Сучасні пластикові вікна Рехау – виріб ефективний і практичний: відмінно поглинають зовнішній шум, запобігають потраплянню холодного повітря в приміщення, прості у догляді та легко чистяться.

А також мають тривалий термін експлуатації. Однак, щоб віконний блок служив довго і справно, необхідно регулярно проводити його технічне обслуговування.

Ці роботи включають регулювання притиску стулок, чистку і змащування фурнітури і ущільнювача, зміну режимів зима – літо.

У господарів пластикових віконних конструкцій Rehau у Дніпрі часто виникає питання: «Чи можливо провести регулювання вікон самостійно?»

Чисто теоретичні це цілком можливо. На просторах всесвітньої павутини можна знайти безліч різних порад і покрокових інструкцій, як це зробити. Для робіт з регулювання віконної системи знадобиться лише регулювальний ключ, який підходить для фурнітури вашої марки.

Але фахівці нашої компанії, які мають значний досвід у виготовленні та ремонті пластикових вікон Rehau, рекомендують довірити проведення таких робіт лише професіоналам.

Адже, в процесі самостійного регулювання віконних систем, з’ясовується, що все не так просто, тому що:

 • Для кожного типу фурнітури потрібен свій, спеціальний ключ для регулювання.
 • Не завжди проблема може вирішитись лише регулюванням цапф притискного типу. Тому, перед тим, як розпочати роботи з регулювання, майстер і проводить діагностику, звертає увагу на нахльостування стулки та її герметичність.
 • Не завжди нормального регулювання достатньо. Бувають випадки, які вимагають демонтажу скла або аналізу фурнітури.
 • Якщо регулювання вікна самотужки проведено з помилками, то виправити несправності буде набагато складніше.

Якщо ваші неполадки виникли в період, коли ще діє гарантійний термін вашого віконного блоку, його професійне обслуговування і налаштування буде проводитися безкоштовно.

Якщо гарантійний термін минув, наша компанія пропонує своїм клієнтам спеціальні умови щодо сервісного обслуговування віконних систем.

Першокласні фахівці компанії «VegaPlast» у Дніпрі організують якісні роботи з усунення проблем, що виникли, та профілактичні заходи за демократичною ціною та з наданням гарантії на результат.

У яких випадках потрібне регулювання ПВХ-вікон Рехау

Регулировка окон Рехау своими руками в Днепропетровске
 • Провисання стулок. Це дуже часта проблема, адже стулки – найрухливіший елемент віконної конструкції. Їх часто відривають і закривають, а петлі зазнають постійного навантаження. У разі провисання, стулка починається зачіпати раму, внаслідок чого відкривається важко.
 • Продування вікна у закритому стані. Причин такого дефекту може бути дві: знос гумового ущільнювача або профілі, що погано притиснуті.
 • Ручку заклинило в одному положенні. Таку несправність самостійно усунути неможливо, т.к. необхідно буде повністю розбирати всю обв’язку фурнітури, а можливо і замінити частину механізму.
 • Віконна ручка розбовталася. Причиною такої проблеми є ослаблення болтів системи кріплення. У цьому випадку необхідно відсунути спеціальну захисну накладку та підтягнути болти.

Режими регулювання фурнітури

Регулировка окон Рехау своими руками в Днепропетровске

Пластикові віконні системи Rehau мають два режими експлуатації: літній і зимовий.

Виходячи з передбачених функцій вікна та його ціни, віконна фурнітура буває:

 • Типова. Являє собою стандартну систему «літо-зима». Комплектація має спеціальне покриття, що запобігає корозійним змінам, розширеному функціоналу та ряду інших преференцій.
 • Бюджетний. Така фурнітура характерна для китайських та турецьких виробів. Найчастіший варіант у новобудовах, має обмежений набір функцій і не забезпечений зміною режимів експлуатації.
 • Спеціалізована. Це типова фурнітура у поєднанні з додатковими функціями, яка може використовуватись у різних режимах. До такого типу фурнітури можна віднести взломозахисні екземпляри.

Коли слід змінювати режим експлуатації пластикових вікон Рехау

Такі роботи, як правило, проводяться навесні або восени, це найкращий час для зміни притиску профілю. Якщо температура зовнішнього середовища досягала позначки 6° нижче нуля, то настав час проводити регулювання пластикового вікна і переводити його в «зимовий» режим.

У такому положенні віконні стулки значно щільніше прилягають до рами, що призводить до швидкого зношування гумового ущільнювача. Тому без необхідності «зимовий» режим встановлювати не варто.

У разі, якщо ущільнювач став непридатним, його необхідно замінити. Навесні проводиться налаштування вікна в режим «літо».

Функціональні елементи віконної системи переважно залежать від фурнітури, ніж від профілю. Саме тому, вибираючи віконну систему, необхідно звертати пильну увагу на використовувану фурнітуру та її функціональні можливості.

Кому можна довірити регулювання стулок пластикового вікна

Згідно з інструкцією, зробити налаштування системи кріплення можна самостійно. Однак, якщо ви не маєте досвіду подібних робіт, то ви даремно витратите час, не отримаєте необхідний результат, а можливо й погіршите ситуацію.

Тому регулювання віконних механізмів найкраще довірити професійним майстрам нашої компанії. Наші спеціалісти мають у своєму арсеналі всі необхідні матеріали для налагодження пластикового скління. Висококваліфіковані майстри якісно та в короткі терміни проведуть роботи з ремонту та налаштування пластикових віконних конструкцій.

Компанія «Vegaplast» у Дніпрі, є офіційним партнером REHAU і пропонує тільки якісні пластикові вікна та двері за цінами виробника!

Сподіваємося, що стаття дозволить вам правильно вибрати віконну систему для квартири чи будинку, використовувати різні варіанти для скління та створити затишну та комфортну атмосферу у своєму житлі.

Тут ви можете ознайомитися з асортиментом віконних блоків і з цінами на профільні системи Rehau. Крім того на сторінках нашого офіційного сайту ви можете ознайомитися з фото робіт нашої компанії та з відгуками клієнтів про нашу роботу та якість монтажу та пластикових вікон Рехау в Дніпрі.

Вибирайте варіант скління, що вам сподобався, і замовляйте у нас все необхідне.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×