Уявити будинок без вікон абсолютно неможливо, вікна – важлива складова частина будь-якого житлового, виробничого простору. Пластикові вікна – це не тільки зручно та красиво, це насамперед практично. Вони в будь-якому приміщенні виконують багато функцій: захищають від шуму, зберігають тепло, пропускають світло в приміщення і є окрасою будинку. З моменту появи в житті людей вікна зазнали трансформації, перетворившись на складний багатофункціональний механізм.

Найпопулярнішим матеріалом для виготовлення вікон є металопластиковий профіль (ПВХ). Завдяки своїм технічним характеристикам пластикові вікна міцно увійшли до нашого життя. Одним із плюсів вікон з ПВХ є їхня можливість зберігати тепло приміщень завдяки герметичності їхньої конструкції. Але ця перевага має і «зворотний бік» – важливий недолік.

Високий рівень герметичності призводить до порушення вентиляції приміщення, що, у свою чергу, позначається на підвищенні рівня вологості, а це провокує появу конденсату на стеклах з наслідками.

Як провітрювати приміщення з пластиковими вікнами

Приточные вентиляционные клапаны для пластиковых окон Рехау в Днепре

Рівень вологості в приміщенні можна знизити шляхом провітрювання приміщення штатним способом (стулками), але не завжди і всюди можна залишати вікна відкритими. Як вирішити проблему? Виробники пластикових вікон радять при монтажі віконної конструкції з ПВХ, передбачити встановлення припливного вентиляційного клапана.

Припливний клапан дозволить досягти потрібного рівня вологості в приміщенні і запобігти несприятливим наслідкам. Такі клапани бувають трьох основних видів: накладний, щілинний, фальцевий.

Припливні клапани – тип вентиляційної системи для вікон із ПВХ

Перевагою використання пластикових вікон у різних видах приміщень, безумовно, є їхня висока герметичність. Однак, ця важлива перевага таких вікон підвищує рівень вологості, призводить до запотівання вікон і, як наслідок, до утворення плісняви та грибка. Тому, встановлюючи пластикові вікна, необхідно одразу передбачити можливі шляхи надходження свіжого повітря до приміщення. Проблему можна вирішити простим провітрюванням стулками вікна, але в холодну та вітряну погоду тримати відкритими постійно немає можливості, тому що це не так. тепло з приміщення просто йтиме на вулицю.

Проблему цілком може усунути встановлення припливного клапана у пластикових вікнах, які дають можливість в залежності від конструкції здійснювати провітрювання автоматично або в ручному режимі. Важливим плюсом таких клапанів є те, що шумоізоляція вікон із ПВХ не знижується. Сьогодні виробники пластикових вікон являють собою широкий асортимент припливних клапанів, і потенційні покупці мають можливість підібрати оптимальний для себе варіант.

Однак, у різноманітті запропонованих варіантів фахівці рекомендують зупинити свій вибір на клапанах, що працюють в автоматичному режимі. Такий клапан в експлуатації набагато зручніший, хоча і ціна його буде більшою.

Існує два варіанти встановлення припливних клапанів. У першому випадку приточний вентиляційний клапан монтується на стіні поруч із вікном або у віконному отворі.

Приточные вентиляционные клапаны для пластиковых окон Рехау в Днепре

Другий шлях установки легший і тому, застосовується, набагато частіше. Вентиляційний клапан ¦встановлюється у верхній (бічній) частині вікна, конвекція забезпечує процес змішування холодного та теплого повітря. В результаті вологість у приміщенні знижується, а температура залишається незмінною, що створює комфортний клімат у приміщенні.

Види вентиляційних клапанів для пластикових вікон

Фальцевий клапан

Приточные вентиляционные клапаны для пластиковых окон Рехау в Днепре

Найпростішою та найдоступнішою версією вентиляційного клапана є фальцевий. Він забезпечує доступ повітря до приміщення за рахунок спеціальних вирізів у притворі вікна. Далі свіже повітря рухається через регулюючий клапан спеціальними пазами віконного профілю – фальцям.

Фальцевий клапан має чудові звукоізоляційні характеристики і його можна встановити як під час, так і після монтажу пластикового вікна. Це безперечний плюс даного виду вентиляції пластикових вікон. До мінусів можна віднести невелику пропускну здатність, яка не дасть змоги забезпечити необхідний рівень вентиляції приміщення.

Щілинний припливний клапан

Приточные вентиляционные клапаны для пластиковых окон Рехау в Днепре

Щілинний клапан забезпечує доступ повітря до приміщення через наскрізну щілину. З зовнішнього боку такий щілинний отвір має спеціальний впускний блок, а зсередини – регулюючий блок. Цей вид вентиляційного клапана завдяки такому пристрою забезпечує надходження повітря до приміщення у необхідній кількості. Встановлюються щілинні клапани у горизонтальній опорі вікна або у верхньому бруску віконної стулки.

Важливо, що монтаж такої системи вентиляції пластикових вікон, можливий і після їх встановлення, а процес монтажу займає мало часу. Найефективнішим видом клапана припливу вважається накладною. Встановлювати такий вид вентиляційного клапана можливо лише у процесі виготовлення вікон із ПВХ, т.к. віконні рами та стулки необхідно підганяти під вентиляційний прилад.

Накладні вентиляційні системи створюють відмінну вентиляцію в приміщенні, але їх застосування знижує тепло- та звукоізоляційні характеристики пластикових вікон. Тому такі вентиляційні клапани більше підходять для виробничих приміщень, ніж для квартир та будинків.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×