не підлягає модернізації. - Утеплити віконний блок можна за допомогою методів, які були вказані вище: встановлення додаткового утеплення та обробка монтажного шва.
- Застосовуйте комплексний підхід до теплозахисту, використовуйте додаткові методи. До таких можна віднести наявність у віконному блоці асиметричних дистанційних рамок та інертного газу.
- При виборі пластикового вікна не варто заощаджувати. Вартість віконної конструкції з теплозахисними функціями вища за стандартну.
При виборі пластикового віконного блоку варто звертатися лише до перевірених компаній, які мають великий досвід у виробництві та встановленні віконних систем та сертифіковані.
Менеджер компанії «VegaPlast» у Дніпрі підбере вам збалансовану віконну конструкцію Rehau, і організує її встановлення. Найкраща рекомендація для компанії – відгуки клієнтів. Вони є у нас!
Компанія «Vegaplast» у Дніпрі, є офіційним партнером REHAU і пропонує тільки якісні пластикові вікна та двері за цінами виробника!
Сподіваємося, що стаття дозволить вам правильно вибрати віконну систему для квартири чи будинку, використовувати різні варіанти для скління та створити затишну та комфортну атмосферу у своєму житлі.
Тут ви можете ознайомитися з асортиментом віконних блоків і з цінами на профільні системи Rehau
Крім того на сторінках нашого офіційного сайту ви можете ознайомитися з фото робіт нашої компанії та з відгуками клієнтів про нашу роботу та якість монтажу та пластикових вікон Рехау в Дніпрі.
Вибирайте варіант скління, що вам сподобався, і замовляйте у нас все необхідне.