Алюмінієвий профіль – чудова віконна система для скління. Він передбачає встановлення віконних блоків і в нежитлових приміщеннях, до яких належать: веранди, альтанки, балкони та лоджії, будови громадського та торгового призначення.

Алюмінієва віконна система досить легка, але в той же час відмінно захищає не тільки балкон, а й квартиру від протягів та вогкості. Конструкція з алюмінію довговічна та надійна, стійка до корозій.

До недоліків алюмінієвих профілів можна віднести високий рівень теплопровідності. Для того, щоб нівелювати цей недолік, слід встановлювати спеціальні тепловставки (термівставки).

А це позначається на ціні алюмінієвої системи, роблячи її досить дорогою. Крім того, до мінусів такої системи можна віднести високі вимоги, які пред’являються до обробки.

Типи алюмінієвого скління для балконів та лоджій

Теплий тип скління

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

Такі віконні системи рекомендовані для утеплених лоджій із алюмінію та житлових кімнат. Щоб підвищити теплоізоляційні характеристики віконного блоку, всередині профілю поміщають теплоізолюючий вкладиш з поліуретану, який добре блокує проникнення холодного повітря в приміщення.

Холодний тип скління балкона

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

Основне завдання такого типу скління – захист приміщення від пилу, сезонних опадів та вітру. Такі вікна монтуються у просторах, до яких не висувають підвищені вимоги до теплоізоляції. До таких відносяться не тільки лоджії та балкони, а також виробничі цехи та склади, зимові сади.

Скління балкона розпашного типу

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

Розстібні віконні системи зазвичай встановлюються в еркерах, а також на балконах і лоджіях великих розмірів, адже стулки розстібного типу вимагають великого простору при відкриванні, але забезпечують вашу безпеку під час миття вікон.

Розстібні стулки найчастіше встановлюються на теплих профілях і зазвичай комбінуються з глухими – це дає можливість заощадити на елементах кріплення та віконному профілі. Крім того, варіант такого поєднання іноді пов’язаний із особливостями форми балкона.

Скління балкона розсувного типу

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

Таке скління зберігає корисну площу балкона або лоджій, адже віконні стулки займають мало місця. Це дозволяє розмістити на лоджії необхідні вам предмети, наприклад, сушарку для білизни або компактні меблі для релакс-зони.

Встановивши на лоджії або балконі алюмінієвого віконного блоку з розсувними стулками і великим віконним отвором, ви забезпечите проникнення туди великої кількості світла і сонячного тепла.

Скління балкона безрамного типу

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

Такий тип скління простору забезпечує максимальне проникнення природного світла у приміщення. Як правило, для таких віконних блоків використовується широкий профіль, у якого шви зовсім непомітні зовні, що створює ефект єдиного скляного фасаду. Таке скління чудово підходить для зимових садів та балконів, які призначені для літнього проведення часу.

Скління балкона рамного типу

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

При такому склінні використовується профіль стандартної ширини, і воно виглядає дуже естетично. Рамне скління дуже просте в установці і тому досить демократичне за ціною.

Однак, на відміну від безрамних віконних систем, такі вікна пропускають набагато менше світла, але мають високу міцність, що дозволяє засклювати великі за розміром балкони та лоджії. Детально зупинимося на мінусах та плюсах холодного типу скління лоджій та балконів.

Плюси алюмінієвого скління

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

 • Це дуже легкі конструкції, які не перевантажують плити перекриття на балконному просторі. Це оптимальний варіант для досить старих будов, в яких обтяжувати лоджії – небезпечна витівка. З іншого боку, алюміній, як легкий метал, мінімізує витрати, т.к. не потрібно купувати опорні стовпи або інші елементи для зміцнення конструкції.
 • Віконні профілі з алюмінію дуже демократичні за ціною – вони в два-три рази дешевші за пластикові віконні системи та дерев’яні вікна. Алюмінієва система без термівставки дуже практична і відносно недорога.
 • Рами з алюмінію мають високий клас пожежної безпеки – вони вогнетривкі. Це пояснюється властивостями металу, який при нагріванні не коптить і блокує розповсюдження вогню.
 • Використовуючи портальні алюмінієві системи, ви заощаджуєте простір приміщення. Крім того, розсувний тип скління в прибудовах, альтанках та на лоджиях дозволить уникнути травм, які можна отримати, вдарившись об гострі кути.
 • Балконне скління зазвичай має в комплектації захисну фурнітуру з механізмом запору. Це забезпечує додатковий захист від несанкціонованого проникнення.

Мінуси алюмінієвого скління

 • Порожнистий профіль пропускає вуличні шуми. Металеві рами таких віконних профілів добре пропускають звукові хвилі, що знижує звукоізоляційні властивості віконної конструкції. Тому приміщення з алюмінієвим склінням не підходить для відпочинку або роботи.
 • Алюміній має високий рівень теплопровідності. Низький рівень теплоізоляції даного металу підходить для будівель громадського призначення та холодних балконних просторів. А ось для житлових приміщень такий профіль неприйнятний: із такими вікнами взимку там буде дуже холодно.
 • У зимові місяці дюралеві системи промерзають, а в період міжсезоння – течуть. Від цих неприємних явищ не рятує додаткова вентиляція, не інші функції, передбачені в комплектації вікна з ПВХ. Усунути цю проблему можна лише в тому випадку, якщо температурний режим усередині та зовні вікна різниться в межах 3-5 градусів. Це допустимо для балконів і лоджій, але зовсім не можливо для житлових кімнат, наприклад вітальні або спальні.

Важливо знати, що безрамні та рамні алюмінієві віконні профілі сильно програють дерев’яним та пластиковим віконним системам у звукоізоляції та енергозбереженні. Однак, це повністю компенсується низькою ціною, легкість конструкції, міцністю та вогнетривкими функціями.

 

При установці дверних та віконних блоків з алюмінію слід збільшити товщину склопакетів пропорційно до висоті.

Рами холодного типу заповнюють однокамерним склопакетом, а щоб збільшити їх характеристики міцності, слід встановити удароміцне загартоване скло. Якщо є бажання чи виникла потреба, то можна укомплектувати віконну конструкцію тонованим або дзеркальним склопакетом.

Поради щодо скління балконів профілем з алюмінію

Остекление балконов и лоджий алюминиевым профилем в Днепре

Значно заощадити на установці віконного блоку можна, якщо демонтаж старого вікна ви проведете самостійно і самостійно позбавитеся будівельного сміття.

Встановлення профільних віконних блоків має кілька важливих моментів, які слід враховувати:

 • Максимальний розмір зазору, який повинен бути між отвором та віконним блоком, – 5,5 мм. У тому випадку, якщо зазор більше, то його слід заповнити цеглою або пінополістиролом.
 • Особливу увагу слід приділити розташуванню профілю у просторі – воно має бути максимально рівним, без викривлень та вигинів. В іншому випадку рама буде перекошена і вікно не буде герметичним.
 • Багатошаровий монтаж швів. Після першого шару покриття швів слід почекати 2-3 години, а потім вдаватися до наступного шару. Обробка всіх швів проводиться герметиком, а проникнення вологи запобіжить бутилова світлопрозора стрічка.
 • Технологія виробництва. При виборі алюмінієвих віконних систем слід віддавати перевагу надійній та авторитетній компанії, яка може надати сертифікати, що підтверджують якість та надійність продукції. Фірми, які цінують свою репутацію, надають гарантію на вироби, а також на роботу з монтажу.

Незважаючи на деякі недоліки, алюмінієвих віконних профілів, це не знижує їх популярності серед потенційних замовників у Дніпрі – скління лоджій та балконних просторів алюмінієвим профілем замовляють досить часто. Основна причина – низька ціна.

А широкий асортимент матеріалів дозволяє вибрати для обробки віконного блоку оптимальний металевий дизайн. Збільшити шумоізоляційні характеристики вікна можна, встановивши звукоізоляційний склопакет.

Якщо ваш вибір – скління балкона за допомогою віконного блоку з алюмінієвим профілем, слід пам’ятати, що головний плюс такого варіанту – низька ціна, а основний мінус – проникнення холодного повітря в засклений простір у холодні періоди року.

Щоб вибрати оптимальний варіант для скління своєї лоджії або балкона, зверніться на нашу компанію і професійні фахівці проконсультують вас з усіх питань. Відгуки наших клієнтів про роботу компанії тільки затвердять вас у правильності вибору.

Ви отримаєте інформацію про типи рам та способи їх відкриття, менеджери розкажуть, який тип обробки підійде у вашому випадку. Крім того, Компанія «ВегаПласт» надає безкоштовний виїзд майстра за вимірами додому, щоб розрахунок був точнішим.
Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×