Сьогодні віконні блоки для приміщень будь-якого призначення вийшли на новий рівень і вже дуже рідко можна зустріти будівлі з дерев’яними віконними конструкціями. Великою популярністю сьогодні користуються віконні системи Rehau Euro 70, які на сьогоднішній момент стали досить доступними не тільки в Дніпрі, а й в Україні в цілому.

Характеристики вікон Rehau Euro 70

Заказать, купить пластиковые окна Евро-70 в Днепропетровске

Якщо ваше завдання у склінні приміщення – це поєднання інновацій та доступної ціни, то ваш вибір – це віконні системи Rehau 70. Даний вид пластикових вікон – оптимальний варіант для використання в новобудовах та у вторинних будівельних конструкціях, де можна зробити заміну застарілого скління на сучасне та високотехнологічне.

Віконні блоки можна встановлювати в приміщеннях будь-якого призначення, адже п’ятикамерний профіль Rehau Euro 70 здатний убезпечити приміщення від протягів і не допустити втрати тепла в холодну пору року.

Основні технічні характеристики віконних систем Rehau Euro 70:

Заказать, купить пластиковые окна Евро-70 в Днепропетровске

 • п’ятикамерний профіль;
 • глибина профільної системи – 70 мм;
 • теплоізоляційні показники укладаються у параметри 0,77 м2K/Вт;
 • ширина лінійки склопакетів досягає показника 40 мм;
 • антизламна конструкція 2 класу надійності;
 • шумоізоляція – 43 дБ;
 • має дворівневий контур ущільнювача, що захищає приміщення від проникнення вологи та пилу ззовні;
 • має повітронепроникний профіль, що відноситься до 4 класу.

Усі зазначені характеристики вкладаються у необхідні стандарти якості та створюють умови для 100% розкриття потенційних можливостей віконних систем цієї марки. Вікна із ПВХ Rehau 70 відмінно зберігають температуру в приміщенні, що дозволяє значно знизити витрати на опалення в холодні місяці та кондиціювання житлового або робочого простору в жаркі дні.

Зупинивши свій вибір на віконних системах даного класу, ви отримаєте оптимальне поєднання ціни та якості, яке пропонує знаменита німецька фірма Rehau.

Металопластиковий профіль Rehau 70 – найнадійніший варіант

Віконний блок, що має у своїй конструкції п’ятикамерний профіль, створює ідеальні показники тепло- та шумоізоляції. Повітряні камери запобігають перепаду температур внутрішнього і зовнішнього простору, що покращує атмосферу приміщення. Ущільнювач відмінно захищає кути віконного профілю, герметизуючи їх і запобігаючи теплообміну.

Гладкість та однорідність конструкції забезпечується спеціальним покриттям HDF на пластику. Профільні системи Rehau 70 прості в прибиранні, мають стильний вигляд і стануть чудовим доповненням до дизайну будь-якого приміщення та вдалим технологічним вирішенням проблеми скління.

Ця марка віконних систем представлена широкою лінійкою форм, кольорів, що створює умови для реалізації різних дизайнерських рішень в інтер’єрі. Підтвердженням цього є фото роботи нашої компанії.

Вікна Rehau 70 можуть мати різноманітні конфігурації кутів та рівні нахилу рам з урахуванням зміни форми. А це означає, що профільні системи Рехау-70 потенційний клієнт може замовити для віконних отворів будь-якої форми:

 • кутових,
 • у формі трапеції,
 • кола,
 • овалу та ін.

Різноманітність палітри кольорів дасть можливість виконати висококласну ламінацію конструкції з необхідним кольором, який органічно впишеться в інтер’єр будинку, квартири або офісу.

Якщо вікна, то розумні віконні системи Rehau Euro 70

Заказать, купить пластиковые окна Евро-70 в Днепропетровске

Вікна Rehau Euro 70 забезпечать затишок та всі необхідні зручності в будинку та квартирі. Це основне призначення віконних систем даного класу, тому концерн Rehau вміло поєднав високу якість віконного блоку та демократичну ціну конструкції.

Щоб мати можливість розширити отвір для проникнення більшої кількості світла, компанія створила спеціальну лінійку віконних систем з глибиною профілю 70 мм.

Висока якість віконних систем Rehau Delight 70 підтверджується численними позитивними відгуками задоволених власників вікон цієї марки, адже навіть при зменшеній висоті рами всі тепло- та шумоізоляційні характеристики залишаються на колишньому рівні.

Такі конструктивні зміни дозволяють збільшити потоки проникаючого світла на 10% і дозволяють встановлювати такі віконні системи в затемнені кути приміщення, де не вистачає світла і сонячного тепла.

Ті клієнти, які вже встановили дані системи для своїх віконних отворів та оцінили надійність металопластикових конструкцій Rehau, продовжують дотримуватись цього вибору, купуючи вікна даної марки для скління балконів, лоджій та інших віконних отворів.

Щоб замовити віконні конструкції марки Rehau 70, потрібно просто зробити телефонний дзвінок, отримати консультацію менеджера компанії та викликати замірника додому абсолютно безкоштовно.

Компанія забезпечує якісну доставку виробів спеціалізованим транспортом. Монтаж пластикових вікон, балконних блоків, скління балконів здійснюють сертифіковані фахівці компанії «VegaPlast» у Дніпрі.

Прекрасні віконні системи Rehau після встановлення будуть дарувати вам світло і тепло і економити ваш бюджет, оскільки мають високі тепло- і шумоізоляційні характеристики.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×