Ідеальних конструкцій не існує, і пластикові вікна мають свої недоліки, але їх набагато менше, ніж приписує народний поголос. Або, найімовірніше, недобросовісна конкуренція. Багато домислів з’явилися через конкуренцію виробників пластикових та дерев’яних конструкцій. Є й такі міфи, які колись були правдою, але через зміну технологій виготовлення конструкцій давно застаріли. Давайте розвінчаємо найживучіші, але безпідставні плітки.
1 міф – пластикові вікна виділяють токсиниБув період, коли замовити пластикові вікна могли тільки заможні люди. Вони вважалися дивом, а «народні умільці» виготовляли дешеві конструкції в гаражах на кустарному устаткуванні та конкурували за ціною з фірмами-виробниками. Ці часи давно у минулому, а міфологію підтримують компанії, які продають дерев’яні рами. Зараз кустарні вікна із токсичної сировини – рідкість. Профілі виготовляють на заводах. Вони відповідають європейським стандартам якості і доступні за ціною практично кожному покупцеві. Вікна виготовляють із такого ж чистого пластику, який використовують для побутового приладдя – зубних щіток, канцелярських чи кухонних товарів.
Любителі ж класичних дерев’яних вікон, стверджуючи про токсичність вікон ПВХ, забувають, що сучасні дерев’яні вікна просочуються такою кількістю хімії, що навряд чи можуть претендувати на натуральність.
2 міф – пластикові вікна не можна ставити взимкуОбмеження за температурним режимом справді є. Стандартний монтаж можливий, якщо температура не нижча від -15-20 градусів. Але і в цьому випадку проблема вирішувана. Існує технологія теплого монтажу, яка передбачає використання теплових гармат та захисних екранів. Майстри давно навчилися робити встановлення пластикових вікон комфортним для замовників.
3 міф – у великих продавців великі знижкиВважається, що великі компанії з продажу пластикових вікон надають великі знижки в порівнянні з дрібними фірмами. Іноді вони навіть оголошують суперакції та пропонують свою продукцію майже вдвічі дешевше, ніж зазвичай. Але найчастіше так роблять продавці, у яких ціна спочатку була суттєво завищена, тому варто порівнювати вартість пластикових вікон у різних фірмах і з’ясовувати деталі акцій.
4 міф – що більше камер у вікні, то кращеПрофілі з 4-5 камерами призначені для встановлення в регіонах із суворим кліматом. Якщо у вашій місцевості не буває морозів сильнішими за -30 градусів, не варто переплачувати. Цілком достатньо трьохкамерного профілю Rehau. Решта – рекламний хід.
5 міф – встановлення пластикових вікон – це брудноДурниці. Після встановлення залишається чистота. Майстри самі виносять старі конструкції після демонтажу, акуратно складають у мішки сміття. Власнику приміщення потрібно буде просто підмісти і помити підлогу після закінчення робіт. А ось після обробки відкосів для пластикових вікон дійсно може залишитися бруд, якщо роботу виконують самостійно або довіряють непрофесіоналам.
6 міф – у пластикових вікон нудний дизайнПВХ вікна здаються однотипними лише з однієї причини – власники приміщень замовляють самі схожі конструкції. Можна зробити аркові, трикутні, круглі пластикові вікна. Колірна гама – на будь-який смак. Все залежить від побажань покупця.
7 міф – ціни на пластикові вікна захмарніНасправді все навпаки. Дешевших конструкцій, ніж пластикові, на сьогодні не існує. Міф поширили виробники дерев’яних вікон, у яких, з об’єктивних причин, набагато дорожча продукція. У період знижок можна купити пластикові вікна недорого і не втратити в якості.
Не варто вірити пустим домислам. Будь-яку інформацію завжди можна уточнити в компанії, що професійно займається виготовленням, продажем та встановленням пластикових вікон.
Зателефонуйте менеджерам «Vegaplast» і отримайте відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Нам нема чого приховувати від покупця. І відгуки наших клієнтів про компанію тому підтвердження. Ми впевнені в своїй продукції під брендом Rehau, готові докладно про неї розповісти і прийняти заявку на виклик замірника прямо зараз.