Мало хто зможе посперечатися з тим, що вікна є однією з найважливіших складових всіх будівель – чи це багатоповерхівка, дача або офісний центр. Вони важливі як з функціональної, так і з декоративного погляду. Без них взагалі немислима жодна житлова будівля. У зв’язку з цим ринок віконних конструкцій сповнений найрізноманітніших пропозицій.

Вибір настільки широкий, що буває складно зрозуміти, що необхідно для вашого будинку. Від вибору металопластикового вікна – склопакета, типу профілю та компанії-виробника, а також монтажної бригади багато в чому залежить затишок будинку. Металопластикові вікна широко поширені як при склінні квартир у висотках, так і заміських будинків. Головні переваги, які роблять їх популярними серед споживачів, – це герметичність, шумоізоляція, енергоефективність, функціональність, екологічність, гігієнічність та пожежна безпека (ПВХ відноситься до матеріалів, що не підтримують горіння).

Конструкція вікон

Пластикове вікно – модульна конструкція. Це означає, що воно складається з кількох частин, причому кожну частину можна вибирати окремо, виходячи із завдань. Сучасні технології виготовлення віконних конструкцій дають змогу комбінувати різні матеріали майже без обмежень. Основні складові будь-яких віконних конструкцій – сам склопакет, стулки та рами.

Фурнітура

Також необхідно звертати увагу на шибки, з яких зроблено склопакет, і фурнітуру, тому що від її якості багато в чому залежить термін життя вікон. Перед ухваленням остаточного рішення необхідно розглянути економічну складову цієї проблеми, а саме — початкові капіталовкладення та витрати у процесі експлуатації. Наприклад, якщо витрати на опалення постійні і немає можливості їх знизити, достатньо придбати хорошу трикамерну профільну систему з однокамерним енергозберігаючим склопакетом, яка підтримуватиме в приміщенні необхідні комфортні умови.

Це буде гарне, економне з погляду первинних витрат рішення. Для будинків з індивідуальним опаленням, коли оплата за тепло йде фактично за використаною енергією, доцільно ставити тепліші системи — п’ять або шість камер, що дозволить суттєво заощадити на споживанні енергоресурсів.

Профіль

При виборі вікон також варто звернути увагу на глибину і висоту пакета профілів, чим вони більше — тим кращі показники теплозбереження. Важливою є і внутрішня геометрія профілю – на морозостійкість впливає кількість повітряних камер усередині пластикового профілю – їх може бути від 3 до 6.

Виробник вікон

Кількість камер менше 3 не відповідає ДСТУ і дає привід задуматися про якість товару, що купується. Система фурнітури – від її якості залежатиме, як і скільки функціонуватиме ваше вікно, тому що саме на невеликі механізми зазвичай лягає найбільше навантаження. Саме від них залежить теплозбереження, звукоізоляція, захист від проникнення та термін експлуатації вікна.
Також не можна залишити без уваги і дизайнерську складову вікон – необхідно звернути увагу і на якість поверхні, прямолінійні або плавні лінії, однотонні або декоровані поверхні, глянець. А широкий вибір декорів (профілі можуть бути пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL) надають високих естетичних властивостей віконним конструкціям. Важливе значення має температурний діапазон застосування профільних систем, а також їх виробник — експерти радять віддавати перевагу відомим та перевіреним часом компаніям. У Дніпрі можна придбати металопластикові вікна німецького профілю Rehau.

Простота догляду за пластиковими вікнами

 • Для того, щоб вікна прослужили якомога довше, необхідний правильний догляд. Необхідно дотримуватись рекомендацій виробника віконних конструкцій ТМ Vegaplast з обслуговування вікон.
 • Як правило, вони викладені у паспорті на віконний виріб або у додатку до договору як інструкцію.
 • Тим не менш, як мінімум, щорічно необхідно перевіряти працездатність рухомих частин фурнітури і при необхідності змащувати їх (досить однієї краплі олії для кожного рухомого елемента).
 • Потрібно також періодично очищати ущільнення від пилу та бруду за допомогою ганчірки, після чого обробити силіконовим мастилом (спрей, олівець).
 • У той же час не рекомендується використовувати органічні мастила (солідол, вазелін), які можуть призвести до пошкодження ущільнення.
 • Крім того, необхідно також не забути перевірити стан дренажних отворів та у разі необхідності їх прочистити, оглянути склопакети на предмет порушення герметичності ущільнення, тріщин, з поверхні склопакета видалити забруднення.
 • Не зайвим буде почистити зовнішню поверхню профілю теплою водою зі спеціальними миючими засобами, що не містять абразивні речовини та розчинники.Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×