Вирішили купити пластикові вікна у Дніпрі? Не проблема, але … Сьогодні в Дніпрі ( Дніпропетровську) безліч компаній, які виробляють та продають пластикові вікна з ПВХ-профілю. За скромними підрахунками – близько сотні. І лише небагато з них (приблизно 20%) – серйозні гравці і можуть формувати ціни та попит на продукцію. І навіть вони пропонують абсолютно різні умови, чим вводять у ступор клієнтів (звичайних споживачів), які намагаються вивчити ринок із однією метою – купити якісні пластикові вікна.

Багато покупців, які прагнуть знайти один той же товар дешевше, не замислюються про те, що однакові на вигляд пластикові вікна можуть сильно відрізнятися за складом та якістю.

Це, звичайно, не означає, що якщо дешево, то неякісно. Якісну продукцію можна купити дешевше, але слід дуже уважно поставитися до вибору. Знову ж таки не варто забувати і про те, що по-справжньому якісні вікна ПВХ ніяк не можуть продаватися за безцінь, адже ціну формують багато чинників, як наприклад: праця виробника та якість матеріалів. Якщо на пластикові вікна ціна дуже низька, то виробник явно на чомусь заощадив, щоб залучити покупців найдешевшою пропозицією на відміну від своїх конкурентів.

Формування ціни пластикового вікна

Двостулкове вікно Rehau Euro 60

одна із стулок вікна
повортно-відкидна, а друга глуха.

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Ціна – 3170 грн.

Тристулкове вікно Rehau Euro 60

одна стулка вікна поворотно-відкидна, одна глуха та одна поворотна.

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Ціна – 4322 грн.

І краще, якщо ціна виявиться просто рекламним трюком для залучення вас як покупця, а насправді пластикові вікна матимуть вартість таку ж, як у всіх. В іншому випадку, занадто низька ціна на вікна означатиме, що виробник заощадив на якості матеріалів. А це спричинить проблеми та додаткові витрати в найближчому майбутньому після придбання. І радість від «вигідної» покупки виявиться повним розчаруванням. У статті, ми постараємося розповісти вам про нюанси, які застосовують деякі несумлінні виробники для здешевлення пластикових вікон, і, можливо, це допоможе вам вибрати дійсно якісний продукт.

 

Профіль вікон ПВХ

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Одним із перших матеріалів, на які варто звернути увагу, коли хочете купити пластикові вікна – це профіль. Він складається з двох компонентів: метал та пластик. Для економії, виробник може скоротити кількість використовуваного пластику. А іноді заощаджують навіть на якості використовуваного пластику.

Є 3 варіанти досягнення цієї «економії»:

 1. Для виробництва профілю використовується вторинна сировина або дешеві матеріали.

Це може призвести до значного погіршення експлуатаційних властивостей профілю ПВХ, крім того вікна будуть дуже швидко набувати жовтого відтінку. Може навіть виникнути неприємний запах.

 1. Економія на якості стабілізаторів та модифікаторів, від яких залежить, як довго прослужить пластикове вікно.

Під впливом опадів, сонячного світла, а також перепаду температур вже за два-три роки ваше пластикове вікно виявиться неміцним, тендітним і навіть зовні вікно буде старим і непрезентабельним.

 1. Зменшується товщина стінок.

Від цього параметра залежить не тільки те, наскільки вікно буде міцним, а й наскільки жорсткою буде вся конструкція в цілому.

Армування пластикових вікон

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Для того, щоб підвищити показники міцності пластикових вікон, застосовується армування. Товщина спеціалізованого оцинкованого профілю в нормі має бути близько півтора міліметра. Якщо несумлінний виробник заощадив саме на цьому компоненті, це може створити серйозні проблеми при експлуатації вікна.

Ризик полягає в наступному:

 • Неякісне покриття на металі або, у деяких випадках, його відсутність може зменшити стійкість профілю до корозії. Це, своєю чергою, призведе до зниження довговічності вікна.
 • Якщо знижується товщина стінки до 1,1 мм, вікно втратить жорсткість і не витримає розрахункових навантажень.

Склопакет

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Усім зрозуміло, що пластикове вікно майже дві третини складається зі склопакета. Тому чималий внесок у вартість вікна ПВХ робить саме він.

Заощадити на вартості склопакета виробник може двома способами:

 1. Використання скла меншої марки. У такому разі покупець отримає замість рівної та прозорої поверхні скла каламутне «щось», а всередині можуть бути бульбашки повітря.
 2. Виробник може заощадити на осушувачі та герметиці. Тоді скло буде не герметично і постійно запотіватиме зсередини.

Ущільнювачі на вікна ПВХ

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Ущільнювачі потрібні для того, щоб склопакет добре прилягав до рами та стулки щільно закривалися. Якщо використовувати неякісний контур ущільнення, то в приміщенні будуть протяги і термоізоляція буде недостатньою. А в гіршому випадку, неякісний ущільнювач вплине на жорсткість та геометрію конструкції загалом.

Фурнітура для пластикових вікон у Дніпрі

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Дуже часто виробники намагаються заощадити саме на фурнітурі, незважаючи на те, що вона і так досить слабке місце пластикових вікон. Адже фурнітура – це, як правило, рушійні частини, які постійно рухаються і на них постійно впливає тертя.

Тому варто звернути особливу увагу на якість фурнітури та її надійність. Недорога і неякісна фурнітура вийде з ладу вже за кілька років. Вона не витримає розрахункове навантаження і стабільність її роботи буде порушена.

Виробництво пластикових вікон Рехау у Дніпрі

Для створення якісних та надійних пластикових вікон просто необхідне спеціалізоване (професійний рівень) обладнання. Німецькі фірми «URBAN» та «HAFFNER» лідирують у цьому напрямку. Але зараз з’явилося багато «умільців», які виготовляють пластикові вікна кустарно. І, звичайно ж, якість таких вікон багато в чому поступатиметься тим, які виготовлені на професійному устаткуванні.

Персонал виробництва пластикових вікон

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Людський чинник може занапастити навіть саму відпрацьовану технологію. Люди, які правильно навчені та кваліфіковані – це основа будь-якого виробництва. Помилки та брак неминучі, якщо виробник заощаджує на своїх кадрах.

Некваліфіковані працівники можуть неправильно зварити з’єднання кутів, встановити осушувачі та ущільнювачі, зрушити функціональні отвори. І це не повний перелік можливих помилок працівників без досвіду.

Монтаж пластикових вікон у Дніпрі

Как выгодно купить пластиковые окна в Днепре

Поганий рівень підготовки тих, хто робитиме монтаж, здатний зіпсувати навіть найякісніше полотно пластикових вікон. Вибирайте для встановлення пластикових вікон тільки кваліфікованих фахівців з солідним досвідом. Звичайно, їхня робота теж не може коштувати занадто дешево.

Економія на спеціалістах з монтажу може призвести до таких наслідків:

 • При відкритті/закритті стулок, вони можуть зачіпати за раму.
 • Фурнітура може одразу вийти з ладу.
 • Між рамою та стулками може утворитися зазор.
 • Відрегулювати раму після встановлення вже неможливо. Тому вона одразу має бути встановлена правильно.

Сертифікати

Наразі в Україні, за законодавством, немає необхідності сертифікувати продукцію із ПВХ-профілю. Але «якісні» виробники вважають за добрий тон сертифікувати свою продукцію на відповідність Держстандарту. Насторожіться, якщо у виробника немає сертифікату! Це може означати, що вироби цього виробника не перевірені на практиці і, відповідно, немає гарантії, що вікно прослужить до кінця заявленого терміну експлуатації.

Best Wordpress Gallery Plugin

Головним критерієм для вибору пластикових вікон є якість

 

Термін служби вікон, за оцінками, становить двадцять років. Але це справедливо лише в тих випадках, коли всі вимоги щодо якості, функціоналу та надійності дотримані. Ви можете бути впевнені, якщо вікна мають знак якості «REHAU QUALITY». Причому цей знак є авторитетним як в Україні, так і за кордоном. Він гарантує, що продукція відповідає найвищим стандартам якості.

Профільні системи REHAU

REHAU – це найсучасніші технології та рішення для будівництва. Їх основний напрямок – це створення профілів для віконних та дверних конструкцій.

Вікна Рехау – еталон інновацій і найвищої якості на ринку. У компанії є своя хімічна лабораторія, що дозволяє розробляти якіснішу продукцію, а також підтримувати на належному рівні якість існуючих технологій. REHAU здійснили революцію у віконній сфері (REHAU GENEO), а також представили армовані профілі (такі, як Delight-Design, Euro Blitz, Grazio, і т.п.),

У чому відмінність профільної системи Рехау?

 • У виробництві профілів використовують понад 60 складових частин. Кожна частина відповідає певним характеристикам.
 • Продукція REHAU має гігієнічний сертифікат, який підтверджує, що профілі цієї фірми є безпечними для життя та здоров’я людей.
 • Завдяки цьому сертифікату вікна та двері на профілі REHAU можуть бути встановлені у приміщеннях медичного призначення.
 • Властивості, форма та структура профілів не змінюються під впливом температур (-50°C – + 80°C.)
 • Товщина сталі профілів REHAU, відповідно до європейських стандартів – від 1,5 до 2,5 мм.
 • Компанія REHAU відповідально підходить навіть до тих деталей, які покращують відведення вологи, захищають від вітру, шуму та пилу.

Додатково варто зазначити, що віконні профілі компанії REHAU відповідають ДСТУ 30674-99, а також промисловому стандарту Європи RAL 716/1. І це підтверджується відповідними сертифікатами. У REHAU гарантують, що їх пластикові вікна надійно працюватимуть протягом тривалого терміну (від 40 до 60 років).

Продукція, відзначена знаком якості REHAU QUALITY відповідає найвищим вимогам. Це завжди гарантує, що у виробництві виробів використовувалися передові технології, профілі найвищого рівня, а також досвідчена та кваліфікована робоча сила.

Компанія ВегаПласт – офіційний партнер REHAU у Дніпрі і ми з радістю чекаємо на вас для оформлення покупки якісних вікон Рехау. У вас є можливість почитати відгуки відгуків наших вдячних клієнтів, ознайомитися з фото робіт компанії та отримати повну інформацію з питання, що вас цікавить.

Телефонуйте! Замовляйте дзвінок!
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×