Фурнітура та комплектуючі

Фурнітура вікна є набором деталей, що забезпечують відкривання (закриття) вікна, а також щільний притиск стулки до рамного профілю по всьому периметру.

Замовляючи вікна з полівінілхлориду, господарі житла спочатку вибирають профіль вікна, потім склопакет. Потім звертають увагу на ущільнювачі. До фурнітури справа й доходить, то в останню чергу.

Пояснюється це просто – елементи фурнітури, за винятком ручки, малопомітні, тому їм і не приділяється належна увага. При цьому упускається один важливий момент – від запірного механізму приблизно на 45-55% залежить термін служби та надійність конструкції вікна.

Це означає, що вибір профілю фурнітури склопакета для вікон ПВХ є не менш важливим завданням, ніж вибір пластикової рами або скління.

До комплектуючих та деталей монтажного вузла належать: підвіконня, сендвіч-панелі, укоси, москітні сітки тощо.

Віконна фурнітура

При покупці металопластикового вікна Вам неодмінно доведеться вибрати фурнітуру для Вашого майбутнього вікна. Для наших клієнтів ми пропонуємо тільки якісну продукції провідних виробників.

G-U (Gretsch-Unitas, Німеччина) - одна з найстаріших промислових груп, яка розпочавши свою діяльність у 1907 році з виробництва та продажу залізних виробів, перетворилася на промислову групу з 15 підприємств. Фурнітура для вікон G-U виробляється зі сталі найвищої якості, лиття відбувається під тиском, поверхня всіх деталей оцинкована і проходить біхромування.

Переваги фурнітури G-U

 • Блокування від помилкового відкривання - функція, яка не дозволяє випадково відкрити стулку відразу в двох положеннях;
 • Мікропровітрювання - входить до базової комплектації, повернувши ручку вікна вгору на 45 градусів включається режим мікрощілинного провітрювання;
 • Поворотний фіксатор - входить у стандартний комплект, не дозволяє віконним стулкам мимовільно відчинитися від протягу;
 • Мікроліфт - знижує навантаження на петлі, що дозволяє запобігти провисанню стулок;
 • Довговічність - фурнітура для вікон G-U має гальванічне покриття ferguard silber з трьох шарів, що захищає її від корозії;
 • Безпека - у комплект всіх запірних точок входять грибоподібні цапфи. Є три види протизламних запірних планок.

Крім цього, ще одна з переваг віконної фурнітури GU полягає в тому, що її можна доукомплектувати, для цього достатньо буде купити додаткові елементи - притиски, модулі для провітрювання багатоступінчастого, протизламні елементи і т.п.

Ми пропонуємо звернути Вашу увагу на серію UNI-JET – одну з найпопулярніших у світі поворотно-відкидних серій, випуск якої здійснюється з 2006 року. Багато вбудованих запірних елементів та спеціальна металева цапфа підвищують протизламні характеристики сучасної системи скління. Якщо ж Вам потрібна можливість регулювання стійкості до злому - купіть фурнітуру UNI-JET-CONCEALED (прихована поворотно-відкидна фурнітура). Цей варіант має високий ступінь злостійкості.

Roto NT (Німеччина)

У 1999 році на зміну не менш популярної фурнітурі Roto Centro 101, що добре зарекомендувала себе, була випущена віконна фурнітура Roto, яка отримала абревіатуру NT (New Technology). Пропонуючи фурнітуру Roto NT, компанія Roto Frank продає не просто комплектуючі для вікон. За високу якість цієї продукції та весь комплекс послуг відповідає один із провідних світових виробників поворотно-відкидної фурнітури з більш ніж 75-річною історією розвитку.

Товарний знак Roto сертифікований та захищений. Логотип ROTO на віконних приладах підтверджує, що фурнітура отримана безпосередньо від виробника Німеччини.

Переваги фурнітури Roto для вікон:

 • Фурнітура ROTO підходить для всіх типів вікон
 • Можливість встановлення стулок вагою до 150 кг.
 • Комфортні ножиці провітрювання
 • Можливість встановлення зимового та літнього варіантів провітрювання приміщення
 • Інтегрований захист від захлопування
 • Інтегрований опір повороту
 • Можливість автоматизованого монтажу
 • Висока стійкість до злому (до WK3)
 • Інноваційне покриття RotoSil Nano

Якщо вікно встановлено високо і щоб дістати до ручки потрібно вставати навшпиньки, замовляйте висоту ручки під Ваш зріст. Фурнітура Roto NT передбачає встановлення віконної ручки на зручній для Вас висоті. При цьому вартість вікна збільшитись дуже незначно.

Крім того, з фурнітурою Roto Ви можете купити у Дніпропетровську вікно без перегородки посередині. Іншими словами, якщо у вікні дві стулки та обидві з них відкриваються, то, відкривши їх, Ви побачите посередині перегородку (імпост). У штульповому вікні імпост відсутній. Стулки кріпляться один до одного, що дозволить Вам повністю відкрити віконний отвір. За штульповим принципом влаштовані двостулкові двері, а тепер пластикові вікна.

Roto Patio  - це похило-розсувна система фурнітури

Якщо у вас мало місця в приміщенні і немає місця для відкидних систем, цей вид фурнітури для вас. Такі вікна як відкидаються, так і легко зсуваються убік лише за допомогою однієї руки. Ідеальною вона є і для балконних дверей, терас, скляних прибудов, зимових садів.

У стандартну комплектацію похило-зсувного механізму Roto Patio вбудовані спеціальні протизламні частини (цапфи і планки у відповідь), які гарантують надійний захист від вторгнень. Показники безпеки фурнітури Patio Roto лабораторно перевірені та підтверджені міжнародними сертифікатами. Слід зазначити, що всі елементи фурнітури Roto узгоджені між собою та у разі потреби можуть бути вдосконалені до необхідної модифікації.

Переваги похило-зсувної системи Roto Patio:

 • Легкий та плавний хід. Стулки великих габаритів вікон і дверей рухаються за допомогою однієї руки. Відкрите та закрите положення стулки забезпечується поворотом ручки у відповідне положення.
 • Економія корисної площі. При відкритті розсувна система переміщається в бік паралельно площині вікна або дверей і, таким чином, не займає додаткового простору на відміну від поворотної системи.
 • Герметичність. Roto Patio хоч і є розсувною системою, але за рахунок продуманої конструкції напрямних має чудову герметичність.
 • Залежно від конкретної модифікації, технічні характеристики Roto Patio дозволяють використання фурнітури при вазі стулки до 180 кг, ширині - до 2000 мм, висоті - до 2400 мм. Також можливе встановлення замків з різними вимогами до протизламності.

Фурнітуру Roto Patio можна розділити на Patio S і Patio Z. На відміну від Roto Patio S система Roto Patio Z оснащується інтегрованим примусовим управлінням, яка при задіянні ручки автоматично приводиться в похилий/закрите положення. Тому притягування до себе або натискання стулки для відкривання/закриття більше не потрібно.

VHS (Туреччина)

Постійний менеджмент якості та тести – ось головні орієнтири компанії VHS. Компанія VHS була заснована у 1997 році. Якість є головним принципом роботи компанії, і це підтверджується сертифікатами з 8 європейських країн, продукція поставляється в 45 країн світу.
Всі результати випробувань показують, що якість та безпека продукту вище за заявлені стандарти.

Поворотно-відкидна фурнітура VHS призначена для відкриття стулок одностулкових вікон шляхом повороту або відкидання. Фурнітура монтується в фурнітурний паз і керується однією ручкою, забезпечуючи щільний притиск стулки до рами по всьому периметру. Вікно без особливих зусиль відкривається у потрібному напрямку за певного положення ручки. При відкинутій стулці забезпечується безпротягне провітрювання. Зусилля притиску регулюється створення повної герметизації вікна.

Основні переваги фурнітури VHS:

 • 7 типів регулювань
 • Протизламні «грибки» та частини у відповідь з високолегованої сталі
 • Протизламні кутові передачі
 • Посилене антикорозійне покриття
 • Стандартні петлі витримують вагу стулки до 130 кг.

Вікна, укомплектовані фурнітурою VHS поєднують у собі всі необхідні функції та привабливу ціну. Вони добре підходять для типового скління квартир і дач, Ви можете заощадити, не втрачаючи зручності та надійності!

Ручки для вікон REHAU

Коли вибір фурнітури вже зроблено, Вам залишається вибрати ручку для вікна Rehau. Адже саме ручка стане не тільки відмінним інструментом для відкриття вікна, а ще його дизайнерською прикрасою.

Віконні ручки Roto Line з алюмінію виготовляються з високоякісного, корозійностійкого легованого сплаву. Поліпшення показників поверхні відбувається за допомогою процесу анодування або шляхом порошкового напилення. Як колірна гамма в наявності є наступні кольори (срібло, золото матове, стара бронза, темна бронза, титан, коричневий).

Переваги ручок ROTO Line:

 • Ергономічний дизайн.
 • Металевий стрижень.
 • Тепла високоміцна поверхня.
 • Подряпини та інші пошкодження практично не помітні.
 • Візуально немає різниці між ручкою та накладкою.
 • Віконні ручки RotoLine відповідають вимогам норм RAL-RG 607/9.
 • Надійний захисний шар завтовшки 3 мм рівномірно охоплює міцний металевий стрижень.

Незамінними є двосторонні ручки RotoLine, для використання в балконних дверях із пластикового профілю. Якщо у вас є маленькі діти – встановлення двосторонніх віконних ручок убереже вас від ситуації, коли ви вийшли на балкон, а дитина випадково вас закрила. Виходячи на балкон на, ви спокійно зачиняєте за собою двері, не боячись, що не зумієте вийти. Можливе виконання із розеткою під замок.

Завдяки новій віконній ручці RotoSwing компанія Roto Frank демонструє особливий підхід, при якому зовнішній вигляд вікна або дверей можна змінити на краще завдяки індивідуальному елементу дизайну.

У центрі уваги розробників стояли зручність експлуатації, висока якість, довгострокові функціональні характеристики, і навіть незвичайна форма ручки.

«Згладжений» дизайн одночасно забезпечив перевагу як в елегантності, так і ергономічності. RotoSwing надає вікнам та дверям особливої індивідуальності. Численні RAL-відтінки та спеціальні забарвлення можуть бути скомбіновані так, щоб найбільш повно відповідати бажанням клієнта.

HOPPE (Німеччина)

- провідний виробник дверних та віконних ручок, девіз якої "краще, ніж в інших!"

Фірма постійно підвищує якість продукції, орієнтуючись на вимогливого споживача, використовує найсучасніші технології та надає широкий вибір своїх виробів, починаючи від ручок для міжкімнатних дверей та закінчуючи найвибагливішими до надійності ручками для вхідних дверей.

Найпопулярнішим продуктом цієї компанії на нашому ринку є ручка серії Hoppe Bogota.

Ручки мають високу надійність, граничну простоту установки, зручність використання і найскромніші габарити. Завжди доступна у кольорі – білий, коричневий та бронза.

Ручки серії Hoppe Secustik представлені у двох дизайнерських лініях Stuttgart та New York.

Переваги ручки Hoppe Secustik

Механізм Hoppe Secustik продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом і відбувається надійне блокування вікна зсередини;
Звуковий сигнал ручки Hoppe Secustik проінформує вас про те, що вікно закрите, і ви можете почуватися безпекою;
Міцність та екологічність ручок Hoppe Secustik надає спеціальний сплав алюмінію та латуні, з якого вона виготовлена;
Зручність у користуванні ручкою Hoppe Secustik гарантують спеціально передбачені підпальцеві виїмки.
Дані ручки мають, як і вся продукція німецького виробника, високу надійність, гарантію 10 років! Є кольорова гама.

Ручка віконна Medos PLUTON із ключем (Польща)

Ручка віконна Pluton Medos, 8-ми позиційна, із замком під ключ ("анти-дітка") - яскравий приклад актуального і затребуваного ринком продукту, що має відмінну європейську якість при розумній для вітчизняного ринку ціні. Рекомендується використовувати її, якщо в будинку є маленькі діти. Замок, вбудований у ручку, дозволяє зафіксувати її як у закритому режимі, так і у режимі провітрювання. Без ключа таке вікно відчинити не можна. Відкриваюча стулка, з такою ручкою, має підвищену стійкість до злому. Варіанти кольору – білий та коричневий.

Вентиляційний клапан

Однією з новинок на ринку металопластикових вікон є встановлення вентиляційного клапана на стулку Вашого вікна. Герметичне вікно, в якому встановлено вентиляційний клапан не тільки буде постійно забезпечувати приміщення свіжим повітрям, але й надійно захистить від вуличного шуму. Такий клапан для вікон, або провітрювач, забезпечить нормований приплив повітря, який не створює протягів, запобігає вікнам від запотівання та утворення конденсату.

Зв'яжіться з нами по телефону, і наші фахівці допоможуть Вам підібрати варіант комплектації вікна Rehau, який буде відповідати всім Вашим вимогам.

Дверна фурнітура

Дверні петлі, ручки є найважливішим елементом, що забезпечує функціонування та надійність дверей. Вибір петель впливає надійність роботи дверей, т.к. нижня петля сприймає вагу дверного полотна, а верхня працює на виривання. Біля дверей з невідповідними петлями або не на належному місці встановленими значно скорочується експлуатаційний ресурс.

SIMONSWERK

— широко відомий німецький бренд, який уже понад 120 років спеціалізується на виробництві такої важливої фурнітури, як дверні петлі. Найвищі вимоги до якості, впровадження новітніх технологій та постійний технологічний контроль дозволили компанії досягти визнання своєї продукції в усьому світі.

Якісна та надійна продукція компанії користується великим попитом у професійних установників дверей завдяки простоті монтажу своїм неперевершеним технічним характеристикам:

 • всі петлі складаються з надійних механізмів, здатних витримувати навантаження, що багато перевищують вагу самих дверей;
 • дверні петлі мають можливість регулювання відразу в трьох площинах - по висоті, горизонталі і на притискання стулки, що дозволяє уникати затискань;
 • система протизламних куточків та штифтів забезпечує підвищений рівень безпеки;
 • запатентована система самозмащувальних підшипників не вимагає ніякого додаткового обслуговування в процесі експлуатації;
 • у комплекті з петлями йде настановний шаблон, який максимально спрощує процес монтажу;
  можливість застосування різних колірних рішень – білий, срібло, коричневий.

Дверні петлі SIMONSWERK не вимагають після встановлення жодного обслуговування. Це стало можливим внаслідок застосування лише високоякісних матеріалів. Основний елемент петель - підшипник, виготовлений з матеріалу, що самозмазується.

Компанія Dr. Hahn

– німецький виробник дверних петель для пластикових та металевих дверей.

Філософією німецької компанії Dr. Hahn GmbH & Co. KG є висока якість виробів та професійний підхід у роботі з клієнтами.

Невелике сімейне підприємство рік у рік розширює виробничу лінійку і випускає ринку фурнітури продукцію, що відповідає всім сучасним вимогам і умовам ринку.

На сьогоднішній день продукція Dr. Hahn поставляється в країни Центральної та Східної Європи і широко відома в Азії та Америці.

Петлі преміум класу KT-N 6R підкреслюють красу привабливих дверей завдяки своєму невибагливому дизайну і переконують першокласною та ефективною технологією монтажу. За результатами випробувань з метою отримання знака CE, петлі цієї серії класифікуються як петлі 13 класу, тобто підходять до застосування при дуже високих навантаженнях і для встановлення на дверях в евакуаційних проходах.

Потужне кріплення петлі гарантоване навіть на профілях із високими термомостами. Відповідно до сертифікації за системою RAL ці дверні петлі можуть нести стулку вагою до 140 кг - залежно від конструкції профілю. Усі налаштування петлі за місцем може виконати лише одна людина, не піднімаючи і не знімаючи стулку. Сфери застосування:
Двері з профілю ПВХ, однаково, як у житловому, так і в промисловому будівництві. Шарнірний механізм не потребує обслуговування.

G-U (Gretsch-Unitas, Німеччина)

— одна із найстаріших промислових груп, яка розпочавши свою діяльність у 1907 році з виробництва та продажу залізних виробів, перетворилася на промислову групу з 15 підприємств. Фурнітура G-U виробляється зі сталі найвищої якості, лиття відбувається під тиском, поверхня всіх деталей оцинкована і проходить біхромування.

Багатозапірні замки GU SECURY MR

 • Зі системою GU-SECURY MR ви будете захищені за мінімальну ціну. На вибір, з двома або чотирма масивними ригелями – Ви захищені від пропилу відповідно до вимог SKG завдяки загартованому сталевому вкладишу.
 • Замки додатково відповідають вимогам DIBt щодо протипожежного та димового захисту.
 • Залежно від варіанта, три або п'ять точок замикання (MR2/MR4) забезпечують надійне замикання дверей.
 • Регульовані роликові цапфи створюють оптимальний притиск стулок у верхній та нижній області та гарантують герметичність та шумоізоляцію.
 • Перевірені у комбінації з різними дверними системами класів опору RC 2- та RC 3
 • Застосовуються в 1- або 2-стулкових дверних системах.

Для наших клієнтів ми також пропонуємо замки GU, що самозакриваються – вони не вимагають замикання ключем. Після закривання дверей ригель-клацанка автоматично висувається на 20 мм і фіксується в кінцевому положенні. Двері завжди можна відчинити з внутрішньої сторони за допомогою натискної ручки або ключем із зовнішнього боку, при цьому не важливо чи знаходяться двері в приватному житлі або використовуються як протипожежні або антипанікові в об'єктах.

Встановлюючи двері, приділіть належну увагу такому елементу, як ручки для дверей. Вони повинні бути не тільки якісними та функціональними, але й стильними, вписуватись у загальний дизайн приміщення, гармоніюючи з інтер'єром кімнати та оформленням дверей. Тільки на перший погляд, ручка є малопомітним елементів інтер'єру, але насправді вона може зіпсувати весь вигляд кімнати.

HOPPE (Німеччина)

- провідний виробник дверних та віконних ручок, девіз якої "краще, ніж в інших!" Фірма постійно підвищує якість продукції, орієнтуючись на вимогливого споживача, використовує найсучасніші технології та надає широкий вибір своїх виробів, починаючи від ручок для міжкімнатних дверей та закінчуючи найвибагливішими до надійності ручками для вхідних дверей.

Натискний гарнітур  HOPPE New New York сертифікований за 3-ю категорією згідно DIN EN 1906 і може застосовуватися в громадських будівлях з інтенсивною експлуатацією (макс. навантаження на поворот ручки не менше 40Нм, максимальне навантаження перпендикулярне до площини дверей не менше 800Н і т.д. ). Мінімальна кількість робочих циклів – 200 000.

Ручки мають оригінальне кріплення HOPPE-Schnellstift, що дозволяє закріпити ручки на штифті без гвинтів одним рухом. Це полегшує та прискорює процес монтажу. Є кольорова гама.

GreenteQ

Асортимент натискних гарнітурів німецької марки greenteQ широкий і включає як роздільні, так і гарнітури на планці, виконані з алюмінію або нержавіючої сталі.

Вони мають різноманітне колірне рішення, розраховані на сильне навантаження.

Матеріал – алюміній.

Представлені у вигляді двосторонніх натискних гарнітурів або із зовнішньої сторони ручка на невисокій ніжці або ручки кнопки і натискна ручка з внутрішньої сторони. Розраховані на сильне навантаження та більшу частоту використання.

Натискний гарнітур Pluton

є комплект алюмінієвих ручок на цільній планці з гвинтами для кріплення.

Має пружний механізм для самоповернення ручки, завдяки чому вона не провисає навіть при тривалій експлуатації! Використовується для металопластикових та алюмінієвих дверей.

Натискні гарнітури Pluton сумісні із замками різних виробників і мають вузьку притискну планку, що дозволяє установку на вузьку стулку.

Ручка виконана на накладці овальної або прямокутної форми завширшки 32 або 36 мм. У натискному гарнітурі використовується накладка, тому монтажні гвинти не видно. Широка кольорова гама Вас приємно здивує!

Дверні доводчики RYOBI

Для того, щоб двері м'яко і безшумно могли зачинятися, використовується доводчик дверей, ціна на який сьогодні досить доступна. Не тільки ціна доводчика дверного сьогодні приваблює багатьох користувачів, а й безліч інших позитивних сторін даних виробів, а саме:

 • захист від негативного впливу довкілля та шуму;
 • економія електроенергії завдяки відсутності протягів та надійної термоізоляції;
 • безпека використання.

Також, залежно від ціни, доводчик дверей може мати різні функціональні можливості. Наприклад, більш сучасні моделі оснащуються особливими клапанами, які дозволяють призупиняти хід дверей, забезпечуючи тим самим її плавне закриття від 70 градусів і щільний прихлоп уже на 7-10 градусах.

Верхні доводчики дверей G-U з важелем точно пристосовані для 1-стулкових внутрішніх і зовнішніх дверей. Вони легко монтуються, гнучко та індивідуально налаштовуються. Завдяки високій функціональній надійності доводчики можуть встановлюватися як на рухомому, так і на протилежному боці. Клапани Thermomatik гарантують рівномірне закриття при температурних коливаннях.

Розроблені японською компанією доводчики RYOBI є зразком неперевершеної якості. Надійні компоненти, інноваційні методи складання та алюмінієвий корпус є гарантією тривалої служби дверної системи. Особливо варто відзначити дизайн виробу, його естетичний вигляд. Система від японського виробника допомагає не тільки відчиняти та автоматично зачиняти двері, але й фіксувати їх у відкритому положенні.

GEZE GmbH відноситься до світових розробників і виробників в області дверних та віконних систем, а також систем безпеки. GEZE пропонує широкий асортимент доводчиків дверей - для різних систем дверей, вагового навантаження і додаткових функцій.

Зателефонуйте нам, і ми із задоволенням допоможемо Вам вибрати найоптимальніший варіант.

Комплектуючі: підвіконня, відливи, москітні сітки

OPEN TECK™

вже понад 7 років – найбільший виробник в Україні ПВХ-підвіконь шириною від 100 мм до 700 мм з кроком 50 мм, а також пластикових відливів та комплектуючих до них. Висока якість продукції та матеріалів, що використовуються у виробництві, конкурентні переваги та доступні ціни – основні постулати компанії OPEN TECK™.

Дане підвіконня набагато дешевше за своїх конкурентів. В цілому, підвіконня має гарний зовнішній вигляд і цілий ряд колірних рішень для застосування у зв'язці з вікнами, що ламінують.

Підвіконня Holzdorf (Україна).

Виготовлені за технологією дерево + полімер, яскравий представник нового покоління продуктів з кращим співвідношенням ціна якість. Поверхня підвіконь Holzdorf покрита високоякісною німецькою ламінаційною плівкою Нornschuch. Ці плівки стійкі до механічного та хімічного впливу, вологи, старіння та плям. Вся продукція ТМ Holzdorf має сертифікат відповідності вимогам ГОСТ 19111-77 та виведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи щодо відповідності продукції вимогам чинного санітарного законодавства України.

Підвіконня WDS (Україна)

поєднують у собі унікальний дизайн та кольорові рішення. Вони мають стильні текстуровані покриття, що відрізняються довговічністю, стійкістю до високих температур та подряпин. Чотири кольори під дерево ідеально поєднуються з вікнами, що ламінують. А за бажанням Ви можете вибрати текстури, що повторюють вигляд мармуру або граніту.

· Вологостійкість, що гарантовано дозволяє уникнути розшарування та деформації під впливом надмірної вогкості та вологи.

· Термостійкість. Підвіконня залишиться непошкодженим, якщо на нього поставити предмет високої температури.

· Стійкість до зносу та дряпання. Спеціальне покриття захищає поверхню підвіконня від побутових механічних пошкоджень.

· Простота монтажу та експлуатації. За підвіконнями не потрібно особливого догляду, вони дуже прості в експлуатації та монтажі.

Danke - підвіконня преміум-класу,

що мають запатентовану, оригінальну конструкцію, яка розроблялася за участю німецьких фахівців. Для створення дошки з ПВХ використовується тільки імпортна сировина високої якості, а виробляється на високотехнологічному обладнанні (Німеччина). Процес виробництва проходить жорсткий контроль всіх етапах.

Ідеально гладка глянсова поверхня дозволяє максимально спростити догляд за підвіконням і не вимагає використання засобів для чищення як звичайне підвіконня. Підвіконня Danke не має таких проблем і десятиліттями, як Ваше нове вікно Rehau, зберігає свою презентабельність.

Висока стійкість до зношування та подряпання поверхні легко дозволяє переміщати по підвіконню квіткові горщики та інші предмети інтер'єру без шкоди для його глянсової поверхні.

Висока термостійкість дозволяє підвіконню Danke витримувати гарячі предмети, в тому числі і сигарету, що тліє. Абсолютна вологостійкість та паростійкість забезпечують довгострокове використання підвіконня без загрози розшарування та набухання від вологості чи вогкості.

Стійкість до ультрафіолету зберігає первісний вид підвіконня Danke десятиліттями. Тепличний ефект сонячних променів через шибку жодним чином не змінить ні колір, ні малюнок підвіконня. Ексклюзивна конструкція підвіконня забезпечує необхідну для підвіконня міцність під час експлуатації та дозволяє ставати на нього, наприклад, при миття вікон, не боячись, що підвіконня буде пошкоджене.

Ексклюзивні декори під вікна, що ламінують, чудово відтворюють натуральні мармур і дерево в глянці, задовольнять не тільки естетичні вимоги споживачів. Відомо, що натуральні матеріали крім високої та недоступної більшості споживачів вартості дуже вибагливі та вимогливі у догляді. Підвіконня позбавлене цих недоліків і може застосовуватися як елемент дизайну інтер'єру.

Економ варіант  Danke  Standard розроблений із зменшеним шаром акрилу покриття Elesgo. Покриття Elesgo залишилося ідентичним, навіть із меншим шаром акрилу, як і в іншій, основній, серії підвіконня Danke. Для створення дошки Standard використовується тільки первинна сировина та спеціальна рецептура, і конструкція ребер жорсткості залишається цілком ідентичною Danke. Підвіконня Standard відрізняється від Danke своєю кольоровою гамою. У підвіконнях Standard, на даний момент, створили лише декор у білому матовому кольорі - лагідна матова фактура поверхні білого сатину своєю скромною чарівністю створює особливо затишну обстановку.

Основа підвіконь Möller LD-30

Високоякісна суміш дерево-пластик. Ця рецептура запатентована у Німеччині під брендом "LIGNODUR". Суміш "LIGNODUR" є однорідною, без формальдегідів композицією компонентів ПВХ і деревного борошна. З'єднання дерево-пластик забезпечує матеріалу підвіконня Möller стабільну геометричну форму, термостійкість, пожежну безпеку.

Тому підвіконня Moeller ідеально підходять для монтажу в "проблемних зонах" - ванних, саунах, критих басейнах. Багатокамерна пустотіла система, що використовується в геометрії профілю Moeller, у поєднанні з матеріалом LIGNODUR забезпечує ідеальні показники теплозахисту в умовах нашого суворого клімату.

Ламінат підвіконь від Moeller не дряпається, не змінює свій колір під впливом сонячного ультрафіолету і чудово проходить тест не тільки "гасіння сигарети", але і "сигарети, що тліє". Крім того, за рахунок використання поліакрилатів декори від Moeller своїм зовнішнім виглядом здатні передати найдрібніші нюанси малюнка.

Відливи віконні

Відливи є обов'язковим елементом як для вікон, так і балконів, лоджій. Вони не тільки оберігають від проникнення води всередину приміщення, але і є важливим елементом дизайну.

Відливи віконні призначені для установки спільно з вікнами в нижню частину отвору, балконні відливи встановлюються на раму скління балкона, тобто. над балконним отвором (козирок).

Алюмінієві відливи, віконні та балконні, виготовляються з алюмінієвої забарвленої стрічки, сталеві – із сталевої оцинкованої забарвленої стрічки.

 • низька вартість порівняно з алюмінієвими відливами, що дозволяє пропонувати економічне рішення оформлення вікон;
 • естетичний зовнішній вигляд порівняно з незабарвленими відливами;
 • поверхня відливів покрита захисною плівкою, яка оберігає вироби при транспортуванні та монтажі та легко видаляється відразу після монтажу;
 • стійкість до дії атмосферних опадів, перепадів температур.

Відлив з оцинкованої сталі – це найоптимальніший варіант, який не піддається корозії. До того ж, такий відлив не видає сильного шуму і глушить «відстукування» від дощу. Відлив з оцинковки є найпростішим і дешевим вибором, а також надійним у питанні довговічності. Відлив із алюмінію з кольоровим покриттям є найоптимальнішим варіантом при виборі поєднань ціна, якість, привабливий колір. Можливі варіанти кольорів можуть підійти для будь-якого виду вікон та стін, а полімерне покриття надовго залишить відлив привабливим.

Москітні сітки віконні

Наявність москітної сітки забезпечує не тільки надійний захист від комах, але й служить бар'єром для шкідливих алергенів (наприклад, насіння кульбаб і тополиного пуху), захищає від попадання в приміщення сторонніх предметів (наприклад, сигаретних недопалків з верхніх поверхів), від випадання домашніх тварин та предметів.

Рама сітки виготовляється з алюмінієвого профілю, з'єднаного пластиковими куточками. Профіль, як і сітчасте полотно, можна пофарбувати в будь-який колір.

Найчастіше використовують білий та коричневий кольори - під пластикові та дерев'яні вікна відповідно. Сітчасте полотно виготовлене з полімерного волокна сірого кольору. Сірий колір нейтральний, він не дратує око та забезпечує хорошу видимість. Осередки полотна, залежно від вимог, що висуваються, можуть бути різного розміру.

Москітні сітки досить міцні, згодом колір їх не змінюється, і вони не руйнуються під впливом зовнішніх факторів. Вони прості за конструкцією, довговічні та надійні в експлуатації. А також можливо замовити москітну сітку в Дніпропетровську з кріпленням на петлях, якщо Ви встановлюєте москітну сітку на двері або просто потребуєте повного відчинення вікна. Москітні сітки встановлюються на будь-які вікна: пластикові, алюмінієві.

Москітні сітки з профілю «Ідеал» – найпопулярніші. Свою назву профіль отримав завдяки тому, що ідеально прилягає до вікон. По-перше, його переріз ідентичний перерізу площини вікна. По-друге, по всій конструкції вікна використовуються притискачі, що підтримують прилягання. Це найголовніший критерій якості профілів для москітних сіток.

Переваги внутрішньої москітної сітки Ідеал:

 • Зручне встановлення;
 • Ідеальне прилягання до вікна;
 • Не псує зовнішній вигляд вікна;
 • Можливість встановлення на вікна з ґратами;
 • Знімається лише з боку приміщення.

Ми пропонуємо Вам тільки високоякісні внутрішні москітні сітки "Ідеал" у Дніпропетровську, це сітки, які просто ідеально прилягають до вікон.

Металеві гачки, що нержавіють, прикручуються не до рами вікна, а до профілю москітної сітки. Такі гачки можуть витримати навіть підвищені навантаження.

Завдяки щільно натягнутому полотну та структурі матеріалу, такі сітки не розтягнуться, не деформуються і дрібні осередки не пропустять навіть найдрібнішу мошку. На основі цього профілю можна виготовити москітну сітку нестандартної форми (трикутник, трапеція).

Рамкові конструкції москітної сітки "Ідеал Люкс" - це вироби преміум класу. Мають всі переваги системи Ідеал - внутрішнє кріплення та ідеальне прилягання до вікна. За допомогою широкого профілю, з якого вона виготовляється, Ваше вікно Rehau набуде вигляду художнього твору. Крім того, крім стандартних кольорів, можливе виконання в кольорі золотистий дуб, темний дуб і махагон. Москітні сітки профілю «Люкс» легко демонтуються, тому їх можна самостійно зняти для чищення сітки або миття вікон.

Основними функціями склопакетів є теплозахист та звукоізоляція, а також захист від проникнення. Крім того, склопакети, займаючи значну частину віконного отвору, виконують естетичну функцію та значною мірою визначають зовнішній вигляд вікна. Скло, що використовуються для виробництва склопакетів, бувають різні, що відповідають різним вимогам. Технологія виробництва скла постійно вдосконалюється, тому назвемо лише деякі з них: енергозберігаючі, сонцезахисні, гартовані, триплекс, тоновані, візерунчасті.

Високоефективна теплоізоляція – невід'ємний елемент сучасного будівництва, для якого велике значення мають ефективність енергозбереження.

Енергозберігаюче i-скло

виробляється вакуумним напиленням на скла спеціальних оксидів, тобто. низькоемісійне i-скло – це звичайне прозоре скло високої якості плюс спеціальне металізоване напилення. Скляний ряд ClimaGuard від компанії Guardian – це низка скла, виготовлених з використанням інноваційних технологій напилення. Майже невидиме напилення нейтрального кольору забезпечує поєднання чудового вигляду з відмінною теплоізоляцією. Компанія Guardian виготовляє продукцію відповідно до найновіших розробок, поставляючи продукти, які відповідають найвибагливішим специфікаціям. Скло ClimaGuard N не тільки дозволяє значно економити на опаленні об'єкта, але й роблять значний внесок у захист навколишнього середовища.

Переваги скла ClimaGuard N:

 • Прозоре нейтральне зсередини;
 • Можливість загартування або термозміцнення (для версії, що гартується);
 • Чудова теплоізоляція, що дозволяє скоротити втрати тепла;
 • Високий показник сонячного чинника, що забезпечує ефективне використання сонячної енергії;
 • Високий коефіцієнт світлопропускання, що дозволяє максимально ефективно використовувати природне освітлення.

Ми приділяємо велику увагу проблемі захисту від сонячного тепла, оскільки на охолодження повітря витрачається в 2 – 2,5 рази більше енергії, ніж його нагрівання. Крім того, важливо уникнути ефекту закритих віконниць – у будинку має бути світло. Скло ClimaGuard Solar розроблене спеціально для типових квартир та приватних домоволодінь.

ClimaGuard Solar

мультифункціональне скло, спеціальне напилення із срібла та інших металів створюють ефект прозорого фільтра, який пропускає видиме світло, але значно знижує проникнення сонячного тепла в будинок влітку та витік тепла взимку. Виборчо пропускає або відбиває електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання: більша частина інфрачервоного випромінювання, яке нагрівало б приміщення, відбивається, при цьому світло проходить крізь таке скло практично так само, як через звичайне. Таким чином, близько 58% теплової енергії не потрапляє усередину завдяки склу Solar.

У холодну погоду скло дозволяє зберігати тепло у приміщенні. Срібне покриття на склі відбиває довгохвильове теплове випромінювання, наприклад від нагрівальних приладів, усередину приміщення, не даючи йому піти назовні.

Переваги скла ClimaGuard Solar:

 • Надійний захист від сонця влітку;
 • Високий рівень теплозахисту взимку;
 • Прозорість зсередини – збереження освітленості приміщення;
 • Невелика дзеркальність зовні.

Мультифункціональне скло SilverstarZero

теж набуває своїх унікальних властивостей завдяки напиленню зі змістом срібла. Тільки в даному випадку напилення вже наноситься у безліч шарів. Причому молекули кожного наступного шару кладуться хрест-на-хрест, що дозволяє досягти принципово іншої міцності захисного покриття.

Але найголовніше, що, будучи за своїми теплозахисними властивостями повним або навіть якіснішим аналогом «i-скла», мультифункціональне ще має тепловідбивні властивості.

Тобто працює в обидві сторони: взимку воно зберігає високу температуру у вашій квартирі, не даючи дорогоцінному теплу йти на вулицю, а влітку - оберігає простір вашого будинку від попадання зайвих сонячних променів і теплової енергії.

Таким чином, використання скла ZERO підвищує енергоефективність однокамерних склопакетів до рівня двокамерних, і при цьому істотно знижується вага продукту, і вартість тим самим зменшується навантаження склом на конструкцію. Крім того, скло Silverstar ZERO відрізняється добрими сонцезахисними властивостями, завдяки чому в приміщеннях створюється сприятливий мікроклімат.

Для підвищення енергозберігаючих показників склопакета, при їх виробництві, крім спеціального скла, також використовують техніку наповнення міжскляного простору спеціальним газом.

Загальне прагнення прозорих архітектурних рішень змушує використовувати все більшу кількість і різноманітність скла. Проектувальники потребують нових рішень у галузі фасадного скла для того, щоб можна було поміняти традиційні конструкційні матеріали на найкращі за якістю, естетикою, найкраще використання енергії та просте складання.

Сонцезахисне скло

— на вигляд і вплив на зменшення сонячного випромінювання скло можна розділити на поглинаючу і відбиваючу.

Світловідбивне скло, забарвлене в масі в синій, коричневий, сірий, а також зелений кольори, може бути безбарвним, покривається окисом металу з метою отримання правильного ефекту відбиття, контролю інсоляції в приміщеннях, а також обмеження проникнення в них сонячної енергії. Таке скло застосовується як одинарне, так і в пакетах. Рефлекторне скло призначене для додаткового захисту приміщень від сонячного ультрафіолетового випромінювання та створення ефекту дзеркальної поверхні.

Поглинаюче скло – плоске і прозоре, забарвлене у скляній масі в синій, коричневий, сірий або зелений кольори, застосовується для зменшення проникнення всередину сонячної енергії. Таке скло застосовується як одинарне, так і в пакетах.

Загартоване скло

Скло – це дуже тендітний матеріал за своєю природою. Завдяки процесу загартування в його структурі відбуваються зміни внутрішньої напруги, що викликає зростання міцності на вигин. Загартоване скло – це безпека. Якщо розбити загартоване скло, воно розсипається на дрібні шматочки з негострими кромками. Ця властивість дозволяє використовувати загартоване скло в особливо відповідальних місцях, місцях підвищеної небезпеки або сильної інсоляції (що викликає значне зростання термічної напруги).

Однак, загартоване скло не можна піддавати ніякій механічній обробці. Тому всі необхідні операції: розкрий скла під потрібні розміри, обробку кромки скла, виготовлення вирізів, а також свердління отворів потрібно зробити до його загартовування. Для загартовування можна використовувати прозоре, тоноване, матове та візерункове скло завтовшки від 4 до 15 мм. Максимальні розміри виробу – 2100х3600мм, мінімальні – 100х250 мм. Дані характеристики дозволяють застосовувати гартоване скло для скління фасадів будівель, огородження сходів та ліфтових шахт, перегородок в офісних та житлових приміщеннях, скляних дверей, козирків, вітрин, меблів зі скла, оглядових вікон у печах та газових плитах та ін.

Триплекс (ламіноване скло)

- Багатошарове скло, що складається з двох або більше листів скла, склеєних полімерною рідиною. При механічному впливі (удар, постріл) скло руйнується, але уламки залишаються міцно зчепленими з проміжним шаром, тому воно безпечне для оточуючих. Завдяки своїм властивостям, триплекс з відповідними параметрами, які визначаються кількістю шарів та їх товщиною, здатний витримувати значні навантаження та несприятливі погодні умови, можуть бути куленепробивними. Крім того, триплекс має покращені звукоізоляційні властивості.

 

Існує кілька технологій виготовлення тонованого скла:

тонування в масі, тонування методом піролізу, тонування за допомогою полімерних плівок, тонування нанесенням покриттів у вакуумі. Наша компанія пропонує скло тоноване в масі товщиною від 4мм до 10мм бронзового і сірого кольорів. Це скло проводиться шляхом додавання барвника в розплавлену скломасу. Перевага цього методу в тому, що скло залишається стійким до механічних і термічних впливів при його обробці. Скло цього типу має високу світлопоглинаючу здатність, що є гарним захистом від сонячного випромінювання. Завдяки своїм якостям, тоноване скло все частіше використовують архітектори та будівельники для внутрішнього та фасадного скління приміщень, де потрібно знизити яскравість освітлення або необхідно запобігти перегляду через скло.

Якщо для виготовлення цих виробів потрібно зменшити ступінь прозорості, відмінним рішенням буде використання скла сатин.

Скло сатин – це декоративне скло з матовою поверхнею на одній стороні, яке виробляється методом хімічного травлення. Переваги скла сатин: стабільність тону та довговічність поверхневої обробки; м'які розмиті тони променів світла, що пропускаються; стійка поверхня до зовнішніх впливів (подряпини, бруд, відбитки пальців); може використовуватися як усередині будівель, і зовні.

Візерункове скло

відноситься до одного з найпопулярніших матеріалів для декорування інтер'єру. Його використовують для скління міжкімнатних дверей, меблевих фасадів, ширм, перегородок та багато іншого. Не рекомендується застосовувати візерункове скло в запилених приміщеннях. Візерункове листове скло має на одній, а іноді на двох поверхнях опуклий рельєфний малюнок, що повторюється, який створює часткове розсіювання світла і обмежує наскрізну видимість. Коефіцієнт світлопропускання безбарвного скла становить 75-80%, а коефіцієнт кольорового візерункового скла залежить від складу скла, виду візерунка, інтенсивності кольору і становить 30-65%.

Для того щоб зробити своє вікно Rehau єдиним і неповторним, втілити дизайнерський задум можна використовувати декоративні накладки на вікна – з їх допомогою надати своєму будинку абсолютно унікальний вигляд.

Шпроси

– це декоративні планки з алюмінію, які розділяють поверхню вікна, створюючи цим імітацію віконних рам. Їх встановлюють усередині склопакета під час його виготовлення, зберігаючи тим самим усі властивості склопакета. Можливе виконання у білому та золотому кольорі.

Декоративна розкладка на вікна (фальш-плетіння) кріпляться безпосередньо на поверхню скла вже після того, як склопакет буде зібраний. Виходить фальшпереплетення для пластикових вікон, що фіксується на склі спеціальним клейовим шаром.

Може виконуватися під різними кутами, як складних геометричних фігур, криволінійних ліній. Виконують такі накладки із спеціального профілю, товщина якого знаходиться в діапазоні 20-80 мм, а ширина варіюється в межах 8-25 мм. Можна також вибирати колір – це може бути срібло, золото чи бронза. Як правило, накладки вибирають так, щоб вони відповідали фарбуванню віконного профілю, квітам в інтер'єрі або стилістичним рішенням фасаду.

Можливе виконання за системою Дуплекс

тобто. з повною імітацією розбивки склопакета на окремі складники. Такий ефект досягається лише візуально, скло та склопакет залишається єдиним по всій площі та повністю гермітичним.

При виборі металопластикових вікон часто виникає питання оформлення балконних дверей, лоджії чи балкона. Якщо Вас чимось не влаштовують світлопрозорі конструкції, можливий варіант виконання вікна з використанням сендвіч-панелі.

Сендвіч панель

складається з двох обкладок з ПВХ товщиною 1,0 мм, 1,3 мм, 1,5 мм або 2,0 мм та шару екструдованого полістиролу між ними.

Такий заповнювач віконної конструкції має дуже хорошу теплоізоляцію, високу ударостійкість, вологостійкість, стійкість до УФ-випромінювання.

Можливе виконання з одно-або двосторонньою ламінацією (золотий дуб, морений дуб, темний дуб, горіх, махагон).

Область застосування - віконні фільонки, дверні фільонки, фасадні елементи, підвіконня, перегородки, облицювання балконів.

Монтаж ДСТУ, обробка укосів

Дуже часто від знайомих Ви чуєте негативні відгуки та скарги на металопластикові вікна, мовляв, зі старими дерев'яними вікнами такого не відбувалося. Йдеться про промерзання, зайву вологу і навіть появу плісняви.

Цих проблем можна і потрібно уникнути, якщо при покупці вікон Rehau у Дніпропетровську подбати про якісний монтаж. Наша компанія пропонує Вам скористатися послугою «Монтаж ДСТУ».

Монтаж за ДСТУ —

це технологія встановлення вікна у проріз зі створенням спеціального захищеного вузла примикання (герметизації) між рамою вікна та стіною. Такий вузол розрахований на довгі роки експлуатації, що повністю відповідає бажанню клієнта отримати якісний та довговічний продукт. Саме це і є основною вимогою ДСТУ Б В.2.6-79:2009, в якій встановлюється норматив терміну служби вузла примикання – не менше 20 років

 • забезпечити якісне примикання вікна до отвору;
 • захистити утеплювач від ультрафіолету та вологи, що запобігає його руйнуванню;
 • не допустити розвиток у утеплювачі грибка, плісняви, випадання конденсату на внутрішніх укосах та ін.

Ось основні відмінності від загальноприйнятого монтажу:

 • це універсальність системи монтажу для всіх типів будівель та віконних конструкцій;
 • це рекомендована державою технологія, що пройшла жорсткий контроль у державних науково-випробувальних центрах;
 • це застосування спеціальних матеріалів, випробуваних та сертифікованих на відповідність вимогам державних стандартів.

Монтаж вікна відповідно до ДСТУ для покупця є СТРАХУВАННЯМ від потенційної можливості виникнення проблем у майбутньому.

Додатково застосовуються такі матеріали:

 • З зовнішнього боку застосовується ПСУЛ - паропроникна стрічка, що саморозширюється, для захисту утеплювача від УФ - випромінювання і вологи.
 • З внутрішньої сторони застосовується пароізоляційна стрічка, що самоклеїться, яка перешкоджає проникненню вологи як з приміщення у віконний шов, так і навпаки - з віконного шва всередину приміщення (утворюється в конденсатній площині стіни).
 • Для захисту нижньої частини віконного шва (під відливом) встановлюється гідроізоляційна паропроникна стрічка мембранного типу.

ПСУЛ - паропроникна саморозширювальна ущільнювальна стрічка (ПСУЛ) застосовується для захисту зовнішнього контуру монтажного шва від несприятливих кліматичних впливів, таких як дощ, сніг, пил, УФ-випромінювання.

Завдяки своїй структурі стрічка ПСУЛ здатна виводити назовні вологу, що утворилася всередині монтажного шва.

 

Короткий опис продукту

Матеріал являє собою еластичну пінополіуретанову стрічку, що самоклеїться, просочену спеціальним складом.

Стрічка поставляється в стислому стані, скручена в ролики. Широкий спектр типорозмірів ущільнювача дозволяє підібрати матеріал для захисту швів практично будь-якого розміру.

Поміщена у стик чи шов стрічка самостійно розширюється, повністю заповнюючи нерівності та зазори, забезпечуючи надійний захист шва від усіх несприятливих кліматичних впливів.

Гідроізоляційні паропроникні стрічки -

призначена для захисту будівельних монтажних швів від атмосферних опадів.

При монтажі вікон використовується на нижньому горизонтальному шві зовні під відливом або по всьому периметру вікна при зовнішньому утепленні стін будівлі.

Короткий опис продукту

Гідроізоляційна паропроникна стрічка із синтетичного нетканого матеріалу мембранного типу.

Стрічка має дві клейові смуги з одного або з двох боків. Одна смуга призначена для кріплення стрічки до віконної конструкції, інша – для кріплення стрічки до укосу.

Застосування гідроізоляційних стрічок забезпечує надійний захист монтажної піни від зволоження з вуличного боку та забезпечує виведення вологи з піни назовні. Стрічка має обмежену стійкість до УФ-випромінювання і в процесі експлуатації має бути прихована від УФ-випромінювання.

Пароізоляційні стрічки

стрічки для внутрішньої пароізоляції монтажного шва по периметру. Пароізоляційна герметизація віконних з'єднань усередині приміщення.

Опис продукту:

 • Універсальна пароізоляційна стрічка (мембрана) з клеючою смугою і штукатурною сіткою, що забезпечує надійне кріплення однієї сторони до торця або краю рами та затоплення іншої сторони в шарі розчину;
 • Створює антидифузійний бар'єр для газів та водяної пари, забезпечуючи ізолюючий шар віконного з'єднання від вогкості;
 • Маючи поперечне розтягування і гнучкість, приймає на себе рухи будівель;
 • Можна фарбувати або штукатурити на всій поверхні.

Ізолон

- є одним з найефективніших утеплювачів і дозволяє значно зменшити масу конструкцій та заощадити корисну площу.

Відповідно до протоколів сертифікаційних випробувань науково-дослідного інституту будівельної фізики, ІЗОЛОН рекомендований для теплоізоляції огороджувальних конструкцій, холодильного обладнання та трубопроводів, а також як пружні звукоізолюючі прокладальні матеріали в конструкціях міжповерхових перекриттів та фундаментів під інженерне обладнання.

Завдяки рівномірній комірчастій структурі та еластичності, ІЗОЛОН дуже зручний у монтажі. У загальному випадку монтаж ведеться шляхом приклеювання до поверхні, стики формуються внахлест, можливе зварювання будівельним феном.

Бітумна мастика Праймер

є однорідною масою, що складається з бітумів і наповнювачів. Зберігає еластичну структуру після висихання. Морозостійка. Для кращої адгезії переважно застосовується у розігрітому вигляді.

Бітумна мастика призначена для гідроізоляційних робіт, антикорозійного захисту бетонних, металевих, дерев'яних та інших конструкцій. Також мастика застосовується для захисту трубопроводів. Бітумна мастика може успішно застосовується для покрівельних робіт та приклеювання різних будматеріалів.

Крім застосування спеціальних матеріалів, важливим моментом є підготовка отвору або області монтажу (якщо монтаж здійснюється не в отвір, а приєднанням до огороджувальної конструкції) до встановлення вікна.

Підготовка отвору може виконуватися різними методами, відповідно до конкретної ситуації, наприклад, оштукатурюванням необхідних ділянок, застосуванням різних профілів (куточків, «П» - подібних, «F» - подібних та ін.), закріпленням у отворі листового утеплювача, укладанням цегли тощо. буд.

Така підготовка виконується замовником на початок монтажу. Обов'язковою вимогою при підготовці отвору є очищення поверхні від будь-яких видів забруднень, таких як пил, масляні та жирові плями, а в зимовий час сніг, лід, іній.

Процес монтажу

Best WordPress Gallery Plugin

Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×