Пластикові вікна, як і будь-який продукт, що міцно увійшов у наше життя, мають свою цікаву історію. І ця стаття не тільки і не стільки для прагматичного покупця, якого цікавить лише встановлення пластикових вікон, ціна на пластикові вікна та їх характеристики. Стаття для тих, хто поставив за мету купити пластикові вікна в Дніпрі і одночасно з їх якістю цікавиться історією пластику взагалі. І вікон зокрема.

Напевно, не кожен знає, що пластик – найпопулярніший на сьогоднішній день матеріал, що використовується при виробництві вікон – вперше винайшли в Німеччині, в 1835 році. На сьогоднішній день цей матеріал називається полівінілхлоридом (ПВХ). І саме з нього виготовляються пластикові вікна (або вікна ПВХ). Матеріал має свою давню історію, багату різними подіями.

Що каже історія пластикових вікон. Факти

 • 1912 був ознаменований установкою першого вікна, виготовленого з пластику. Мабуть, для тих років ця подія надто рано сталася. Технологічні можливості не дозволили стартувати для серійного виробництва.
 • Ішов час. У Німеччині, 1931 року почали випускати пластикові вироби. А все завдяки фахівцям німецької фірми “BASF”, які розробили ефективну технологію виробництва полівінілхлориду. Так, була запущена перша у світі лінія з випуску матеріалу. Спочатку виготовляли лінолеум, плівку, пізніше стали виготовляти ізоляційні матеріали, а також труби.
 • Заповзятливим американцям треба віддати належне: що не змогли зробити жителі Європи, які створили ПВХ, удалося зробити їм. Саме в США пластикові вікна стали виготовляти у великій кількості. Америці є чим пишатися!
  Хайнц Паше, вчений із Німеччини, став володарем першого у світі патенту на виготовлення ПВХ – рам.
 • Дивовижний факт. Пластиковий профіль був винайдений пізніше, ніж склопакети. Вгадайте, де їх винайшли? Відповідь очевидна – у Німеччині.
История пластиковых окон. Купить пластиковые окна в Днепре
Г. Рехау
 • Багатьом здасться цікавим те, що найбільш висока концентрація пластику в морській солі, на другому місці – озерна сіль, а потім – сіль. Подібне перенасичення морської солі пластиком пов’язують із величезним забрудненням водойм світового океану відходами пластику (пляшками, пакетами та іншими відходами людської діяльності). Ми можемо прийти до того, що скоро добуватимемо пластик із солі.
 • Проходить час, і стінки ПФХ-профілю стають тоншими. Наприклад, за 40 років вони зменшуються на 07 мм.
 • Щоб зробити монтаж одного стандартного вікна 130х140 см потрібно витратити 70 літрів монтажної піни.
 • Полівінілхлорид – має високу вогнестійкість. Щоб він спалахнув, необхідно його нагріти до 390 градусів.
 • Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я радять громадянам встановлювати пластикові вікна. Справа в тому, що такі вікна дозволяють знизити рівень шуму, що доноситься з вулиці, до 25-30 дБ. Це позитивно впливає на здоров’я та психіку людини в цілому.
 • Е. Бенедиктус, хімік із Франції, випадково став автором – винахідником багатошарового скла триплекс. Вчений проводив досліди, і раптом обернена целюлозою колба впала зі столу на підлогу. Бенедиктус побачив, що колба не постраждала. Так було винайдено склопакет, якому немає аналогів за міцністю у всьому світі.
 • Триплекс спочатку використовували у військовій промисловості. Точніше, у виготовленні протигазів.
 • Коли триплекс тестували на міцність, із висоти 12 метрів на нього кинули свинцеву деталь масою 227 грамів. Скло залишилося цілим.
 • Париж відрізняється від інших столиць світу. Тут, у Палаці індустрії, встановлені найбільші у світі пластикові вікна. Майстри виготовили три однакові за розміром вікна. Примітно, що склопакети стоять поряд, кожен має ширину 218 метрів, а висоту 50 метрів. Завдяки цим параметрам, Палац індустрії потрапив до Книги рекордів Гіннесса.
История пластиковых окон. Купить пластиковые окна в Днепре
Палац промисловості. Париж
 • 1960 – початок розквіту епохи пластикових вікон. Компанія REHAU, використовуючи технологію з доопрацюваннями у вигляді профілю з ПВХ, випустила у світ своє дітище – пластикове вікно. Маркетингова хода була простою: пластикові вікна Рехау були встановлені безкоштовно в деяких будинках замість старих дерев’яних. Процес пішов і поступово пластикові вікна завоювали світ, хоча технології виробництва були примітивними: вікно в одне скло, товщина каркасу в один дюйм та допотопне виробництво.
 • Бум ПВХ-вікон розпочався у 1973 році і допомогла в цьому нафтова криза. Запитання енергозбереження житла вийшли на перші позиції.
 • Тому виставка в Нью-Джерсі, на якій підприємець Пауль Манкусо показав свої вікна з ПВХ, викликала фурор. Властивості збереження ресурсів пластиковими вікнами в порівнянні з вікнами з дерева або алюмінію, виявилися на порядок вищими, а вартість виробництва, навпаки, нижчими. Громадський резонанс від побаченого на виставці зробив свою справу, і пластикові вікна почали завойовувати світ.
 • В Америці тим часом переважали принципи практичності та доступності товару споживачеві. Тому на ринку США в 1980 році реалізували понад півмільйона пластикових вікон, а вже через 4 роки пластиковим вікнам належало понад 10% ринку. На початку 90-х кількість проданих екземплярів перевищила 6 мільйонів вікон.

При покупці пластикових вікон є деякі нюанси

Зараз вікна із пластику все сильніше витісняють із ринку дерев’яні конструкції. Багато країн світу: Німеччина, Китай, Росія, Туреччина, Польща, Угорщина та інші налагодили успішне виробництво пластикових вікон. Споживачі без проблем купують товар, залежно від своїх переваг та фінансових можливостей.

На пластикові вікна ціна буває різною. Все залежить від основних складових вартості вікна: склопакета, ПФХ профілю, дистанційної рамки, підвіконня, віконного ущільнювача, фурнітури. Факти, про які було сказано вище, дозволяють гідно оцінити роботу вчених із різних країн світу. Скільки довелося їм попрацювати, щоб створити та вдосконалювати виробництво, скільки дослідницької роботи було проведено! Минали роки і з’являлися нові технології. Вікна ставали красивішими, міцнішими, довговічнішими.

История пластиковых окон. Купить пластиковые окна в Днепре

Пластиковим вікнам багато років довелося досягати прихильності споживачів. Тепер можна впевнено заявити: проблеми залишилися позаду. Все більшою популярністю споживачі користуються пластикові вікна Рехау. По всьому світу споживачі вже оцінили їхню високу якість.

Компанія ВегаПласт – офіційний представник REHAU у Дніпрі. І якщо у вас виникло непереборне бажання купити гідні пластикові вікна у Дніпрі, то ви потрапили за адресою. Читайте відгуки клієнтів, дивіться портфоліо наших робіт та звертайтесь. Доставка по місту та підйом на поверх – безкоштовно.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×