Сучасні вікна роблять із великим полем скління, щоб наповнити приміщення сонячним світлом та теплом. Отже, при купівлі конструкцій слід уважно вивчати експлуатаційні характеристики склопакетів. Від цього безпосередньо залежить тепло-, звукоізоляція, захисні властивості вікна. Давайте розберемося, як правильно купити пластикові вікна – ціна і параметри хорошого склопакета в центрі уваги.

Що являють собою камери і скільки їх потрібно

Більшість людей вважають за краще замовити пластикові вікна замість дерев’яних саме через склопакети. З ними вікна набагато тепліші. Це пов’язано з особливою конструкцією склопакетів: у них відстань між склом становить 2 см, завдяки чому утворюється повітряна подушка (її називають камерою). Такого проміжку достатньо для конвекції, коли тепло передається в зовнішнє середовище гранично повільно.

Зважте, якщо плануєте купити пластикові вікна, ціна конструкцій багато в чому залежатиме від кількості камер склопакета. Однокамерні склопакети добре підходять для теплого клімату, а от у місцевостях, де бувають морози, краще встановити конструкції з двома камерами. У суворі зими рятують трикамерні склопакети, але це варіант для регіонів, де температура на вулиці падає нижче -30 градусів.

Людям, які проживають у галасливих районах (поблизу жвавих автотрас, аеропортів), підійде встановлення пластикових вікон двокамерних з різною товщиною скла. Такі конструкції чудово звукоізолюють і знижують вплив шуму, тому будуть незамінні для спальні, вітальні, дитячої кімнати. Хоча на однокамерні вікна ціна низька, їх не варто встановлювати. Це ілюзія економії, яка обійдеться занадто дорого. Теплоізоляційні властивості таких склопакетів мінімальні, тому взимку доведеться переплачувати за опалення і все одно мерзнути. Плюс постійно турбуватиме вуличний шум. Мінімальна кількість камер, за якої є шанси жити в комфортних умовах, – дві.

Енергозберігаюче скло – економія ресурсів

У будь-якому пластиковому вікні встановлено міцне скло, яке важко розбити. Це плюс. Але далеко не кожне скло відрізняється ідеальною теплоізоляцією.

При покупці вікон віддайте перевагу конструкціям з solar-і i-склом. Вони покриті напиленням, що утримують тепло у приміщенні. Таке скло можна вибрати і для скління балкона, особливо якщо його планують використовувати як зимовий сад, майстерню або кабінет.

Особливість енергозберігаючого скла полягає у здатності добре пропускати світло, надійно утримуючи тепло. Влітку воно захистить від спеки, завдяки чому можна буде обійтися без кондиціонера або запускати його в роботу з мінімальною витратою електроенергії. Це допоможе суттєво заощадити. Ціна вікна з енергозберігаючим склом буде висока, але витрати швидко окупляться. Ідеальний варіант – камери, наповнені інертним газом. Це вигідно.

Ще один спосіб заощадити – купити вікно ПВХ, в якому тільки зовнішні скла будуть енергозберігаючими, а внутрішні – звичайними. Такі конструкції збережуть теплоізоляційні властивості, але обійдуться дешевше.

Як купити пластикові вікна – ціна та характеристики

Щоб пластикові вікна добре виконували свої функції, вибирайте їх за такими критеріями:

 • Профіль. Для нормальної теплоізоляції потрібно щонайменше 3 камери.
 • Кількість камер склопакету. Мінімум – 2, краще 3 або 4 (залежить від клімату, ступеня вуличного шуму).
 • Максимальна теплоізоляція. Варто замовити вікна з енергозберігаючим склом, простір між яким буде заповнений інертним газом.
 • Інші характеристики. Запитайте у продавця, з якого матеріалу виготовлені дистанційні рамки склопакетів. Яка використовується фурнітура. Найкраще брати конструкції зі сталевими рамками.

Перед покупкою уважно розгляньте конструкції

 • Вони повинні бути промарковані із зазначенням повної інформації про виробника та матеріали.
 • Профіль та склопакети повинні бути ідеально рівними, без тріщин та подряпин, а герметик має виглядати акуратно.
 • Не соромтеся запитати у продавця чи виробника сертифікати на пластикові вироби та фурнітуру.

Оплачуйте покупку або робіть замовлення на встановлення, якщо конструкції відповідають цим вимогам. Інакше – повернення. Ми з легкістю ділимося з вами цією інформацією, оскільки впевнені у продукції свого заводу та професіоналізмі монтажників. Вікна Rehau не потребують дифірамбів, але відгуки клієнтів компанії «VegaPlast» ми із задоволенням рекомендуємо почитати.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×