Ідеальних конструкцій не існує, і пластикові вікна мають свої недоліки, але їх набагато менше, ніж приписує народний поголос. Або, найімовірніше, недобросовісна конкуренція. Багато домислів з’явилися через конкуренцію виробників пластикових та дерев’яних конструкцій. Є й такі міфи, які колись були правдою, але через зміну технологій виготовлення конструкцій давно застаріли. Давайте розвінчаємо найживучіші, але безпідставні плітки.

1 міф – пластикові вікна виділяють токсини

Був період, коли замовити пластикові вікна могли тільки заможні люди. Вони вважалися дивом, а «народні умільці» виготовляли дешеві конструкції в гаражах на кустарному устаткуванні та конкурували за ціною з фірмами-виробниками. Ці часи давно у минулому, а міфологію підтримують компанії, які продають дерев’яні рами. Зараз кустарні вікна із токсичної сировини – рідкість. Профілі виготовляють на заводах. Вони відповідають європейським стандартам якості і доступні за ціною практично кожному покупцеві. Вікна виготовляють із такого ж чистого пластику, який використовують для побутового приладдя – зубних щіток, канцелярських чи кухонних товарів.

Любителі ж класичних дерев’яних вікон, стверджуючи про токсичність вікон ПВХ, забувають, що сучасні дерев’яні вікна просочуються такою кількістю хімії, що навряд чи можуть претендувати на натуральність.

2 міф – пластикові вікна не можна ставити взимку

Обмеження за температурним режимом справді є. Стандартний монтаж можливий, якщо температура не нижча від -15-20 градусів. Але і в цьому випадку проблема вирішувана. Існує технологія теплого монтажу, яка передбачає використання теплових гармат та захисних екранів. Майстри давно навчилися робити встановлення пластикових вікон комфортним для замовників.

3 міф – у великих продавців великі знижки

Вважається, що великі компанії з продажу пластикових вікон надають великі знижки в порівнянні з дрібними фірмами. Іноді вони навіть оголошують суперакції та пропонують свою продукцію майже вдвічі дешевше, ніж зазвичай. Але найчастіше так роблять продавці, у яких ціна спочатку була суттєво завищена, тому варто порівнювати вартість пластикових вікон у різних фірмах і з’ясовувати деталі акцій.

4 міф – що більше камер у вікні, то краще

Профілі з 4-5 камерами призначені для встановлення в регіонах із суворим кліматом. Якщо у вашій місцевості не буває морозів сильнішими за -30 градусів, не варто переплачувати. Цілком достатньо трьохкамерного профілю Rehau. Решта – рекламний хід.

5 міф – встановлення пластикових вікон – це брудно

Дурниці. Після встановлення залишається чистота. Майстри самі виносять старі конструкції після демонтажу, акуратно складають у мішки сміття. Власнику приміщення потрібно буде просто підмісти і помити підлогу після закінчення робіт. А ось після обробки відкосів для пластикових вікон дійсно може залишитися бруд, якщо роботу виконують самостійно або довіряють непрофесіоналам.

6 міф – у пластикових вікон нудний дизайн 

ПВХ вікна здаються однотипними лише з однієї причини – власники приміщень замовляють самі схожі конструкції. Можна зробити аркові, трикутні, круглі пластикові вікна. Колірна гама – на будь-який смак. Все залежить від побажань покупця.

7 міф – ціни на пластикові вікна захмарні

Насправді все навпаки. Дешевших конструкцій, ніж пластикові, на сьогодні не існує. Міф поширили виробники дерев’яних вікон, у яких, з об’єктивних причин, набагато дорожча продукція. У період знижок можна купити пластикові вікна недорого і не втратити в якості.
Не варто вірити пустим домислам. Будь-яку інформацію завжди можна уточнити в компанії, що професійно займається виготовленням, продажем та встановленням пластикових вікон.

Зателефонуйте менеджерам «Vegaplast» і отримайте відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Нам нема чого приховувати від покупця. І відгуки наших клієнтів про компанію тому підтвердження. Ми впевнені в своїй продукції під брендом Rehau, готові докладно про неї розповісти і прийняти заявку на виклик замірника прямо зараз.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×