Вікна Rehau у Дніпрі вже довгий час займають перші рядки рейтингу. Але незважаючи на лідируючі позиції, визначитися з вибором віконних систем від Rehau не так просто.

На ринку покупцям представлена велика кількість пластикових вікон різних фірм та марок, замовнику та покупцю вікон у Дніпрі, складно розібратися у питанні, чому пластикові вікна від одного й того ж виробника мають різну вартість.

Щоб відповісти на це питання, треба розібратися в темі більш-менш досконало і докладно. Це ми і намагатимемося зробити у статті.

Одразу ж варто обмовитися, – стаття жодним чином не спрямована на приниження якості продукції інших компаній з виробництва пластикових вікон у Дніпрі.

Просто така об’єктивна реальність того, що відбувається в Україні, на ринку пластикових вікон взагалі, і в Дніпропетровську зокрема.

Металопластикова поверхня профілю

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

На ринку працює досить багато фірм, що реалізують профільні системи. Концерн Rehau старожил ринку, що вже понад 60 років радує споживачів своєю продукцією.

А ось новачки даного сегменту ринку можуть виявитися для замовників неприємним сюрпризом. І тут у потенційних споживачів виникає лише один варіант можливої альтернативи: купити Rehau чи віддати перевагу дешевшому варіанту?

Хоча для багатьох вибір очевидний, звичайно, Rehau. Адже саме цей бренд – йде під номером один у Європі, це перша компанія, яка почала виробляти системи для вікон із ПВХ і вже понад шістдесят років тримає лідируючі позиції на відповідному ринку.

Вікна Rehau не пожовтіють з часом, рама не дасть тріщин, тому замовник може бути 100% впевнений у якості продукції фірми. Тому багато експертів зупиняють свій вибір на профілях Rehau.

Товщина стінки профілю

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Недорогі віконні системи мають невелику товщину стінки профілю. Адже цей показник відповідає за рівень теплоізоляції, а також від нього залежить жорсткість і довговічність ваших пластикових вікон.

Щоб упевнитися в нюпнсах даного параметра, необхідно уточнити у продавця показник товщини стінки профілю та запросити відповідну документацію – сертифікати на профільну систему.

Армування профілю

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Метал, застосовуваний виготовлення металопластикового профілю обов’язково має бути необхідної товщини і перерізу. У віконний блок входить спеціальна камера профільної системи, куди розміщують металевий армуючий прокат. Метал несе відповідальність за жорсткість конструкції та її зносостійкість. Тому метал повинен бути цілісним, а не з металевих шматків і мати товщину 1,5 мм.

Як правило, найчастіше на армуванні та економлять виробники. Буває, що у вікнах армування дорівнює показникам набагато нижче встановлених, наприклад 0,7, що абсолютно неприпустимо. У цьому випадку метал не виконуватиме своїх завдань. А в деяких випадках, виробники взагалі не встановлюють метал у рами, прагнучи заощадити.

Імпост: герметизація та кріплення

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Імпостом називають перегородку рами, на яку спирається стулка. У процесі з’єднання рами та імпоста важливо використовувати спеціальні оригінальні з’єднувачі, це підвищить надійність з’єднання та герметичність.

Використання в цьому процесі аналогів неприпустимо, адже це значно знизить показники та характеристики віконного блоку. Часто можна зустріти у виробах деяких компаній китайський аналог оригінального з’єднувача: це звичайний пластиковий куточок, який прикручується до рами. Таке з’єднання, з більшим відсотком ймовірності, буде продуватися.

Підвіконний профіль

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Цей профіль, його ще називають транспортувальним, встановлюється в нижній частині віконної рами і призначений для того, щоб розмістити підвіконня під раму, а із зовнішнього боку прикрутити відлив води.

Якщо в підвіконному профілі немає утеплювача, то замовник отримає холодне підвіконня, адже цей вид профілю має безпосереднє відношення до теплоізоляційних показників віконних систем.

Якісно виконаний підвіконний профіль повинен мати кілька камер, бути утепленим, інакше підвіконня буде холодним та протяги приміщенню забезпечені.

Склопакети

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

4/5 загальної площі вікна займає склопакет і саме він відповідає за тепло- та шумоізоляцію приміщення. Тому, встановлюючи вікно в житловому або офісному просторі, важливо уважно поставитися до підбору склопакета.

Виробники, з метою зниження вартості виробу, досить часто використовують скло завтовшки 3 мм замість передбачених 4 мм. Це абсолютно неприпустимо, скло в склопакеті повинно бути тільки високоякісним, а герметик, що використовується, оригінальним і екологічним.

Якщо дані відступу від технологічних норм присутні у склопакеті, то безпосередній споживач пластикових вікон у Дніпрі отримає на додачу конденсат на вікнах, спотворену картинку з вулиці, низьку герметичність, шумо- та теплоізоляцію. У процесі виготовлення пластикових вікон концерн Rehau застосовує скло високої якості з енергозберігаючим покриттям.

Герметизація склопакетів

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Якісний склопакет не запітнітиме зсередини не за яких обставин. Щоб склопакет гарантовано виконував одну зі своїх основних функцій – зберігав тепло у приміщенні, він має бути герметичним. Для проведення процесу герметизації склопакетів існує величезна кількість відповідних матеріалів – герметиків. Рівень герметизації віконного блоку знаходиться у прямій залежності від якості обраного герметика.

Якщо на виробництві використовується китайський герметик низької якості або в процесі герметизації були допущені технологічні помилки, це може призвести до розгерметизації склопакета, що забезпечить ряд несприятливих наслідків.

Молекулярне сито у дистанційній рамці

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

У процесі виробництва пластикових вікон від фірми Rehau використання молекулярного сита у дистанційній рамці є обов’язковим. Молекулярне сито, яке засипається у дистанційну рамку, активно поглинає зайву вологу. Оригінальне сито коштує набагато дорожче за китайські аналоги, тому деякі виробники, бажаючи заощадити на витратах, застосовують сито китайського виробництва, заплющуючи очі на якість.

Деякі виробники зовсім не засипають молекулярне сито в дистанційну рамку або засипають його в меншому обсязі. Це призводить до порушення герметичних характеристик та запотівання склопакета всередині повітряних камер.

Високоякісна віконна фурнітура

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Висококласна віконна фурнітура – гарантія тривалого терміну служби віконних систем, адже фурнітура відповідає за якісну роботу вікон та якість цих елементів відіграє основну роль у процесі експлуатації. Фурнітура відповідає за те, наскільки добре відкриватимуться стулки вікна, за частоту регулювання механізмів, за герметичність віконного блоку від чого залежить, наскільки теплим буде саме вікно та ін.

На ринку віконних систем представлений досить великий вибір спеціальної фурнітури. Однак, якщо вам потрібен якісний продукт, то сміливо зупиняйте свій вибір на марках Siegenia (Німеччина) чи MACO (Австрія). При покупці обов’язково зверніть увагу, щоб усі частини та деталі були оригінальними та виконані з металу. Тому що деякі недобросовісні виробники включають у комплектацію не металеві деталі, а дешеві пластикові замінники.

Режими та функції фурнітури

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Кожен елемент фурнітури вікон відповідає за певну опцію. Компанії, що займають провідні позиції на ринку віконної фурнітури, перетворили процес експлуатації віконних систем на зручний та якісний, продумавши кожну дрібницю.

У віконних блоках існує функція зимового провітрювання, при використанні якого стулка вікна відкидається всього на 2 градуси, що дозволяє доставляти потоки свіжого в житловий і виробничий простір і в холодну пору року. Даний вид провітрювання не призводить до різкого зниження температури у приміщенні. Щоб дізнатися, якщо у вибраному вікні блоці ця функція, зверніться до продавця.

Адже консультанти не завжди повідомляють покупця про дану опцію і ви, купуючи віконні системи у Дніпропетровську, можете отримати вікно без зимового провітрювання. Компанії, які дорожать своєю репутацією і не підводять своїх клієнтів, як наша компанія VegaPlast, встановлюють весь комплект основних опцій фурнітури на кожне вікно спочатку.

Ручка вікна

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Якісна віконна ручка обов’язково має бути виконана з алюмінієвого сплаву. Зупиняючи свій вибір на тому чи іншому віконному блоці, покупець рідко замислюється, що віконні ручки можуть бути різні.

Найдемократичнішим варіантом за ціною є ручка китайського виробництва, ціна якої дорівнює 12-14 грн., а якісна ручка від німецького виробника, з протизламним механізмом, коштує від 150 до 240 грн.

Ручки з алюмінієвого сплаву мають практично необмежений термін служби, не ламаються, мають естетичний вигляд і зручні в процесі експлуатації.

Ущільнювачі

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Не варто нехтувати такою важливою деталлю як ущільнювач, це далеко не другорядна деталь у віконному блоці, бо він несе відповідальність за герметичність вікна, а отже, за тепло- і шумоізоляцію приміщення.

Ущільнювач має бути обов’язково виготовлений на основі каучуку, що значно збільшує термін його служби. Крім того, він не повинен мати розривів за контуром і бути двопелюстковим, це підвищує герметичність. Важливо, щоб віконна система передбачала заміну ущільнювача: зміна ущільнювача зберігає основні функції пластикового вікна, і навіть через багато років буде як нове. Ще один важливий момент ущільнювач не повинен перериватися на кутах віконного блоку.

Додаткові елементи для комплектації віконної системи

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Важливо знати, що всі без винятку з’єднання віконного блоку мають бути армовані. Звертаючи увагу на комплектуючі елементи пластикового вікна, важливо знати, що вимоги до підсилювачів, з’єднувачів і розширювачів досить високі, адже вони відповідають за жорсткість з’єднання всієї конструкції, а значить і за всю віконну систему в цілому.

Нерідко доводиться стикатися із ситуацією, коли фірма постачає вікна гарної якості, але укомплектовані сполучними елементами без ущільнювача та армування. Через якийсь час робочі характеристики системи дадуть збій, і вона не працюватиме ефективно та якісно.

Підрізування штапиків

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Багато замовників не надають великого значення підрізуванню штапиків. Це зовсім неправильний підхід до справи, адже правильно підрізані штапики не лише надають вікну акуратного зовнішнього вигляду, але й підвищують рівень шумо- та теплоізоляції віконного блоку.

Тому штапики пластикових вікон та стики обов’язково повинні бути точними. Крім того, важливо звернути увагу, що саме з якісних дрібниць складається єдина картина про виробництво та технологічний процес загалом: чим сучасніше обладнання, вища кваліфікація фахівців, тим менше недоліків у кінних блоках.

Комплектуючі елементи до вікон

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Вибираючи віконну систему, обов’язково слід звернути увагу на комплектуючі деталі конструкції. До таких елементів відносять нащільники, москітні сітки, підвіконня, відливи, козирки та інші деталі.

При виборі слід зважати на матеріал, з якого виготовлені комплектуючі. Наприклад, козирки повинні бути обов’язково металеві, певної товщини та правильної форми. Нехтувати такими характеристиками неправильно, інакше це може призвести до протікання та утворення каналів проникнення холодного повітря в приміщення.

Якість складання

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Якість складання – важливий етап у процесі виробництва пластикових вікон. Складання пластикових вікон проводиться на різному устаткуванні. Два вікна, зібрані з однакових матеріалів і комплектуючих, можуть функціонувати по-різному.

Від устаткування, у якому збирається віконна конструкція, безпосередньо залежить геометрична точність вікна. Припустимо, що збирання віконного блоку відбувається на кустарному обладнанні і рама отримала похибку 3 мм.

Начебто дрібниця, але навіть така мала похибка змусить вас постійно регулювати стулку. А якщо штапик був підрізаний із зазором в 1 мм. це не тільки зіпсує естетичний вигляд вікна, але ще й забезпечить продування.

Доставка пластикових вікон

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Доставка віконних систем також важлива частина процесу. Доставка віконних блоків обов’язково має проводитися на спеціалізованих машинах із системою «піраміда».

Це дає можливість міцно закріплювати конструкцію та не пошкодити її у процесі доставки до місця призначення. Буває, що маленькі компанії транспортують вікна на даху автомобіля монтажників або в автопричепі горизонтально. В результаті такої доставки вікна одержують подряпини на поверхні профілю, а покупцю, в цьому випадку, слід задуматися про якість складання віконного блоку.

Монтаж пластикових вікон

Купить пластиковые окна Рехау в Днепре. Завод ВегаПласт - доставка бесплатно

Встановлення пластикових вікон має проводитись фахівцями, адже грамотний монтаж вікна – це п’ятдесят відсотків успіху. Справді, будь-яке, хай навіть найякісніше і найдорожче вікно, встановлене без дотримання технічних норм і правил (рівня, рекомендацій щодо кріплення), принесе своїм власникам низку проблем.

Так, наприклад, можуть просісти стулки вікна, з’явиться так зване продування, вийде з ладу фурнітура та ін. Тому високий рівень кваліфікації майстра зі встановлення пластикового кону дуже важливий у цьому процесі. Майстер повинен грамотно застосовувати витратні матеріали, такі як кріплення, герметик, монтажну піну, та дотримуватись технологічного процесу монтажу.

Гарантія

Гарантія на пластикове вікно не повинна бути нижчою за п’ять років. Багато виробників найчастіше встановлюють семирічний термін гарантії. Але насправді важливим є не сам гарантійний термін, а те, наскільки серйозно виробник ставиться до своїх гарантійних зобов’язань і виїжджає до замовника для безкоштовного усунення гарантійного випадку. Для таких цілей авторитетні компанії мають сервісну службу.

Загалом, не варто звертати увагу на термін гарантії, багато продавців встановлюють гарантійний термін у 12 років, а в договорі, досить дрібним шрифтом прописують, що цей термін поширюється на якийсь окремий елемент віконної системи, наприклад, відлив, а на решту елементи – гарантія значно менша.

Німецька фірма REHAU пропонує потенційним замовникам у Дніпропетровську при покупці пластикових вікон зупинити свій вибір на компаніях:

 • які працюють лише з профілями від концерну REHAU;
 • пройшли програму авторизації;
 • мають сертифікат, який надає компанії статус «Авторизований Партнер REHAU» або «Авторизований Торговий Партнер REHAU». Цей документ видається компанії після проведення технічним відділом аудиту, який концерн REHAU проводить регулярно.

Основні критерії проведення перевірки:

 • чи використовує компанія оригінальні комплектуючі REHAU, до яких належить ущільнювач та оригінальні механічні з’єднувачі;
 • пролонгована функціональна безпека, яка дозволяє дотримуватись усіх необхідних умов виробництва та обробки, а також виконання вітчизняних будівельних нормативів;
 • кваліфікований монтаж вікон Рехау, який передбачає дотримання всіх норм ГОСТу;
  навчання персоналу в Академії REHAU обов’язково.

Сертифікат, який надає компанії Статус Авторизованого Партнера, дається на 1 рік, а Авторизованого Торгового партнера – на 6 місяців. Протягом цього часу компанія підтверджує своє становище у період регулярно проведеного аудиту.

З гордістю можемо відзначити, що компанія VegaPlast у Дніпрі має сертифікат, що дає статус «Авторизований Партнер REHAU» і вікна нашої компанії відповідаю всім технічним вимогам концерну REHAU.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×