Настає тепла пора року і вам вже настав час задуматися про те, щоб розпочати в квартирі скління балкона (лоджії). Установка пластикових вікон взимку – вже давно не проблема, а ось монтаж скління краще все-таки виконувати в теплу пору року. Майстри-професіонали компанії «VegaPlast» дають вам кілька порад, які допоможуть прийняти правильне рішення та зробити свій балкон зручним, комфортним та мультифункціональним.

Корисні поради щодо скління балкона (лоджії)

 1. Потрібно визначитися із призначенням балкона. Якщо ви хочете користуватися лоджією цілий рік, доведеться подумати про влаштування опалення, герметизації та термоізоляції. Тобто йдеться про теплий варіант скління. Сезонне використання балкона обійдеться без цих заходів. Холодний варіант вимагатиме лише естетики. Ви повинні розуміти, що ціна в першому випадку буде дорожчою, ніж у другому. Але завдяки народно-спрямованій політиці нашої компанії, для зниження навантаження на сімейний бюджет, ми пропонуємо вам вигідно використати безвідсоткову розстрочку. При консультації з менеджером не забудьте про це нагадати.
 2. Вибір типу профілю. Спеціалізовані системи можуть бути: теплими з термовставкою або полегшеними, холодними (наприклад, профільні металопластикові, алюмінієві розсувні конструкції). Перші  бездоганні для теплого скління, другі — для холодного.
 3. Устаткування балкона починається з підготовки основи. Пластикові балконні рами мають пристойну вагу і ширину профілю більше 60 мм. Встановлювати їх можна тільки на міцну цегляну або бетонну основу. (Рада № 15 – продовження). Природньо, наші фахівці проведуть дослідження вашого балкона (лоджії), перш ніж вам буде запропоновано прийнятний і ефективний варіант.
 4. Скління. Воно проводиться до інших робіт з благоустрою балкона. Спочатку встановлення рам, а вже потім: загортання швів, згладжування поверхні у вертикальній площині (рама-основа) і так далі.

Остекление балконов в Днепре. Теплое и холодное остекление. Цены. Доставка. Монтаж

6. Вибір типу відкриття вікон – це важливо. Тут в першу чергу враховується розмір, форма та габарити вашого балкона. Наші спеціалісти-монтажники все це врахують і зроблять вам ефективні пропозиції: рамна чи безрамна, розсувна чи розстібна система. Комбінування глухих і стулок, що відкриваються, і так далі. Не можна забувати про кватирки або відкидні фрамуги. Тут же ми порекомендуємо врахувати поверховість і подумати про встановлення склопакетів, що самоочищаються. Погодьтеся, при догляді за вікнами балкона, мити глухі пластикові вікна на 9 поверсі або вище – задоволення не для людей зі слабкими нервами.

7. Тепер подумаємо про внутрішню обшивку балкона. Ці роботи виконуються після монтажу скління. Спочатку обробляють стелю, потім стіни і підлогу. Обов’язкові вимоги при обробці: згладжування всіх поверхонь, закладення щілин та швів між стінкою та рамами.

Остекление балконов в Днепре. Теплое и холодное остекление. Цены. Доставка. Монтаж

8. Є проблема – малогабаритний балкон. Як вирішити? Рекомендуємо – виносне скління. Розширення площі за рахунок виносу рам назовні естетично виглядає лише з внутрішньої сторони. Важка металопластикова конструкція виявляється значним тиском на основу і вимагатиме його посилення. Без нього встановлювати подібні рами не можна.

9. Бічні частини балкона можна зробити непрозорими, використовуючи їх як стіну для полиць. Цілком прозора конструкція забезпечує стовідсоткову видимість з усіх боків — від сусідів нічого не сховаєш. Тут при оформленні замовлення майстри враховують ваші уподобання.

10. Зробіть лоджію мультифункціональною. Пам’ятайте, що на балконі та лоджії іноді сушать білизну. Розпашні або стулки, що відкидаються, не повинні заважати цій процедурі. Це стосується і розташованих біля стінок полиць і шаф – до них повинен бути відкритий доступ.

11. При плануванні не розташовуйте стулки навпроти балконних дверей. Їх установка прямо навпроти балконних дверей або вікна загрожує: а) незручністю; б) створенням протягу.

12. Захист від сонця. Відразу передбачте жалюзі або рулонні штори. У нашому випадку необхідний легкий, мобільний варіант сонцезахисту, який не заважає відкриванню або відкиданню стулок вікна.

13. Дотримання вимог щодо розміщення опалювальних пристроїв на теплому балконі. Радіатори повинні знаходитися на віддаленні приблизно 10 см нижче підвіконня. На якісно утепленому балконі величезна кількість опалювальних пристроїв ні до чого, але варто врахувати функціональне застосування вашої нової житлоплощі.

14. Електрика. Теж питання суто індивідуальне у кожному випадку залежить від планованих функцій теплого балкона. Але бажано проводку прокладати до утеплення та обшивки.

15. Вибір матеріалів обробки – завдання серйозне, тому вибирайте матеріали обробки ретельно. Для теплої лоджії підходять будь-які, які використовуються для внутрішніх робіт під час ремонту квартири. Для холодної лише волого- та морозостійкі.

16. Дозволи на перепланування. Не забувайте, що будь-яка форма зміни проекту – це перепланування та вимагає пройти через усі кола бюрократичного пекла. Розширення балконної плити не є винятком. Але! Збільшення балконної плити в довжину і ширину до 30 см. ніяких дозволів не вимагає, а збільшення корисної площі балкона відчутне. Наприклад, площа балкону – 3 кв. м. Нарощування площі плити основи на 30 см. з усіх боків дозволить отримати додаткові 1,5 кв. м.

17. Захист від комах. Безумовно, вам знадобляться москітні сітки. Їх краще замовити відразу рамами. Майстри встановлять їх при монтажі пластикових вікон.

18. Захист від людей. Особливо актуальним для балконів на першому поверсі. У нашому випадку при виборі склопакетів рекомендуємо триплекс. Крім своєї стійкості до механічних пошкоджень, триплекс має відмінну звукоізоляцію за рахунок багатошаровості.

Энергосбеоегающие стеклопакеты для пластиковых окон Рехау

19. Вибір склопакетів Для холодного варіанта підійде однокамерний. На опалювальній лоджії необхідно встановити енергозберігаючий, а при необхідності і сонцезахисний склопакет. Ідеальний варіант – мультифункціональні склопакети в яких існують всі перераховані функції.

20. Кому довірити скління та утеплення балкона. Нітрохи не сумніваючись у ваших здібностях, як домашнього майстра-своїми руками, все ж таки порекомендуємо найоптимальніший варіант: скління, зовнішню і внутрішню обробку замовити в одній компанії. У цьому випадку, у нас. Щиро сподіваємося, що наші поради виявляться вам корисними і допоможуть зробити правильний вибір.

Замовити монтаж скління балкона квартири або будинку ви зможете прямо зараз на сайті, і тоді наші фахівці проконсультують вас у повному обсязі про можливість та нюанси монтажу скління з урахуванням перелічених вище порад. Ціна скління балкона буде визначена вашим вибором виду утеплення. Крім цього, незайвим буде нагадати, що компанія «ВЕГАПЛАСТ» – офіційний сертифікований виробник металопластикових вікон та систем Рехау в Дніпрі. Фото наших робіт зі скління та утеплення балконів ви можете побачити в портфоліо, а про якість судити за відгуками наших замовників
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×