Коли ми чуємо пропозицію продавця «пластикове вікно Rehau», то впевнені, що це надійність, якість та повна відповідність заявленим характеристикам. Будь-яка розсудлива людина розуміє, що хороша якість не може бути дешевою.

Якщо ви купили будинок або затіяли ремонт у квартирі, а для встановлення нових вікон ПВХ вам пропонують фірму Rehau за підозріло низькою ціною, необхідно перевірити відповідність приналежності вікон саме Рехау.

Спочатку, коли пластикові вікна тільки-но з’явилися, для людей це було в новинку, свого роду екзотика. На початковому етапі ніхто особливо не знався на нюансах і покупця легко було обдурити. Сьогодні металопластикові вікна встановлені у 90% будівель та житлових приміщень.

Досвід та практика довели, що встановлення якісного профілю не призведе до розчарування у процесі експлуатації. Ситуація вже не та і споживач може знайти багато інформації про фірму виробника, про нюанси та несправності вікон, які його можуть спіткати, якщо він помилиться з вибором. Звичайно ж, кожен хоче заощадити, але часто в гонитві за подешевшим профілем, можна прийти ще до великих витрат. Щоб не потрапити на підробку, необхідно знати знаки оригінальних виробів від зібраних у «гаражному кооперативі».

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Коли ви замовляєте у Дніпрі вікна ПВХ німецького виробника Rehau, зверніть увагу на такі деталі:

 • Торцева сторона стулки Rehau промаркована кожні 25 см, для підробки не купуватимуть дороге лазерне обладнання, лише щоб поставити маркування.
 • Представник компанії має сертифікат з голограмою фірмового знака, у цьому документі є маркування таке саме, як і на профілі та термін дії сертифікату.

Вибір вікон Рехау – основні показники того, що ви зіткнулися з підробкою

 • Поверхня. Під час візуального та тактильного огляду профіль має бути глянсовий, рівномірного однакового відтінку, ідеально рівний, без шорсткостей, подряпин, вм’ятин та дефектів. Якщо ви провели рукою по поверхні і відчули шорсткість, варто перевірити вікно на оригінальність.
 • Ущільнювальні гумки. Візуально в оригінальному профілі гумки будуть акуратно заховані, виглядають естетично і не впадають у вічі. Якщо по довжині ущільнювача нерівномірна товщина, він випирає, покритий каучуковим пилом або крихтою, виріб низької якості, отже, це підробка.
 • Ще один момент – фірмовий ущільнювач замкнутий, він не має розривів. Якщо на пластиковому вікні ви бачите стики гумки, вас це має насторожити.
 • Тільки у компанії Rehau армування має замкнутий підсилювач, отже, якщо у пластикових вікон, що пропонуються, підсилювальний профіль має стики, не замкнутий, то він не має жодного відношення до компанії Rehau.

Додаткові факти підробки вікон Rehau:

 • Скривлений, нерівний фальц.
 • Немає захисної плівки, чи плівка є, але без маркування, зазначеної в сертифікаті, чи плівка є, але погано знімається, залишає сліди.
 • Немає маркування виробника на внутрішній стороні профілю.
 • Привезений профіль зібраний, разом із фурнітурою, в оригінальному профілі фурнітура знаходиться окремо, збирання роблять на місці.
 • Чи не замасковані петлі, немає маскувальних деталей.

Визначити невідповідність оригіналу можна і після монтажу вікна ПВХ

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

 • Варто звернути увагу на притиск до рами. Вставте аркуш паперу між стулкою та рамою. Якщо він вільно витягується, то не встановлений зимовий режим або у вас неякісне вікно.
 • У якісного профілю всі механізми працюють легко, тихо, без скрипів, стукотів, заїдань.

Що можливо при установці низькоякісного профілю ПВХ

 1. Протяги, витік тепла взимку, погана шумоізоляція, всі ці неприємності трапляються, якщо металопластиковий профіль викривлений. Світові бренди не можуть дозволити собі таких дефектів, тому пластикові вікна Rehau відповідають усім стандартам якості, компанія не може допустити таких грубих порушень у виробництві. Отже, кривий профіль – це результат покупки підробки.
 2. Цвіль, чорний наліт грибка на вікнах, крім того, що це бруд, він ще негативно впливає на здоров’я людей та тварин, які проживають у помешканні. Утворюється грибок через утворений на склі конденсат або, того гірше, води, що потрапила з вулиці. Все це є результатом неякісних вікон.
 3. Ущільнювач поганої якості дуже швидко вийде з ладу, гумки почнуть тріскати, кришитися і вимагати термінової заміни. Інакше, як результат протяги, порушена тепло-і-шумоізоляція. Фірмовий ущільнювач Рехау виконаний з якісного матеріалу, який служить довгі роки.
 4. Складнощі під час відкриття та закриття стулок. Якщо ви купили квартиру з нібито фірмовими вікнами, а в результаті вони погано відкриваються, риплять, стукають, то можете бути впевнені, що профіль – підробка, фурнітура низької якості, таку проблематично чи вже неможливо відрегулювати.
Усі неприємності та неполадки з пластиковими вікнами, як правило, можуть виникнути вже на першому році використання нового профілю, якщо він є підробкою, до того ж низької якості. Щоб уникнути неприємних нюансів, бажано знати відмінні риси оригінальних пластикових вікон Rehau.

Вже 50 країн світу, серед них і Україна, і зокрема споживач Дніпра, встановлюють вікна ПВХ від компанії Rehau. Місце лідера в області скління компанія отримала завдяки бездоганній якості виробів і дуже демократичній ціні.

У німецькому місті Рехау Гельмутом Вагнером була заснована в 1948 році компанія, яка спеціалізувалася на шлангах та підмітках для взуття. Далі вона стала знаменитою, беручи участь у створенні деталей для автомобіля “Фольксваген Жук”. Наступною її заслугою стало виготовлення силіконових трубок для штучного серця. А перше вікно ПВХ було виготовлено в 1958 році, так фірма з трьох осіб виросла у велику компанію, що має 41 завод.

Представництва компанії знаходяться у різних країнах, спеціалізується вона не лише на металопластикових вікнах. Рехау працює з відомими автомобільними марками, такими як Audi, Volkswagen, Porsche і BMW, виготовляє для них системи з полімерів.

Є напрямок у дизайні, створює меблі та енергоефективні системи. Але це не заважає здобути світову популярність і підкорити серце споживача високою якістю. З такою популярністю не дивно, що ще бажають підробити вікна ПВХ Рехау, завдання споживача вміти відрізняти підробку, щоб не бути ошуканим. І замовляти вікна лише у офіційних представників Rehau в Україні.

А ми саме така компанія ВегаПласт у Дніпрі – офіційний представник заводу ВегаПласт Рехау у Харкові. Читайте відгуки наших клієнтів, дивіться фото робіт компанії, телефонуйте та замовляйте: якісні вікна, професійний монтаж та гарантію!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×