Споживач України та Дніпра, зокрема, як і в багатьох інших країнах, намагається орієнтуватися на оптимальне співвідношення ціна-якість. Багато хто розуміє, що в деяких ситуаціях, щоб заощадити, розумно віддати перевагу якості. Саме тому пластикові вікна Rehau заслужили загальне кохання. Місце лідера у сфері скління зайняв німецький виробник, використовуючи політику розуміння того, що потрібно споживачеві, бездоганною якістю, прагненням створити домашній затишок, почуття захищеності.

Адже коли людина купує будинок чи робить ремонт у квартирі, він намагається облаштувати житло таким чином, щоб воно було затишним, теплим та комфортним довгі роки. Це ще одна причина, чому вибирають пластикові вікна Rehau. Для досягнення мети компанія використовує найпередовіші технології, сама займається інноваційними розробками щодо вдосконалення механізму, деякі з них запатентовані, є характерною відмінністю від інших виробників.

Вік компанії 60 років. Цей сімейний бізнес створений та вирощений із любов’ю. Сьогодні компанія має представництва у всьому світі, 41 завод, у тому числі в Україні, Харків. Виробництво у Харкові організоване повністю за проектом компанії Рехау, робота стартувала у 2005 році, сировина, методи виготовлення належать компанії Rehau, використовуються ті самі стандарти якості, обладнання, сировина, проекти, технології, що й на німецьких підприємствах. Пластикові вікна “ВегаПласт” нічим не поступаються за характеристиками, тим, що вироблені німцями на аналогічному заводі Rehau.

Це дозволяє українському споживачеві купувати високоякісний профіль безпосередньо із заводу, бути впевненим у якості. Легко можна перевірити справжність виробу, оскільки він сертифікований, проходить випробування потрібні визначення міцності, теплоізоляції, шумоізоляції і довговічності.

Чим відрізняються вікна із профілю Rehau від інших виробників?

1 Термін служби профілю Рехау – хоч у спадок передавай

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно
вікна ПВХ Rehau і сьогодні зберігають тепло в готелях Німеччини, відбудованих після війни

Тривала експлуатація обчислюється десятиліттями – суміш виготовлення профілю запатентована, гарантований термін повноцінного використання 60 років. Термін експлуатації виробу безпосередньо залежить від сировини та способу виготовлення, саме тому технічні розробки для створення профілю Rehau запатентовані і були розроблені з урахуванням усіх умов негативного впливу в період експлуатації.

Компанія виробляє постійні інвестиції у НДДКР, що забезпечує постійне вдосконалення суміші та досягнення максимальних результатів. В основі виготовлення знаходиться кальцій і цинк, фірма не додає у вікна свинець, що гарантує безпеку споживачеві.

Сировину компанія купує у надійних постачальників, крім цього проводить тестування на якість. Сили та засоби, вкладені в нові розробки, покращення та перевірка виконання на всіх етапах виробництва, окупаються високими характеристиками готового виробу. На практиці експлуатаційні характеристики вікон Rehau можна спостерігати в німецьких готелях, після війни у їх відновленні та будівництві були використані вікна фірми, які вже понад півстоліття працюють справно.

Незважаючи на те, стара це модель вікна або сучасна, якість однаково хороша, всі моделі бренду Rehau виготовляють за одним і тим самим рецептом профілю, що використовується не один десяток років.

2 Біла чистота профілю – назавжди

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно
Білий колір профілю Рехау зберігається протягом 60 років

Біла чистота на десятки років – особлива відмінність характерна німецькому профілю. На фірмових вікнах не з’являється жовтизна часу або коричневі плями, що не змиваються. Рами стійкі до негативного впливу сонячних променів, не вбирають у себе вуличний бруд, гар та пил.

Завдяки таким властивостям зовнішній вигляд вікна зберігається 60 років, що перевірено на практики, воно виглядає, як нове, радуючи око своєю білизною. Секрет знаходиться в особливому складі та рецепті виробництва, які запатентовані та належать компанії.

3 Практичність та зручність профілю Рехау

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно
Простота догляду за профілем REHAU подобається всім

Практична поверхня, що сяє білим глянцем, не утримує на собі відбитків пальців, бруд, стійкий до дрібних пошкоджень і подряпин. Немає складності в миття – радість для кожної господині. Легко змивається пил і бруд завдяки тому, що матеріал відштовхує сторонні частинки, не вбирає в себе.

Продумана навіть така дрібна деталь, як геометрія штапика, який влаштований таким чином, що пил не накопичується. У вікнах місце стику профілю та штапика завжди найпроблемніше, його непросто вичистити, тут такої проблеми немає. Штапики Rehau розташовані на рівень нижче, ніж основний профіль, що дозволяє легко змісти пил.

Простота у догляді виробник рекомендує промивати рами раз на півроку. Цього цілком достатньо, щоб зберегти новизну профілю терміном від 60 років.

4 Стиль пластикових вікон Rehau

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно
Вікна РЕХАУ вписуються в будь-який інтер’єр і створюють комфорт у всі пори року

 

Незважаючи на шістдесятирічний досвід та формулу виробництва, для компанії не чужі нововведення. Окрім інновацій вона стежить за модою та естетичною потребою людства. Сучасні та модні дизайни стануть прикрасою будь-якого стилю. Тепер, якщо ви робите ремонт у квартирі, можете встановити стильні пластикові вікна Рехау, які стануть частиною загального інтер’єру, і вже не з’явиться необхідність ховати їх шторами.

У зв’язку з бажанням споживача мати не просто високоефективне якісне скління, а й стильні модні вікна пвх, компанія пропонує широкий асортимент для унікального дизайнерського рішення.

Ергономічні, закруглені, овальні або скошені геометричні види допоможуть додати в інтер’єр родзинку, наповнити приміщення. Для гри з кольором можна використати можливість дизайнерського покриття, фарбування, втілюючи в реальність свої сміливі фантазії.

5 Різноманітна  цінова лінійка компанії

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно
Лінійка профілів REHAU включає різні продукти для будь-якого бюджету

дозволяє підібрати собі високоякісний металопластиковий профіль будь-який бюджет. Тут легко знайти вікна для квартири елітного комплексу, заміського будинку чи простого дачного житла. Відмінний вибір для шкіл та дитячих садків, лікарень, оскільки профіль довговічний, безпечний, вікна виконані або можуть бути виконані з урахуванням вимог до дитячої безпеки.
Найвибагливіший замовника, який бажає мати якісні та ексклюзивні вироби отримає все, що він хоче. І незважаючи на те, що бюджетні варіанти теж є в асортименті, вони не поступаються якістю.

Бренд тримає марку, купуючи елітні та бюджетні вікна, покупець отримує однаково довговічність та надійність.

Якими мають бути вікна з профілю Rehau

Ми багато говорили про сам профіль Rehau, його унікальний склад і високу якість, що дозволяє насолоджуватися ідеальним покриттям, кольором і новизною виготовлених з нього виробів багато років.

Але відмінний профіль ще не гарантує такі ж високі характеристики кінцевого продукту. Щоб отримати високоякісні довговічні вікна ПВХ, необхідно, щоб дотримувалася технологія виготовлення.

 • Для гідного результату необхідно використати якісні комплектуючі. Обладнання, на якому відбувається складання, має бути налаштоване за всіма вимогами, а також виконання роботи провадиться кваліфікованим майстром.
 • Використовується фурнітура та комплектуючі, що пройшли відповідне тестування на якість. Весь процес та деталі під час виготовлення повинні відповідати рекомендаціям системодавця.
 • Якісно виконаний виріб обов’язково встановлюється майстром, який має відповідну класифікацію. Неправильне встановлення також може призвести до майбутніх неполадок під час експлуатації.
 • Важливі деталі, де можуть бути огріхи, це армування та ущільнювачі, на яких деякі виробники прагнуть економити.

Тому варто звернути увагу на той момент, що якщо використано профіль Rehau, не завжди це означає, що решта виконана також якісно. Коли є сумніви, покупцю варто перевірити форму та товщину сталі армування, які мають відповідати схемам компанії, рекомендаціям Rehau. Тут же потрібно порівняти розміри стулок із рекомендованими, вони залежать від міцності та перерізу армування.

При виробництві пластикових вікон Rehau товщина армованої сталі має перевищувати 1,5 мм. Компанія, яка виготовляє вікна повинна дотримуватися правил, які рекомендує виробник, інакше немає гарантії, що вікно працюватиме правильно, особливо це проявляється взимку. Не можна упускати такі деталі при покупці, потрібно не полінуватися перевірити сертифікацію, документи, і зіставити з реальною картиною, інакше є ризик отримати не дуже хороші вікна з відмінного профілю.

Оригінальні вікна пвх Rehau мають ущільнювач фірми Rehau, який виготовлений із синтетичного каучуку, маркованого EPDM. Саме цей ущільнювач створює ідеальне стикування з профілем, що покращує характеристики теплоізоляції. На оригінальному ущільнювачі, як і на профілі, нанесено маркування Rehau.

Простий покупець не завжди зможе одночасно визначити недоліки і фальсифікацію. Складність виникає в процесі покупки, досвідчений продавець може вміло відвести розмову убік та переключити увагу. Тому не соромтеся і запитайте продавця.

Після купівлі та встановлення вікон пвх, виготовлених з відмінного німецького профілю, але з порушеннями рекомендацій компанії виробника, покупця може спіткати глибоке розчарування та недовіру до бренду.

Саме тому настійно рекомендовано купувати пластикові вікна Rehau у офіційних партнерів компанії, які мають відповідну сертифікацію.

Компанія «ВегаПласт» у Дніпрі – саме та, яка вам потрібна. Тепер у вас не повинно залишитися сумнівів – які і у кого замовити та купити пластикові вікна Рехау. Читайте відгуки вдячних клієнтів. Дивіться фото роботи нашої компанії.

Вибрати та замовити пластикові вікна Рехау в Дніпрі  — просто. Замовте зворотній дзвінок, отримайте консультацію, і… все інше ми зробимо самі. Доставка пластикових вікон та їх підйом на поверх – безкоштовно.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×