Засклений балкон вже давно не рідкість у сучасних квартирах. Проте, питання «Як правильно вибрати балконний блок» та профільну систему у Дніпрі досі залишається актуальним.

У статті ми докладно висвітлимо це питання. Наша компанія вже десять років є лідером у виробництві та встановленні віконних систем Рехау у Дніпрі.

Висококваліфіковані спеціалісти займаються склінням офісних та житлових приміщень, магазинів, котеджів.

Партнерами компанії є такі знамениті концерни як Siegenia Aubi, ROTO. Ми пропонуємо своїм потенційним замовникам великий асортимент різноманітних за формою та розміром профільних віконних блоків прямо із заводу.

Основні види балконних блоків

Балконний блок типовий

Ця система складається з дверної конструкції з поворотним механізмом відкривання і глухим вікном. Балконні двері в такому комплекті засклення найчастіше заповнюються сендвіч – панеллю або іншим непрозорим матеріалом, рідше – засклення встановлюється по всій висоті дверей.

У тому випадку, якщо вікно велике, його ділять імпостами, що посилює жорсткість самого скління.

«Чебурашка» – двері, що відчиняються, і два віконні блоки

Таку віконну систему не монтують у типових будівлях, т.к. коштує вона досить дорого. Її, як правило, встановлюють на довгих балконах і лоджіях у поєднанні з поворотно-відкидною системою кріплення, яку монтують в отворі.

Віконна система «Чебурашка» має три основні позиції:

 • відчинені двері в поєднанні з двома глухими вікнами,
 • з одним глухим, а другим, що відкривається
 • або двома вікнами, що відкриваються.

Балконний блок з поворотно-відкидного вікна та двері

Вікно в такому блоці має одну глуху, другу стулку, що відкривається. Конструкція забезпечена поворотно-відкидною системою кріплення, що дає можливість проводити ефективне провітрювання приміщень і забезпечує зручний догляд за вікном.

У тому випадку, якщо отвір вікна має невеликий розмір, розстібна стулка кріпиться по всій його висоті.

Така конструкція буде коштувати дещо дорожче, ніж стандартна за рахунок встановлення складнішої фурнітури.

Віконно-дверний блок панорамного типу

Такі віконні системи часто називають «французькими вікнами» і зазвичай встановлюють у приватних котеджах. Конструкцію монтують від підлоги до стелі та встановлюють глуху стулку та дверну конструкцію. Якщо отвір досить великий, то двері роблять портальними.

Для типових висоток таке рішення у склінні балконів або лоджій реалізувати досить складно. Великих витрат вимагатиме демонтаж зовнішньої стіни, монтаж блоку та перенесення батареї опалення.

Крім того, буде потрібно узгодження робіт із встановлення «французького вікна».

Що входить до комплектації віконно-дверної системи балконного блоку

Стандартний комплект складається зі склопакетів, кріплення із запором, рами та деяких допоміжних елементів, таких як підвіконня та поріг. Щоб балконний блок експлуатувався довгий час, слід ретельно вибирати всю фурнітуру.

На якому профілі для балкона REHAU слід зупинити свій вибір

 • Найбільш універсальними віконними системами для балконів від фірми REHAU є пластикові балконні блоки. Їх монтують в будь-яких багатоповерхових будівлях: сталінських спорудах, “хрущовках”, новобудовах, будівель періоду «застою». Ці системи відмінно підходять для котеджів та торгових центрів.
 • ПВХ-профіль вважається теплим матеріалом, проте теплозахист пластикового скління для балкона знаходиться в прямій залежності від глибини і камерності профілю, якості монтажних робіт і властивостей склопакета.
 • Однією з переваг пластикового блоку є те, що він не вимагає фарбування, а також простий у використанні та догляді.
 • Ціна на такі конструкції може змінюватись в залежності від їх комплектації, тому кожен може підібрати собі пластикову віконну систему виходячи зі своїх фінансових можливостей.
 • Високим рівнем міцності та легкістю відрізняються алюмінієві системи Rehau. Такий профіль має невелику ширину та простий дизайн. Алюмінію можна надати абсолютно будь-яку форму, що є очевидною перевагою такого матеріалу. Але, водночас, цей метал дуже жорсткий для великих конструкцій.
 • До мінусів алюмінієвих блоків можна віднести їхню нездатність створити в зимову пору року в приміщенні комфортну температуру, якщо профіль не має спеціальної тепловставки. Ще одним мінусом вважається висока ціна теплоізолюючого профілю.

Дерев’яні балконні блоки

Дуже рідко виготовлення балконних блоків використовують дерево. Вироби з деревини дуже естетично виглядають, вони теплі та паронепроникні.

Однак, дерево погано переносить вплив вологи, тому таким віконним системам потрібне якісне просочення та ретельний догляд. Дерев’яні рами розсихаються в процесі експлуатації і коштують дуже дорого.

Склопакети REHAU для відкритих та засклених балконів

Как правильно выбрать балконный блок Рехау в Днепре

Естетичність заскленого балкона безпосередньо пов’язана зі скляним наповненням, яким укомплектований профіль. Його встановлюють виходячи з необхідного рівня теплозахисту та того, як використовуватиметься балконний простір. Якщо балкон планується перетворити на житлове приміщення, то встановлюють склопакет, інакше – монтують стандартне одинарне скло.

Склопакет складається з герметично з’єднаних в одну конструкцію скла. Сучасні склопакети комплектують склом із заданими опціями, до них відносяться вітражне, тоноване або загартоване скло.

Фурнітура для пластикових дверей та вікон Rehau

Чітка робота стулок вікон та дверей, їх функціонал безпосередньо залежить від встановленої системи кріплення. Стулки можна ставити на режим «провітрювання», відкривати, встановлювати на них зламазахисні механізми та регулювати за ступенем притиску.

Для дверей, як правило, монтують комплектуючі поворотного типу, а на віконних стулках розстібного вигляду – поворотно-відкидного.

Щоб скління балкона служило довго і забезпечувало комфортну температуру в приміщенні, не варто економити на фурнітурі, слід встановлювати якісний механізм кріплення.

Додаткові елементи скління балкона

До додаткових складових систем скління відносять підвіконня, укоси, поріжки та відливи. Такі елементи надають склінню завершений естетичний вигляд і підвищують його функціональність. Поріг забезпечує більш комфортний та безпечний вихід на балкон або лоджію, мінімізуючи різницю у висоті підлоги з двох сторін, та створює плавний перехід між двома приміщеннями.

Установка підвіконня сприяє додатковому утепленню отвору, робить плавнішим перехід від внутрішньої стіни до скла, на ньому можна встановлювати побутову техніку невеликих розмірів, квіти в горщиках.

Крім того, підвіконня не допусти появи конденсату на вікнах, якщо під ним розміщено радіатор опалення. Для приміщення житлового призначення підвіконня просто необхідне.

У тому випадку, якщо відсутнє скління парапетом, встановлюють відлив, завдання якого направляти воду від стиків системи, розташованих по зовнішній стіні. У деяких випадках відлив використовують як місце для розміщення різних дрібниць.

Як правильно встановити балконний блок?

У нашій компанії ви можете замовити професійний монтаж скління для лоджій та балконів. Наші висококваліфіковані фахівці виготовлять та проведуть якісну установку профільних систем REHAU будь-якого розміру та форми, з різним механізмом відкривання.

Компанія «Vegaplast» у Дніпрі, є офіційним партнером REHAU і пропонує тільки якісні пластикові вікна та двері за цінами виробника!

Сподіваємося, що стаття дозволить вам правильно вибрати віконну систему для квартири чи будинку, використовувати різні варіанти для скління та створити затишну та комфортну атмосферу у своєму житлі.

Тут ви можете ознайомитися з асортиментом віконних блоків і з цінами на профільні системи Rehau. Крім того на сторінках нашого офіційного сайту ви можете ознайомитися з фото робіт нашої компанії та з відгуками клієнтів про нашу роботу та якість монтажу та пластикових вікон Рехау в Дніпрі.

Вибирайте варіант скління, що вам сподобався, і замовляйте у нас все необхідне.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×