Недостатньо якісний монтаж (установка) пластикових вікон призводить до їх промерзання, збільшення зносу фурнітури, і як наслідок: до поломки вікна (перекіс стулок, проблеми при відкриванні-зачиненні вікна), протягам у квартирі.

Саме тому так принципово важливо після закінчення монтажних робіт (монтаж за ДСТУ) дізнатися, як якісно майстри-монтажники виконали свою роботу. Давайте розберемося, як це зробити.

Встановлення пластикових вікон – перевіряємо покроково

Остекление балконов в Днепре. Теплое и холодное остекление. Цены. Доставка. Монтаж

Нові вікна вже стоять у прорізах, майстри збирають інструменти, сміття, що залишилося після монтажу, візуально все в порядку і вікна готові до використання. Живи і радуйся хазяїне, але… перш ніж радіти, потрібно оцінити якість їхньої установки.

З цією метою робіть наступне:

 1. Відкрийте і закрийте стулки вікон кілька разів, щоб переконатися, як легко вони рухаються, як щільно замикаються, чи плавно ходять, без ривків і заїдань.
 2. Відкрийте вікно. Чи вільно відчиняються стулки, чи не зачіпають вони віконну раму. Відчули справу? Це може бути наслідком перекосу профілю. При правильному виставленні рами в кожній зварювальній площині необхідно відрегулювати.
 3. Перевірте, як щільно стулки прилягають до віконної рами. Розмістіть аркуш паперу на ущільнювачі у просвіт і закрийте вікно. Спробуйте потягнути папір — він має залишитися нерухомим. За іншого результату нашого експерименту (ви змогли витягнути лист) фурнітура підлягає регулюванню.
 4. Переконайтеся, що механізми замків не видають сторонні звуки, не скриплять, відкриваються і закриваються плавно, без заїдань. Важливо знати -ручка повинна рухатися досить щільно, з невеликим зусиллям.
 5. Переконайтеся, що замки вільно працюють, немає жодних натяків на заїдання замикаючої системи. При закриванні ручки вікна не до кінця зверніться до монтажників і потребуйте відрегулювати кріплення.
 6. Обстежте монтажні шви по периметру вікна щодо зазорів. Для виявлення наявності протягу застосуємо дідівський спосіб – свічка, що горить. Її полум’я повинно відхилятися від повітряного потоку. В іншому випадку – є продування і попросіть майстрів ретельніше покрити шви монтажним герметиком.
 7. Відкрийте стулку під кутом 45 градусів, щоб провести перевірку, чи за рівнем розміщено віконний профіль. При дотриманні рівнів стулка повинна залишатися дома. Розкрийте стулку до 90 градусів і переконайтеся, що вона не рухається.
 8. Перевірте наявність зовнішнього відливу, заглушок на отворах зовні вікна, торцевих заглушок на підвіконні.

Встановлення підвіконня
Остекление балконов в Днепре. Теплое и холодное остекление. Цены. Доставка. Монтаж

Цей етап монтажних робіт потребує контролю. Підвіконна дошка монтується по-різному: потрібно натиснути на підвіконня в центрі та з боків. При натисканні ця деталь вікна має бути нерухомою. Якщо ж утворюється прогин, це говорить про наявність під дошкою порожнин. Тобто. просто не вистачає монтажної піни. Всі наші рекомендації також актуальні у випадку зі склінням балконів, яке ви можете замовити в нашій компанії.

Що ще можна перевірити при монтажі пластикових вікон? Поради майстрів «ВегаПласт»

 • Чи не забули ви москітні сітки для вікон?
 • Чи знято захисну плівку з пластикових рам?
 • Наявність декоративних петельних заглушок.
 • Відсутність монтажної піни на пластику чи склопакетах.

Як правило, професійні монтажники з розумінням ставляться до таких перевірок встановлення пластикових вікон із боку господаря. Більше того, майстри нашої компанії самі підказують замовнику, на що звернути увагу після встановлення і надалі, при експлуатації пластикових вікон. Тепер ви можете сміливо замовити та купити пластикові вікна та їх монтаж у Дніпрі у нашій компанії «VegaPlast». Відгуки наших замовників про роботу компанії ще більше переконають вас у правильності вибору. Телефонуйте!




Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×