Содержание

Про переваги пластикових віконних блоків знає практично кожен, недарма кількість охочих придбати пластикові вікна Rehau у Дніпрі – збільшується щороку.

Сьогодні у відповідному сегменті будівельного ринку працює велика кількість фірм та організацій, які конкурують одна з одною за гаманець споживача. Не забудьте додати до них т.зв. «гаражно-підвальні кооперативи», які бажають заробити на довірливому клієнті.  

Щоб лідирувати у цій боротьбі, деякі компанії використовують недобросовісні методи ведення бізнесу. Тому до вибору фірми, яка спеціалізується на виробництві пластикових віконних конструкцій, слід підходити дуже ретельно.

Однак, навіть докладне вивчення всіх особливостей віконних блоків такого виду не дає 100% захисту від неякісної продукції. Це пояснюється тим, що багато дефектів виявляють себе тільки після закінчення гарантійного терміну.

Найпоширеніша помилка при виборі пластикових вікон – це небажання замовника уважно підходити до вивчення всіх деталей та особливостей виробу від початку знайомства з компанією – виробником.

Фірма, яка дорожить своєю репутацією, обов’язково надасть клієнту вичерпну інформацію про свою продукцію.

Менеджер розповість потенційному замовнику про розміри підвіконня та отвору, пояснить, який вид профілю та склопакета використовується в даному віконному блоці, а також яка конфігурація стулок, повідомить про додаткові опції.

Більшість клієнтів насамперед прагнуть дізнатися ціну пластикового вікна і не вникають у деталі. Ще одна популярна помилка при виборі віконних ПВХ – блоків – монтаж вікна за дуже вигідними умовами, які компанія пропонує в рамках акції.

Сучасні пластикові віконні конструкції – це складна система, яка складається з цілого ряду елементів від різних виробників, з широким набором параметрів, різні за якістю та ціною.

Тому, правильне вимірювання з урахуванням всіх особливостей віконного отвору, дотримання технологічних стандартів при встановленні віконного блоку, теж дуже важливий етап, який впливає на надійність та термін експлуатації виробу. Враховуючи всі ці характеристики, ви зможете скласти повну картину сумлінності компанії.

Комплектуючі та матеріали для пластикових вікон

Будь-який елемент пластикової віконної системи може виявитися підробкою, а можливість зіткнутися з обманом при виборі вікна ПВХ можлива на будь-якій стадії при виборі виробу.

ПВХ – профіль

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Багато компаній, рекламуючи свої віконні системи, досить часто наголошують на тому, що їх профіль – німецького походження. Такий рекламний хід цілком виправданий, адже довіра до німецького виробника у споживача набагато вища, ніж до українського.

Але, це лише рекламний хід. Якщо включити логіку, стане зрозуміло, що профільна система Rehau, виготовлена і доставлена з Німеччини, буде коштувати дуже дорого. А це зовсім не вигідно як для компанії, так і для замовника.

Що є профіль Rehau в Україні?

Німецьке коріння віконного профілю – це не що інше, як застосування німецьких технологій у процесі виробництва віконних систем в Україні. Важливо відзначити, що всі підприємства є офіційними партнерами німецького концерну Rehau, а весь виробничий процес відбувається під контролем представників німецького бренду.

Це означає, що будь-яке підприємство-партнер німецької марки систематичні сертифікується на відповідність складання виробу та технології випуску.

Найбільші компанії з виробництва ПВХ – віконних систем в Україні

 • київська компанія STEKO;
 • харківське виробництво REHAUVegaplast.

Купуючи віконну систему Rehau, слід переконатися, що сертифікат на продукцію відповідає німецьким вимогам, адже якість європейських виробів не викликає сумнівів.

Металопластикова віконна система, виконана за німецькими технологіями, має тривалий термін гарантії – 40 років, матеріал не жовтіє від сонячного світла і не схильний до розтріскування.

Не варто купувати профільні системи від китайських чи турецьких виробників. Стандарти виробництва на таких підприємствах зовсім інші, що позначається на якості продукції. А ось ціна такого віконного блоку практично не відрізняється від європейського зразка.

Щоб не помилитися у виборі, попросіть менеджера надати вам всі необхідні сертифікати, що підтверджують якість продукції.

Фальсифікація під час виробництва пластикових віконних систем

Виробництва підробок – це ще один трюк, до якого вдаються несумлінні фірми. Такі компанії видають підробку або профіль низької якості, а значить дешевший за вироби від авторитетного бренду.

Фірма просто проводить заміну захисної плівки, що і вводить в оману покупців. Зазвичай такі маніпуляції здійснюють з профільними віконними системами ARTEC, MONTBLANC, BRUSBOX, PLAFEN- вони більше, ніж будь-які віконні блоки схожі на профілі REHAU.

Ще один спосіб обману, який використовую компанії – шахраї – спроба видати віконну систему для нежитлового простору за профіль для квартир або котеджів. Зовнішня схожість віконних систем вводить в оману потенційного замовника.

Але віконний профіль, призначений для холодних приміщень, виконаний з вторинної сировини, а товщина стінок менше, ніж вимагають технологічні норми. Ціна на такі профілі значно нижча, що й приваблює покупців.

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Віконні профілі низької якості

Важливо розуміти, що віконні профілі об’єктного призначення монтувати у житлових просторах категорично забороняється. За своєю конструкцією такі віконні блоки неміцні, характеристики теплопровідності не відповідає технічним нормам, крім того, від пластику виходить неприємний запах. Несумлінна компанія, звичайно, не скаже покупцю про дійсне призначення профілю.

Як розпізнати обман? Під час вибору віконного блоку зверніть увагу на захисну плівку. Якщо на ній відсутній будь-який напис, або є слова «тендер», «об’єкт», «object», «енджин» або щось подібне, то значить, віконна система низької якості і не призначена для житлових приміщень.

Як виробник економить на сировину під час виробництва пластикового вікна

Зниження витрат, а значить, собівартості металопластикового вікна – це ще один прийом, до якого можуть вдаватися недобросовісні виробники. У цьому випадку компанія використовує як елементи віконного блоку вставки з вторинної сировини.

Як розпізнати підробку або віконний блок низької якості?

При виборі віконної системи зверніть увагу на лицьову частину штапика, якщо поверхня його темніша, ніж сам профіль, або має жовтий відтінок, отже, у виробництві використовували вторинну сировину.

Фурнітура для пластикових вікон
Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Вартість металопластикового вікна багато в чому залежить від фурнітури, що використовується, комплектуючі складають значну частину ціни віконної системи. Недобросовісні компанії, знаючи це, економлять на якості фурнітури, щоб збільшити прибуток.

Віконна фурнітура низької якості

Підміна фурнітури

Найпростіший спосіб економії на комплектуючих замінити фурнітуру, необхідну за технічними нормами, на комплектуючі нижчої якості.

Так компанія прагне збільшити свій прибуток, адже комплект фурнітури Vorne турецького виробництва коштуватиме приблизно на 65% дешевше, ніж аналогічний набір німецької фірми Roto.

Віконна компанія середніх розмірів випускає на рік приблизно 250 – 400 екземплярів своїх виробів. Неважко підрахувати, яку суму вона отримує завдяки несумлінній економії. Визначити країну-виробника досить складно, адже багато компаній мають свої підприємства в інших державах.

Наприклад, австрійська компанія MACO має свій завод у Китаї. А покупцеві, якщо він виявиться жертвою недобросовісного виробника, доведеться за кілька місяців займатися ремонтом фурнітури за рахунок власних коштів.

Тому дуже важливо під час укладання договору звернути увагу на те, яка марка фурнітури вказана в документі. Якщо такої інформації немає, то не варто купувати такий віконний блок, адже комплектуючі на ньому можуть бути низькою якістю.

Щоб переконатися у високій якості фурнітури, необхідно випробувати її у процесі роботи

 • Поверніть ручку віконної рами та зверніть увагу на те, чи доводиться вам це робити із зусиллям чи ручка рухається легко. Якщо ви прикладаєте зусилля, і ручка рухається ривками, видає скрип, отже, фурнітура швидко вийде з ладу.
 • Якщо в процесі замикання стулки вікна ви спостерігаєте ефект пружини, то виробник замінив металеві силові елементи на пластикові, які прогинаються в процесі повороту ручки. Значить, це говорить про порушення технології збирання або недозбирання-відсутність шурупів.

Як фірма заощаджує на віконній фурнітурі

До складу комплектуючих елементів пластикового віконного блоку входять не тільки ручки для відкривання стулок. До фурнітури відносять інші елементи, які впливають на якість виробу і термін його експлуатації. Високоякісна віконна фурнітура не допускає провисання стулок вікна та рятує кімнату від протягів.

До недобросовісних дій виробників віконних блоків можна віднести недокомплектацію віконних систем: коли деякі елементи, що комплектують, просто не включені в комплектацію вікна. При цьому у договорі виробник вкаже, що поставлено повний комплект Roto.

На що варто звернути увагу при виборі фурнітури

 • Перевіряючи комплектуючі віконної системи, обов’язково слід перевірити наявність планки у відповідь. Цей важливий елемент забезпечує щільне прилягання стулки до рами. Монтується така планка вздовж всього внутрішнього контуру рами у кількості чотирьох штук: по одній на кожній стороні. Кількість може бути збільшено, залежно від розміру вікна. Багато фірм, бажаючи заощадити, обмежуються установкою двох планок у відповідь на віконний блок, тим самим провокуючи проникнення протягів в житловий простір і утворення полої на стеклах і підвіконні. А це говорить про те, що теплоізоляційні властивості та герметичність віконної системи дуже низькі.
 • Перед тим, як придбати віконний блок, а також після його встановлення необхідно переконатися в наявності блокатора помилкової дії. Цей елемент запобігає провисанню віконних стулок на нижній петлі в той момент, коли ви переводите її з розстібного у відкидний режим. Це продовжує термін експлуатації віконного блоку та забезпечує його безпеку. Відсутність блокатора може призвести до провисання віконної петлі, внаслідок чого стулка випаде з рами.
Важливо перед прийманням монтажних робіт перевірити функціонування всієї фурнітури.

Склопакети пластикових вікон Rehau

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Склопакет також надає несумлінним виробникам можливості дурити потенційних покупців.

У цьому випадку такі компанії практикують таке:

 • економлять на герметиці: застосовують дешевший герметик у виробництві або скорочують його кількість;
 • замінюють поліізобутилен двосторонньою клейкою стрічкою для фіксації первинної герметизації склопакета, тим самим порушуючи технологічні вимоги;
 • використовують однокомпонентний герметик, наприклад, хотмелт або силікон, для вторинної герметизації замість необхідного полісульфіду;
 • повністю виключають фоносорб (вологопоглинач);
 • замість фоносорбу використовують більш дешеві аналоги, такі як силікагель та ін.

Результатом таких несумлінних дій виробника є запотівання вікон та поява на них конденсату. Ці факти є обґрунтованим приводом для того, щоб подати компанії претензію, адже на проблеми, пов’язані з герметичністю, фірми надають гарантійний термін.

Зверніть увагу при виборі пластикової віконної системи на шари герметизації, якщо перший шар чорного кольору означає якість герметика хороша. А от якщо колір верхнього шару герметичного матеріалу білий або він взагалі прозорий, то виробник точно заощадив.

І, якщо ви придбаєте такий віконний блок, то через кілька років теплоізоляційні властивості вікна знизяться, і термін служби скоротиться. Важливим чинником забезпечення високого рівня теплоізоляції віконної системи вважається і другий шар герметика.

Вторинна герметизація повинна бути укладена шаром не менше 5 мм, інакше через деякий час буде порушена цілісність склопакета. Обидва шари герметика повинні бути рівномірною товщина вздовж усього внутрішнього контуру склопакета.

На що слід звернути увагу під час вибору склопакета

 • Відсутність внутрішнього скла у двокамерному склопакеті. Візуально такий недолік дуже складно визначити. Однак, якщо ви піднесете до скла запальничку, то відразу буде видно наявність або відсутність внутрішнього скла: три скла дадуть 6 відбитків полум’я, а два – чотири.
 • Ще один недобросовісний хід від виробників – заміна флоат-скла марки М1 звичайним склом. Таку заміну можна визначити, якщо подивитися через скло будь-яку конструкцію з прямими лініями під невеликим кутом. Якщо скло просте, то лінії будуть хвилясті та плаваючі.
 • Між камерами немає інертного газу, який заявлено у договорі. Це поширений прийом недобросовісних виробників, адже перевірити наявність або відсутність газу можна тільки за допомогою спектрального аналізатора. А це дуже проблематично, адже таке професійне обладнання є далеко не у кожного.
 • Виробник встановлює звичайне скло замість енергозберігаючого або армованого. Таке порушення технологічних норм також можна визначити за допомогою запальнички: полум’я вогню в енергозберігаючому склопакеті позначиться фіолетовим кольором, у простому склі – червоним.
 • Використання дешевих аналогів ущільнювачів. Візуально таку заміну покупцю визначник неможливий.

Планка водовідливна

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Планка захищає приміщення від попадання води під час дощу, якщо віконна стулка знаходиться у відкидному положенні. Встановлюється цей елемент на зовнішній стороні віконної системи.

Чимало фірм – виробників відмовляються від встановлення водовідливної планки, незважаючи на те, що це обов’язкова вимога технологічного стандарту.

Укоси для вікон Rehau

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Високоякісні укоси обов’язково повинні бути виготовлені з утеплених сендвіч-панелей, товщина яких 10 мм. Це міцний, жорсткий та теплий матеріал, на поверхні якого не з’являється грибок та пліснява. Недобросовісні виробники часто застосовують холодні стінові панелі нижчої якості.

Помилки при обробці укосів

Згідно з технологічними нормами, всі стики в процесі встановлення віконної системи повинні бути змащені рідким пластиком. Цей компонент має схожу з ПВХ структуру, має рівний коефіцієнт розширення, що дозволяє йому зливатися з віконним профілем за кольором.

Крім того, рідкий пластик не схильний до появи тріщин. Однак деякі виробники замінюють цей матеріал на силікон, який буквально через пару місяців почорніє і почне відвалюватись. А це призведе до появи плісняви, знизить рівень енергоефективності та зіпсує зовнішній вигляд вікна.

Виробництво пластикових віконних систем: технологія процесу

У процесі виробництва пластикових вікон виробники також застосовують способи, пов’язані з обманом потенційних покупців. Найпоширеніший їх – порушення технології виробничого простору. Такі дії, з одного боку, мінімізують витрати, а з іншого – знижують рівень безпеки віконної конструкції.

Армування профілю

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Посилення ПВХ профілю – важлива частина виробничого процесу. Якщо знехтувати це, віконна система деформується і використовувати її буде неможливо. Щоб цього не допустити, під час виробництва вікон використовують металевий профіль.

Технологічний стандарт вказують, що металопластиковий профіль має бути стійким до корозії, мати товщину замкнутого перерізу (квадрату) не менше 1,5-2 мм. Крім того, профіль повинен бути розрахований як мінімум на два шурупи, в іншому випадку, віконна стулка в процесі експлуатації швидко провисне.

Як розпізнати обман із боку виробника пластикових вікон?

Порушення технологічних норм у процесі виробництва проявляється в наступному:

 • застосування у виробництві віконної системи чорного металу, що схильний до появи корозії;
 • використовуваний переріз профілю: 0,75, 1 або 1,2 мм, який вважає дуже тонким і не відповідає нормам;
 • П-подібне армування із відсутністю замкнутого перерізу.

Виробник допускає порушення та в монтажі армування:

 • армування встановлюється лише у певних місцях, а чи не по всьому профілю: поворотах, імпостах і штульпах;
 • армування у віконній системі повністю відсутнє, що часто зустрічається у нових будинках;
 • використовується складовий або дуже короткий профіль;

Як визначити, що армування металопластикового вікна не порушує технологічних норм

 • Зверніть увагу на відстань між шурупами у торці рами. Якщо всі технологічні норми дотримані, то вони повинні бути вкручені з максимальним відступом 50 см для звичайного вікна і 30 см – для кольорового профілю.
 • Можна вдатися до допомоги магніту. Достатньо провести ним по всій довжині рами, якщо армування виконано по всьому віконному блоку, то на кожному сантиметрі рами ви відчуєте тяжіння. Якщо на деяких ділянках такого тяжіння буде відсутня, слід відмовитися від покупки такого вікна.
 • Зверніть увагу, наскільки щільно зафіксовані шурупи. Якщо вам не вдалося їх відкрутити, то з армуванням все гаразд.

Складання пластикового віконного блоку

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Щоб віконний блок був високої якості та радував своїх господарів, збірна лінія пластикових вікон на відповідному виробництві має бути оснащена найсучаснішим обладнанням. Таку повноцінну комплектацію може дозволити собі тільки велика компанія, яка має для цього матеріальні можливості.

Крім того, фірма повинна буде провести навчання фахівців для роботи на такому устаткуванні, щоб забезпечити надійне та якісне складання своїх виробів. А це – додаткові витрати.

Підприємства, які не мають достатньої кількості матеріальних ресурсів, не в змозі забезпечити своє виробництво обладнанням, яке б дозволило оцінювати якість зварювання. У результаті результатом виробничого процесу у таких компаніях є віконна система низької якості: порушена геометрія вироби, протяги проникають у приміщення, комплектуючі швидко ламаються.

Виявити такі мінуси при візуальному огляді неможливо. Тому, щоб не потрапити в халепу, при покупці пластикового вікна покупцю слід уточнити у постачальника, яка фірма є виробником цієї віконної системи. Якщо організація невеликого розміру, то придбати вікно не варто.

Монтаж пластикових вікон

Заказать и купить пластиковые окна Рехау в Днепропетровске

Якщо ви вивчили всі характеристики вибраного вікна і залишилися задоволені, важливо розуміти, що це ще не все, що вам слід враховувати. Важливу роль відіграє встановлення вікна. Неякісний монтаж може звести нанівець всі переваги навіть самого якісного віконного блоку.

На що потрібно звернути увагу при монтажі віконної системи?

Насамперед, це матеріали, які майстри застосовують у процесі встановлення виробу (монтаж за ДСТУ):

 • повинна бути використана ПСУЛ (попередньо стиснена стрічка ущільнювача) з пароніпроникними характеристиками; стрічка захищає від агресивного впливу сонячних променів та дозволяє відводити надмірну вологу;
 • спеціалісти повинні користуватися при встановленні вікна спеціалізованою монтажною піною, призначеною для світлопрозорих конструкцій, наприклад, марки Tytan;
 • обов’язкова установка наличників та зовнішніх укосів, що захистить ПСУЛ від сонячних променів.

Що слід враховувати під час приймання монтажних робіт:

 • Обов’язково зверніть увагу на ущільнювач, його неякісна установка може призвести до нещільного прилягання стулок, що призведе до утворення щілин і протягів.
 • Важливо, щоб при закритті вікна ущільнювач стискався. Плоский матеріал не щільно прилягатиме до рами, а значить, у вашій кімнаті буде досить холодно.
 • Зауважте, що з торця вікна з трьох або чотирьох сторін повинні бути встановлені металеві пластини. Їх відсутність говорить про те, що фурнітура повністю із пластику або з незначними металевими елементами. Такі комплектуючі зможуть відпрацювати гарантійний термін, але потім вийдуть із ладу.

Слід зазначити, що необхідно бути особисто при монтажі віконного блоку.

Цінова політика на вікна-ПВХ, знижки, акції

Звичайна реклама пластикового віконного блоку вказує ціну стандартний виріб. Але кожна віконна система індивідуальна, крім того у замовника завжди є свої вимоги до пластикового вікна.

Стандартний пластиковий віконний блок REHAU

 • Це конструкція з двох стулок з вертикальним імпостом у центрі, висотою 1400 мм та шириною 1300 мм;
 • одна стулка – глуха, а друга – поворотно – відкидної конструкції;
 • склопакет в одну камеру формули 4-16-4 та шириною 24 мм;
 • наявність відливу із показниками: довжина 1400 мм, ширина 150 мм.
 • наявність протимоскітної сітки та підвіконня, що має параметри: ширина – 250 мм, довжина – 1400 мм.

Деякі фірми спеціально зупиняють свій вибір на простішій комплектації, щоб мати можливість виділитися серед конкурентів. В результаті покупець, вибираючи віконний блок, стикається з деякими проблемами, а саме: відсутність у комплектації москітної сітки (за неї доведеться заплатити окремо), значно меншим розміром підвіконня, наявністю склопакета, який не призначений для встановлення у житлових приміщеннях в Україні (формула 4 -10-4). В результаті споживач зовсім не економить, купуючи вікно із зменшеною комплектацією.

Щодо знижок, то на них варто зупинитися окремо. Потенційний покупець пластикового вікна повинен чудово розуміти, що будь-яка, навіть найбільша компанія, не працюватиме собі на збиток.

Але дуже часто покупці «ведуться» на пропозиції фірми щодо безкоштовної доставки та монтажу віконного блоку. Слід знати, що будь-яка безкоштовна послуга, яку пропонує компанія, все одно оплачується вами. Знижки – це своєрідний маркетинговий прийом, в результаті така акція компенсується за рахунок завищеної ціни на фурнітуру.

В результаті пластиковий віконний блок від компанії, яка не пропонує клієнтам жодних знижок, може обійтися значно вигідніше для покупця.

Терміни виробництва пластикових віконних блоків REHAU у Дніпрі

Щоб залучити покупця, компанії занижують термін виготовлення пластикового вікна. У період зростання попиту на віконні системи з ПВХ – влітку та восени, клієнту доведеться чекати на встановлення свого вікна 10 – 15 днів з моменту укладення договору. Зменшити терміни, звичайно, можна, але немає гарантії, що ви отримаєте виріб високої якості.

Гарантійні терміни на пластикові вікна

Дуже часто клієнт, укладаючи договір із компанією, стикається з невідповідністю термінів гарантії, які компанія вказує у рекламі (25 років) та у договорі (1-3 роки).

Що це черговий обман? Насправді ні! Слід розуміти, що будь-який віконний блок – це система, що складається з різних елементів від різних виробників, які мають термін служби.

Як же розібратися з гарантійним терміном на віконний блок загалом і його окремі елементи?

Слід знати таке:

 • кожен віконний профіль проходить спеціальні випробування, результати яких показують, що виріб може справно служити кілька десятків років і на нього встановлюється термін експлуатації 15 років;
 • гарантійний термін служби склопакету – 25 років;
 • гарантія на бездоганну роботу фурнітури найчастіше дорівнює 10 рокам;
 • рекламні слогани озвучують гарантійний термін на профіль, а не на вікно загалом, як прописується у договорі.

Щоб точно розібратися в термінах гарантії на продукт, уважно читайте договір.

Що ще важливо враховувати при покупці пластикового вікна

 • Якщо ви вирішили поміняти вікна в квартирі чи будинку, то не варто міняти усі вікна відразу. Краще помилитись в одному вікні, ніж засклити весь будинок неякісними віконними блоками.
 • Важливо розуміти, що кількість ущільнювальних контурів не впливає на відсутність протягів. Тому немає потреби переплачувати за додатковий контур.
 • Пам’ятайте, що мінімальна товщина віконного профілю – 50-60 мм. Однак така віконна система в умовах низьких температур промерзне і в місцях кріплення фурнітури утворюється «місток холоду». Щоб уникнути такої неприємності, слід зупинити свій вибір на профілі з товщиною 68 – 84 мм із товстішим склопакетом у комплектації. Такі віконні блоки виготовляють компанії VEKA, KBE, REHAU. Коштують такі профілі не набагато дорожче, а ось результат ви відчуєте відразу.
 • Часто менеджери деяких компаній пропонують потенційним покупцям багатокамерні віконні системи, запевняючи, що це позначається на теплоізоляційних характеристиках вікна. Насправді, це не зовсім так. Для збереження комфортної та теплої обстановки в будинку чи квартирі достатньо склопакета із трьома камерами. А ось їхня більша кількість (4-6 камер) більше підійде для житлових просторів з індивідуальним опаленням.
 • Зверніть увагу на скло з енергозберігаючими характеристиками, так ви утримаєте тепло в приміщенні, а переплата буде незначною.
 • Важливо розуміти, що придбати якісне пластикове вікно недостатньо для того, щоб воно довго служило вам вірою та правдою, необхідно правильно його доглядати. Ущільнювач потребує спеціального догляду, тому таку роботу важливо довірити фахівцям. Фурнітуру слід періодично змащувати, для цього підійде технічний вазелін або силіконові мастила.

Говорячи про хитрощі та хитрощі фірм-виробників, звичайно слід зауважити, що не всі компанії йдуть шляхом обману клієнтів. Однак, в умовах різноманіття фірм та конкуренції між ними виявити обман дуже складно, для цього необхідні спеціальні знання та обладнання.

Що ж робити звичайному покупцю, який нічого цього не має? У цьому випадку варто звертатися до великої та авторитетної компанії, яка дорожить своєю репутацією. Вивчіть відгуки на сайті фірми та прислухайтеся до порад друзів та знайомих, які мали досвід взаємодії з відповідальною компанією з виробництва віконних конструкцій із ПВХ.

Компанія «Vegaplast» у Дніпрі, є офіційним партнером REHAU і пропонує тільки якісні пластикові вікна та двері за цінами виробника!

Сподіваємося, що стаття дозволить вам правильно вибрати віконну систему для квартири чи будинку, використовувати різні варіанти для скління та створити затишну та комфортну атмосферу у спальному просторі.

Тут ви можете ознайомитися з асортиментом віконних блоків і з цінами на профільні системи Rehau. Крім того на сторінках нашого офіційного сайту ви можете ознайомитися з фото робіт нашої компанії та з відгуками клієнтів про нашу роботу та якість монтажу та пластикових вікон Рехау в Дніпрі. Вибирайте варіант скління, що вам сподобався, і замовляйте у нас все необхідне.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×