Багато якісних варіантів скління приміщень різного призначення сприяє високим рейтингам компанії Rehau на відповідному ринку. Віконні системи Rehau Geneo є модерновою конструкцією з високим рівнем енергозберігаючих можливостей, що є важливим компонентом енергоефективності віконних блоків. Ця віконна система – лідер у збереженні тепла серед усіх моделей, які представляє німецький концерн Rehau.

Віконні системи Генео Рехау – деталі виробництва

Купить пластиковые окна Рехау Генео в Днепропетровске. Доставка. Монтаж

Профільні конструкції Рехау Генео забезпечені посиленим профілем, для виробництва якого компанія застосовує з’єднання пластику та сполучного фіброволокна. Це додає конструкції жорсткості та надійності, і зменшує розмір пор на молекулярному рівні. Система має внутрішній ущільнювач, який відповідає за високий рівень теплоізоляційних властивостей віконного блоку і не допускає проникнення вуличного шуму. Це важлива особливість організації теплоізоляції вікон Geneo Rehau.

Показники віконних систем Geneo Rehau

Купить пластиковые окна Рехау Генео в Днепропетровске. Доставка. Монтаж

Вирішили зробити свій будинок чи квартиру теплим та затишним, то віконні системи Geneo Rehau – це оптимальний вибір для реалізації ваших планів. Щоб переконатися в цьому, пропонуємо ознайомитися з характеристиками віконних блоків даної марки:

 • віконні системи Рехау Генео залежно від переваг клієнта мають склопакет завтовшки від 44 до 52 мм;
 • вікна цієї марки збільшені по ширині до 86 мм;
 • віконні блоки Geneo Rehau забезпечені шістьма повітряними камерами, що забезпечують підвищену термоізоляцію простору від агресивного впливу зовнішнього середовища;
 • віконні системи даної марки дозволяють знижувати рівень шуму до 50 дБ, що дає можливість встановлювати ці віконні блоки в будівлях, розташованих поряд із дорогами, шумними магістралями чи залізницею;
 • віконні конструкції Geneo Rehau мають найкращий показник тепловіддачі серед усіх запропонованих варіантів віконних систем фірми Rehau – 0,86 Вт/м2

На цьому позитивні характеристики віконних блоків Geneo Rehau не закінчуються. Віконні системи забезпечені технологічними накладками та спеціальним утеплювачем, що дає можливість всій системі захищати приміщення від протягів та холодного повітря.

Віконні системи Geneo Rehau – вибір для нестандартних та складних конструкцій

Купить пластиковые окна Рехау Генео в Днепропетровске. Доставка. Монтаж

Віконні системи Рехау Генео на сьогоднішній момент є високотехнологічними вікнами їх усіх запропонованих німецьким концерном. Ці вікна можуть бути виконані в будь-яких геометричних формах, різної конфігурації та розміру.

Якщо додати до цих показників спеціальний матеріал, який застосовується для виготовлення профілю та дозволяє уникати армування конструкції, стає зрозуміло, чому віконні системи мають високий рівень затребуваності на відповідному ринку.

Високотехнологічний сучасний матеріал відмінно поєднується у віконних блоках малого розміру з відкриттям, вирізняючись легкістю форм та міцністю. Цей особливий вид технології виробництва пластмас застосовується в авіабудуванні, що дозволяє повною відповідальністю говорити про високий рівень міцності виробу при його невеликій вазі.

На будівельному ринку віконних систем є достатньо замовників, які шукають нестандартні рішення для своїх проектів. Найбільш затребуваними віконними конструкціями є круглі, трикутні, трапецієподібні та арочні віконні системи.

Залежно від фантазії дизайнера та архітектора, можливий і своєрідний «вінегрет» віконних конструкцій різної форми.

 • Якщо проект передбачає скління отворів великого розміру, то віконні системи Geneo Rehau – відмінний вибір для вирішення цього завдання. Віконні конструкції від популярного німецького концерну надзвичайно міцні та мають відмінну жорсткість, тому вони ідеально підходять для скління великих вікон, а також лоджій та балконів.
 • Якщо проект будівлі передбачає стіни округлої конструкції, то в цьому випадку для помешкання прекрасним вибором стануть вікна напівкруглої форми, так звані еркерні вікна.
 • Особливою популярністю сьогодні користуються французькі вікна, покликані пускати в приміщення більше тепла і світла, і займають простір від стелі до підлоги. Таке рішення у склінні відмінно підходить як для квартири, так і для приватного будинку.

Унікальні якості та можливості віконних систем Geneo Rehau поширюються набагато далі. Концерн Rehau використовує у виготовленні вікон лише інноваційні технології світового рівня, та лише сучасне обладнання, постійно вдосконалюючи технологію виробництва. Це дозволяє на виході технологічного циклу отримувати готовий виріб не тільки найвищої якості, а й естетично привабливий, різної форми та конфігурації.

 

Фірма VegaPlast, що успішно працює на ринку пластикових вікон у Дніпрі, пропонує своїм потенційним замовникам різноманітну лінійку вікон фірми Rehau. У неї входять не тільки класичні прямокутні конструкції, а також віконні блоки арочної та округлої форми. Наші менеджери-консультанти завжди раді відповісти на будь-які питання та допомогти у виборі віконного блоку!

Німецький концерн Rehau постійно удосконалює технологію виробництва. На сьогоднішній момент віконні системи займають лідируючі позиції щодо енергозберігаючих характеристик, це справжній прорив у сфері збереження енергії в приміщенні.

Купуючи віконні системи Geneo Rehau у Дніпропетровську клієнти отримують
Купить пластиковые окна Рехау Генео в Днепропетровске. Доставка. Монтажцілий ряд цінних властивостей:

 • всі віконні системи фірми Rehau виготовлені за європейськими стандартами та мають відповідні сертифікати якості;
 • віконні конструкції Geneo Rehau мають підвищені показники звуко- та теплоізоляції;
 • компанія Rehau надає гарантію на всі свої вироби строком на 20 років, що забезпечує віконній системі довгий та надійний термін експлуатації;
 • замовник матиме можливість видозмінити віконний блок у процесі виробництва, щоб він відповідав ідеям проекту.

Rehau надає можливості для скління, які можуть задовольнити будь-які дизайнерські ідеї, виробляючи віконні системи як для прямокутних отворів, так і для порталів неправильної форми: закругленої, трапецієподібної, кутової та інших форм, і навіть зі скосами до 20 градусів.

Вибір віконної системи повністю залежить від переваг клієнта та завдань проекту, адже компанія Rehau надає понад сорок можливих варіантів декорування віконних блоків.

Не лише форма різноманітна у лінійці віконних систем від авторитетної німецької фірми. Більше 220 колірних рішень, виконаних за допомогою ламінування вікон, дозволять задовольнити найвишуканіші переваги потенційних замовників і чудово впишуться в дизайнерський інтер’єр квартири, будинку чи офісу.

Щоб розрахувати вартість віконних систем для свого проекту, ви можете звернутися за консультацією до фахівців нашої компанії. Менеджери допоможуть вам здійснити всі розрахунки з урахуванням особливостей вашого проекту. Віконні конструкції Geneo Rehau – це інноваційний віконний комплекс, тому він має високий рівень популярності серед мешканців Дніпропетровська та України в цілому. Адже конструкція має багато переваг, насамперед високі показники енергозбереження, що дозволяє її власникам значно знизити комунальні витрати.

Це дуже вигідний варіант скління, який окупиться протягом декількох сезонів. Саме про це і говорять наші клієнти у своїх відгуках про компанію. Чекаємо на ваш дзвінок.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×