Пластикові вікна давно перестали вважатися екзотикою: вони встановлені майже у кожному будинку. З кожним роком асортименти розширюються: з’являються нові виробники, корисні додаткові послуги. Це дозволяє покупцям самим вирішувати, які замовити пластикові вікна та у кого їх купувати. Одночасно виникла серйозна проблема: як і які вибрати конструкції вікон, щоб вони добре захищали від холоду та прослужили якнайдовше.

Конструкція вікна на що звернути увагу

Сучасні пластикові вікна – складні вироби, що складаються з кількох елементів

 • профілю;
 • склопакета;
 • фурнітури;
 • підвіконь;
 • відливів;
 • ущільнювачів;
 • штапиків.

Кожна деталь конструкції важлива, тому її якість має важливе значення для якості теплозахисту, довговічності вікна.

Насамперед обирають:

 • профіль та склопакети,
 • потім – фурнітуру та додаткові елементи.

Також необхідно подбати про якісну установку пластикових вікон. Навіть найкраща конструкція швидко стане непридатною, якщо монтажники погано виконають свою роботу.

Що являє собою ПВХ-профіль вікна

 

Це матеріал для виготовлення рам та стулок. Він є багатошаровою конструкцією з ПВХ і металу, має комірчасту структуру. Камери профілю розділені герметичними перегородками. Чим їх більше, тим краще теплоізоляція вікна. Якість виготовлення конструкцій заводського виробництва відповідає європейським нормам (EN 12608 SR) та українським вимогам ДСТУ. Технічні характеристики профілів приблизно однакові, але конструкції можуть відрізнятися товщиною стінок. Залежно від цього вікна ділять на класи “А”, “В”, “С”. Конструкції класу “В” вважаються оптимальним варіантом за співвідношенням ціна-якість.

При виборі профілю зверніть увагу на такі нюанси:

 • Пластик. По його вигляду можна визначити, якої якості ПВХ був використаний для виготовлення конструкції. Поверхня профілю повинна бути ідеально гладкою, без пір, ознак зернистості, плям.
 • Виробник. Краще купити пластикові вікна виробника з гарною репутацією. Навіть якщо доведеться заплатити трохи дорожче, ці витрати окупляться за рахунок якості продукції. У дрібних фірм немає фінансової можливості купувати дороге якісне обладнання, а великі концерни можуть дозволити собі встановити сучасні виробничі лінії.
 • Кількість камер. Щоб вікна добре виконували свої функції, потрібно брати п’ятикамерні профілі. Це визначає теплоізоляційні властивості вікна.
 • Ширина профілю. Стандартна – 5-8 см. Чим більша ширина, тим більше запас повітря в камерах і краще теплоізоляційні властивості вікна.

В Україні та європейських країнах є кілька великих виробників, продукція яких добре зарекомендувала себе на ринку. Експерти однозначні у своїй думці: варто купувати вікна Рехау, Veka, Shuko.

Як замовити пластикові вікна з гарним склопакетом

 

Хороший вибір – двокамерний склопакет. Він складається з трьох стекол, між якими два повітряні прошарки. У порівнянні з однокамерними конструкціями (з двох стекол) у них нижча теплопровідність і вище шумоізоляція. Вартість пластикових вікон безпосередньо залежить від кількості стекол. За бажанням можна замовити пластикові вікна з трьох- і навіть чотирикамерними склопакетами. Це гарне рішення для місцевостей із суворим кліматом. Якщо ж сильні морози бувають рідко, краще віддати перевагу двом камерам. Слід враховувати, що чим більше шибок, тим важче складніша в монтажі готова конструкція.

Скло у пластикових вікнах може бути різним:

 • прозорими;
 • тонованими;
 • з напиленням;
 • протиударними;
 • дзеркальними;
 • матованими.

Якість скла теж впливає на ціну пластикових вікон і їх експлуатаційні характеристики, тому при замовленні обов’язково варто уточнювати ці нюанси. Менеджери компанії Vegaplast в Дніпрі готові відповісти на всі ваші запитання, прийняти замовлення, оформити заявку на виклик замірника. Вам потрібно просто зателефонувати!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×