Якщо вирішили купити будинок за містом, можливо, слід замінити старі вікна. Також, як і при будівництві нового будинку, вибрати та встановити вікна в будинок – завдання відповідальне. Адже погоду роблять саме вони – вікна у будинку.

Вибирайте якісний профіль і склопакети, що підходять до умов експлуатації, виконуйте правильний монтаж. Чи  будете ви самостійно встановлювати вікна ПВХ або замовите і встановку пластикових вікон, врахуйте деякі нюанси щодо вибору матеріалів, типу скління, і можливості зробити гарний дизайн.

Які вікна для котеджу краще – із пластику, дерева чи алюмінію?
купить окна Рехау для загородного дома, коттеджа в Днепре

Сьогодні можна зробити профіль із будь-якого матеріалу високої якості. Можна придбати вікна ПВХ, виготовлені під дерево. Або алюмінієві із функцією опору теплопередачі. А дерев’яні профілі обробляють таким чином, що вони стійкі до займання так само, як будь-який інші.

Якщо порівнювати матеріал виготовлення, то пластикові вікна, дерев’яні або алюмінієві можуть бути виконані однаково добре. Вибір варто робити ґрунтуючись на особисті переваги та бюджет.

 • Профіль з дерева – ціна буде дорожчою, ніж на пластикові вікна REHAU. Є нюанси і в процесі експлуатації дерево м’яке, при сильному ударі залишаються вм’ятини, легко подряпати. Також дерев’яні вироби потребують регулярного догляду, обробки спеціальними захисними засобами. При встановленні дерев’яних вікон до монтажу більше вимог, тут потрібні вмілі майстри з досвідом. У виборі основним чинником є особисті побажання та фінанси.
 • Купити вікна ПВХ буде дешевшим, при цьому вони на тому ж рівні за функціональністю, якщо вибрати дизайн під дерево, дуже схоже на сосну.
 • Профіль з алюмінію може бути різним за функціональністю та ціною – холодного типу та з функцією збереження тепла, теплі конструкції коштують дорожче, ніж такі ж за функціоналом вікна ПВХ. Виконують вікна з алюмінієвим профілем теж розстібного та розсувного типу. Від вікон ПВХ вони відрізняються тим, що більше піддаються виконанню в різних формах, підходять для виготовлення нестандартних систем скління. Перевага алюмінію у легкості, такі вікна дають менше навантаження і не горять.
 • Якщо розглядати холодні системи, такі захищають тільки від пилу і опадів, у них висока теплопровідність і для житлового будинку це не найкращий варіант, тепло не збережуть. Такий профіль гарний для лоджій, балконів і альтанок.

Перш ніж визначиться з профілем, подумайте, яким вашим вимогам він повинен відповідати, що важливіше чи може, обов’язкові всі умови – звукоізоляція, збереження тепла, зовнішній вигляд, спосіб відкривання, розташування стулок. Який хочеться профіль – з алюмінію, дерев’яний або краще пластик, виконаний у бажаному кольорі та дизайні.

Особливості монтажу ПВХ – вікон у будинках з бруса та цегли

Якщо ремонт у дерев’яному будинку, швидше за все він полягає у заміні вікон, такий будинок давно не новий і не дасть усадки. Якщо ваш котедж з дерева і тільки побудований, пам’ятайте, що дереву потрібен час, щоб висохнути і прийняти свої остаточні форми та розміри, на це приблизно потрібно 5 років.

Звичайно, не варто 5 років жити без вікон, просто до монтажу вікон ПВХ потрібно допустити досвідчених фахівців, або самим врахувати нюанси підготовки та встановлення вікон за таких умов експлуатації. Якщо не передбачити усадку дерева, отвори вікон перекосить і доведеться знову витрачати гроші, щоби все виправити або замовити пластикові вікна знову.

Перед тим, як встановити профіль у будинку з бруса, потрібно виконати чорнову “окосячку” – це рама з бруса шириною від 8 см, яка при загальному усадці будинку прийме на себе весь удар деформації. Таким чином, встановлений профіль вікон Рехау не постраждає.

Потрібно подумати і про те, щоб осадова рама із бруса теж залишилася цілою і не пустила тріщини під час усадки будинку. Для цього при її встановленні повинен бути зазор між віконним отвором та брусом рами розміром до 7 см.

Такий просвіт дасть місце для змін дерев’яної конструкції, його необхідно заповнити ущільнювачем перед тим, як встановлюємо наличники. Всі просвіти на стиках обробляємо піною та герметиком. Як ущільнювач можна використовувати більш дешеві матеріали типу клоччя.

При встановленні пластикових вікон у будинку з цегли варто враховувати низку нюансів:
купить окна Рехау для загородного дома, коттеджа в Днепре

 • ширина вікна до 140 см;
 • висота до 160 см;
 • особливість кладки, наявність порожнин;
 • досить товсті стіни, широкі внутрішні укоси;
 • нерівномірність кладки.

Декор пластикових вікон

Звичайно крім вікон ПВХ високої якості, хочеться враховувати і дизайн котеджу, зробити за своїм смаком унікальним, стильним і красивим. Досягти цього можна використовуючи оформлення отворів, тут включайте фантазію, грайте кольорами ручок і іншої фурнітури, ставте шпроси, використовуйте декор різного типу.

Розкладка – спосіб позначити оригінальність та незвичайність. Виглядає, як профіль із сіткою, яка кріпиться у віконних отворах. Зовні монтують фальш-розкладку – кріплять на петлях. Усередині рами можна встановити шпроси з різним кутом профілю, між склом вони створюють різну видимість різних ефектів.

Рейки в якості декору виконують у будь-якому кольорі та профілі. Їх підбирають за кольором та дизайном таким чином, щоб гармонійно вписувалися в загальну тему виконання котеджу. Профіль такого типу не перевищує 8 см завтовшки. Тип рейок визначає форма шпрос, можуть бути фрезовані, скошені або вузькі. Оформляють за допомогою вензелю. Установка доступна з різним кутом згину, ті шпроси, що ширше гнутися більше.

В обслуговування шпроси не вимагають особливої уваги, достатньо очищати їхню стику. Їх також, як і вікна, виготовляють з дерева, пластику або алюмінію.

Серед користувачів більшої популярності користуються декоративні розкладки типу венеціанського, встановлюється тільки із зовнішнього боку, а віденські застосовуються всередині склопакета та зовні. Щоб уникнути особливого догляду за вікнами ПВХ, вибирайте розкладку, яку монтують усередині склопакету

 • Колір – ще один спосіб прикрасити та урізноманітнити стандартні строгі вікна. Тут запропонований широкий спектр кольорів та фурнітури. Технологічність виробництва дозволяє виконувати профіль будь-якого кольору. Купити вікна REHAU у Дніпропетровську реально в тон будь-якого фасаду. Щоб виділити і підкреслити відтінок профілю, підберіть контрастні ручки, які наповнять і підкреслять красу не тільки вікна, а й будівлі в цілому.
 • Розмір має значення. Устаткування на виробництві дозволяє виконати вікна Рехау майже будь-якого розміру без обмежень. Тут більше підійде алюміній чи пластик. Алюміній не навантажуватиме конструкцію. Для нестандартних розмірів краще замовити вікно ПВХ REHAU з армованим профілем виконаним з фіброволокна. Перевага в меншій вазі, високої стабільності, що виграє перед пластиковими вікнами з посиленням з алюмінію, якщо розглядати нестандартні віконні конструкції.

Які склопакети поставити у заміському будинку?

купить окна Рехау для загородного дома, коттеджа в Днепре

Для будинку поза містом або котеджем особливо важливо, щоб склопакети були енергозберігаючими. При визначенні зі склом та профілем варто враховувати такі нюанси:

 • різновид самого скла – яке краще i-скло, що відрізняється м’якістю або k-скло, що характеризується високою твердістю. К-скло відрізняється високою міцністю, але світлопроникність у нього нижча.
  I-скло має внутрішнє напилення, щоб не пошкодилося іонне покриття. При цьому вікно з 1 камерою, оснащеною i-склом, зберігає тепло на 40% вище, якщо використовувати 2 таких камери, результат можна прирівняти до цегляної стіни в 70 см шириною.
 • Сонцезахист – склопакет, що має дані якості, блокують до 70% проникнення сонячних променів. Такі вікна хороші для сонячної сторони будівлі, використовуються у великих віконних конструкціях, панорамних.

У разі, коли не потрібна особлива звукоізоляція або світлозахист, переплачувати за додаткові функції немає сенсу. Стандартно у місцях, де помірно-континентальний клімат, підійдуть вікна з двома камерами, оснащеними i-склом. У південних тепліших місцевостях достатньо однієї камери з цим же i-склом.

Встановлення вікон не зовсім просте завдання. Є різні варіації профілю, скла, гарних ручок, матеріалу, гарна ламінація, розкладка та шпроси, дизайн з кольоровими ручками та оригінальним відтінком профілю. Але все може виявитися неефективним, якщо знехтувати правилом монтажу. Вибирайте перевірену компанію із сертифікатами та гарною репутацією, заснованою на роках професійної роботи. Відгуки про компанію та фото наших робіт зі скління – вашій увазі.

А ми саме така компанія у Дніпрі – офіційний представник вікон Рехау. Дзвоніть та замовляйте: якісні вікна, професійний монтаж та гарантію!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×