Пластикові вікна у Дніпрі активно встановлюють при склінні різних приміщень. Це може бути нова будівля або ремонт у квартирі, що потребує заміни вікон. Як у приватному житловому приміщенні, так і в громадському є кімнати з нормальним мікросередовищем, а є з підвищеним відсотком вологості

Приміщення з підвищеною вологістю страждають від появи плісняви та грибка на вікнах та стінах. Щоб уникнути проблем із вогкістю, перед тим, як встановити вікна, варто розуміти який тип конструкції підійде до цих умов експлуатації приміщень.

Точка роси – виміри перед вибором та встановленням вікон, для чого це потрібно?

Часто можна зустріти випадання конденсату на поверхню склопакета, це означає, що в приміщенні багато вологи і погана система вентиляції або її взагалі немає.

Конденсат накопичується і стікає на підвіконня, утворюючи невеликі калюжі, які замерзають, якщо з протилежного боку вікна температура нижче нуля. Такий стан негативно позначається на мікрокліматі в приміщенні, утворюється хворе середовище, шкідливе для людського організму. З’являється грибок і пліснява на віконних укосах, у отворах та на стиках.

Існують спеціальні таблиці, якими можна визначити допустиму точку роси. Візьмемо за приклад стандартну температуру в будинку 22ºC та вологість 45%, для цих значень гранична точка роси становить 9,5ºC. Але є приміщення, де уникнути зайвої вологи, при допустимому відсотку вологості 75 і температурі повітря 26ºC, максимальна точка роси буде 21ºC. У цій ситуації роса покриє майже повністю стандартні склопакети.

Купить пластиковые окна в баню, сауну, кухню, ванную в Днепропетровске

Для того, щоб уникнути появи роси на профілі вікон ПВХ і інших поверхнях вікна, потрібно використовувати спеціальні пластикові вікна з теплозахистом.

До них відносяться:

 • вікна, що мають монтажну глибину від 7 см та більше;
 • склопакети, які мають 2 повітряні камери;
 • віконні конструкції, що мають можливість заповнення інертним газом внутрішніх камер;
 • скла з високою пропускною здатністю світла, причому з високим показником теплоізоляції.

Вікно ПВХ, яке максимально захистить ваше помешкання від холоду, має комплекс функцій. Таке вікно повинно мати 2 і більше камери, заповнені інертним газом або декількома різними газами, оснащене новою ПВХ рамкою дистанційного типу. А саме скло має енергозберігаюче напилення.

Купить пластиковые окна в баню, сауну, кухню, ванную в Днепропетровске
Пластикові вікна для ванної кімнати

Віконні профілі з різних матеріалів та підвищена вологість

Дерев’яні конструкції: столярня та клеєний брус

Якщо ви вирішили купити вікно з дерева, пам’ятайте, що вологе середовище особливо погано впливає на дерев’яні конструкції. Звичайно, виробники вирішують цю проблему частково, виготовляючи віконні профілі із клеєного бруса. Рами з натурального масиву сильно вбирають вологу і набухають, незважаючи на те, що їх обробляють спеціальним просоченням. Вікно деформується, погано відкривається, кріплення та механічні частини швидко виходять з ладу, регулювання практично неможливе. Ремонт такого вікна дорогий та складний.

Крім цього, підвищена вологість сприятлива для розвитку грибка, плісняви, які пошкоджують дерево. У дерев’яних рамах можуть завестися комахи. Лакове покриття та просочення мають лише тимчасово захисний ефект. В результаті дерев’яна рама гниє, руйнується і потребує заміни. Для любителів дерев’яних профілів є хороша новина, частина проблем вирішується віконними рамами, виконаними з клеєного бруса, який стійкий до високих температур та підвищеної вологості. Старання виробників призвели до подорожчання дерев’яних вікон, негативний прояв вологості на клеєний брус є, нехай і не в такому масштабі, як із цілісним деревом.

Купить пластиковые окна в баню, сауну, кухню, ванную в Днепропетровске
Пластикові вікна для лазні

Алюмінієві вікна

Вологі приміщення та алюмінієві вікна – це два несумісних поняття. Алюмінієвий профіль покритий порошковою фарбою, але це не рятує його від впливу роси, що випадає, рано чи пізно метал почне покриватися іржею.

Для захисту приміщення від холоду, простий алюмінієвий профіль не підходить, оскільки алюміній має високу теплопровідність. Тому такі профілі забезпечують технологією терморозриву, а це – задоволення не з дешевих. Але навіть таке дороге обладнання у сирих приміщеннях не виконає своєї роботи на 100%.

Пластикові вікна

Для скління кімнат з високою вологістю краще замовити пластикові вікна, вони показують хороші результати в даних умовах. По-перше, пластик не іржавіє, має сталеве армування, яке не деформується за високих температур. У сирих приміщеннях використовують широкий профіль із функцією теплозбереження та низькоемісійним склом.

Зручний і простий в обслуговуванні ПВХ профіль, лідирує серед своїх конкурентів. До того ж пластикові вікна відповідають усім стандартам, які дозволяють встановлювати їх у дитячих садках, кімнатах, лікарнях, житлових будинках, офісах, місцях масового скупчення людей. Те, що вікна не схильні до корозії це добре, але стійкою до вологості повинна бути і віконна фурнітура. Усі механізми мають бути виконані з якісного металу з антикорозійним покриттям.

Встановлення пластикового вікна у приміщенні з підвищеною вологістю

Якщо середовище приміщення схильне до підвищеної вологості, робити правильні дії потрібно спочатку, мало купити вікно ПВХ гарної якості. До монтажу теж варто підійти відповідально, особливо якщо справа стосується сирих кімнат. Це сильно впливає на термін служби пластикових вікон та їх функціональність.

Рекомендації щодо монтажу пластикових вікон

 1. Для того, щоб захистити надійно отвір вікна від холоду, під час монтажу з боку вулиці потрібно використовувати гідроізоляційну стрічку.
 2. Невеликий шар монтажної піни посередині  – відмінний матеріал теплоізоляції, вона запобігає втраті тепла приміщенням.
 3. З внутрішньої сторони встановлюють пароізоляційну стрічку, яка захищає приміщення від опадів.
 4. Додаткова герметичність забезпечується стрічкою ПСУЛ, яка лягає на монтажний шов по всьому периметру віконної конструкції.
 5. Укоси, що утеплюють, ще один засіб підвищення теплоізоляції, забезпечують герметичність і проникнення холоду через стіни.
Купить пластиковые окна в баню, сауну, кухню, ванную в Днепропетровске
Пластикові вікна для сауни

ДЕРЖСТАНДАРТ передбачає наступний порядок використання матеріалів при монтажі вікон ПВХ:

 • парострічки та гідрострічки потрібно укладати в проміжках між відливом, підвіконням та монтажною піною;
 • у вільних чвертях мають стрічку ПСУЛ;
 • укоси оформляють сендвіч-панелями з утепленням.

Нехай на вікно ціна буде трохи вищою за рахунок послуг компанії з встановлення, зате вам не доведеться переробляти, страждати від поганої роботи вікон, втрати тепла та наслідків високої вологості в приміщенні. Правильний монтаж один із основних факторів гарної роботи пластикових вікон у приміщеннях з високою вологістю.

Пластикові вікна для басейнів та ванних кімнат

Купить пластиковые окна в баню, сауну, кухню, ванную в Днепропетровске
Пластикові вікна для басейнів

Зносостійкість та довговічність вікна ПВХ доповнюється ще такою властивістю як різноманітність та гарний дизайн. Профіль дозволяє виготовляти  нестандартні вікна будь-яких розмірів, форми із зручними механічними властивостями. Дизайн сучасних ванних кімнат або басейнів вимагає таке ж оригінальне, вишукане скління. Вікна ПВХ можна виконати у формі трапеції, напівкруглої або арочної форми. Що додасть витонченості та оригінальності приміщенню, наголошуючи на унікальності дизайну.

Відмінно виглядають у басейнах вікна з вітражним склом, які створять затишок і додадуть яскравих фарб. При цьому вони не втрачають своїх теплозахисних характеристик. Незважаючи на колірну гаму вікна з мультифункціональним склопакетом, мають високий показник опору теплопередачі та відмінної світлопроникності, не створюють відблисків і не заломлюють сонячні промені.

Резюмуємо про вікна для «вологих» кімнат

Проаналізувавши інформацію про вікна ПВХ та інші, враховуючи особливості приміщень з підвищеною вологістю, можна зробити певні висновки. Як правило, всі компанії з виготовлення та встановлення пластикових вікон мають великий досвід у цій сфері.

Якщо йдеться про скління кімнат таких, як лазня, сауна, котельня, ванна кімната та інших приміщень, де рівень вологості вищий за середній, варто вказати виконавцю на нюанси, перш ніж замовити пластикові вікна. Щоб фахівець, допоміг підібрати тип профілю, додатковий захист та методи встановлення у конкретному випадку, враховуючи всі фактори. Компанія «VegaPlast» допоможе вам купити вікно в Дніпрі, яке відповідатиме вашим вимогам та умовам приміщення, де потрібне скління.

Завдяки кваліфікованій оцінці та професійній установці фахівцями компанії, ваші вікна прослужать довго та надійно. Цьому підтвердження – відгуки замовників. Ми надаємо великий вибір продукції, серед якої є металопластикові профілі, що мають високе значення опору теплопередачі. Склопакети добре пропускають сонячні промені, представлені у випадках з різною товщиною до 53 мм. Характеристики скла ви зможете підібрати таким чином, щоб були задоволені всі умови експлуатації.

Наша компанія чітко знає, що потрібно робити при монтажі ПВХ вікон у приміщеннях з умовами підвищеної вологості, щоб забезпечити комфортне використання конструкцій довгі роки. Ви зможете купити вікна ПВХ для приміщення з будь-якими умовами експлуатації з урахуванням усіх нюансів.

Ми пропонуємо:

 • профіль максимальної ширини;
 • при монтажі використовуємо теплострічку, парострічки та гідрострічки, укладання яких відбувається відповідно до технології.
 • виконуємо облицювання укосів сендвіч-панелями з утепленням, якщо є необхідність.
 • використовуємо профіль для виготовлення вікон, які стійко витримує високі температури та рівень вологості вищий за середній.

Якщо при виготовленні та монтажі вікон ПВХ порушується хоча б одне з технічних правил – це може призвести до швидкої поломки вікна, втрати функціональності, утворення грибка, плісняви та інших наслідків від вогкості у приміщенні. Що призводить до порушення нормального мікроклімату та негативно впливають не лише на меблі, предмети побуту, а й на організм та здоров’я людини.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×