Балкони та лоджії
Балкони та лоджії
Люди починають скління балконів і лоджій не тільки тому, що хочуть трохи збільшити простір свого будинку, а й тому, що прагнуть ізолювати свою фортецю від шуму, створити в ній здоровий мікроклімат і зменшити надходження пилу та бруду з вулиці. І, звичайно ж, просто тому, що склити балкон – це означає зробити власний будинок красивішим, комфортнішим і приємнішим. Складність виконання цього завдання полягає в тому, щоб в результаті обробки маленький простір балкона став красивим і функціональним, органічно вписаним в загальний ансамбль інтер’єру.
- Скління балконів
- Збільшення балконів
- Внутрішнє та зовнішнє оздоблення
- Ціни на типові проекти
Скління балконів та лоджій у Дніпрі
Скління балконів складної форми, як і просте скління лоджій, правильніше за все починати з ретельного вивчення характеристик видів віконних рам.
Ваш вибір має залежати від кінцевого призначення приміщення. Чи хочете ви отримати тепле доповнення будинку? Тоді ремонт та скління балконів повинно обов'язково проводитися з використанням пластикових вікон із двокамерними склопакетами, які допоможуть значно знизити теплові втрати, а також збільшать звукову ізоляцію.
І надалі, для більш якісної теплоізоляції, необхідно буде утеплити ще й бічні стіни, підлогу і стелю, але головне, що зробить балкон по-справжньому теплим, це наявність на ньому опалювального приладу.
А якщо вам необхідна звичайна комора, закрита від вітру, снігу, дощу та пилу, що не зберігає тепло, але акуратна та красива, то профільну систему можна вибрати більш бюджетну. Холодний балкон, по суті, відрізняється від теплого лише відсутністю на ньому опалювального приладу. Утеплення і герметизація при ремонті холодного балкона також обов'язкові, т.к. це запобіжить в осінньо-зимовий період утворення конденсату на несучих конструкціях підрамника, що унеможливить роз'їдання металу корозією.
Найчастіше скління балкона починається з ремонту балконної плити старих поручнів.
Ремонт балконної плити має виконуватися досвідченим фахівцем. Металопластикові вікна з однокамерним або, тим більше, двокамерним склопакетом, мають солідну вагу, тому повинні встановлюватися на міцний, стійкий парапет або підлогу.
Не всі балкони мають міцний парапет, розрахований на встановлення вікон, так само у старих будинках зустрічається ослаблення парапету – залізо згниває. При монтажі використовується металевий профіль або брус.
Руйнування бетонної плити можуть вимагати часткову заміну сполучної арматури, необхідно кваліфіковано з'єднати її з неушкодженою частиною, що залишилася, і залити бетоном. Можливо, потрібно провести обварку плити по периметру 63-м куточком, монтаж підсилюючих розтяжок з боків.
Каркас балкона, на який встановлюється віконна конструкція, повинен бути міцним та еластичним. Тому старі перила демонтуються і на їх місце монтується новий, міцний каркас із профільної квадратної труби 60 на 40 або 60 на 30 мм. Частини конструкції зварюються в місцях з'єднань куточками, що надає міцності, а головне, еластичності, що дуже важливо, коли основою є висяча бетонна плита. Вся конструкція покривається антикорозійним ґрунтом.
У п'ятиповерхових хрущовках та інших типах старих будинків на балконах верхніх поверхів, як правило, відсутній дах. При монтажі віконної рами виникає необхідність її робити.
Дах на куточках монтується на балконах шириною не більше двох метрів, де як скління використовуються, як металопластикові, так і розсувні вікна. Каркас даху збирається на адресу металевого куточка. Ми пропонуємо як контактну поверхню даху використовувати гладке (оцинковане, покрите полімерним покриттям) залізо, без ребер жорсткості.
Це забезпечує більш щільне примикання даху, ймовірність влучення - задування опадів повністю усувається. Єдиний лист заліза кріпиться до каркаса оцинкованими саморізами, з прогумованими шайбами. Дуже важливо правильно укласти покрівельний матеріал, щоб уникнути протікання при найбільших і тривалих зливах. Дуже важливу роль ще відіграють якісно змонтовані водовідливи та козирок.
Збільшення балкону
Багато хто хоче збільшити простір свого балкона, як це зробити? Для подовження плити потрібен проект, якщо це робити самовільно, то в майбутньому при переоформленні або продажу квартири виникнуть проблеми при обмірі фахівцями БТІ, т.к. зміниться площа балкона, яка міряється по підлозі. Але є рішення – це продовження балкона на рівні поручнів.
Скління з виносом, тобто. спорудження нового парапету або розширення верхньої плити балкона необхідне збільшення простору балкона чи лоджії. Так само, воно використовується, коли зміщені верхня з нижньої плити балкона, наприклад, коли верхній виступ довший за нижній або навпаки. Для цього виготовляється спеціальний сталевий каркас, який дозволяє винести раму назовні. Загальна площа у своїй не змінюється. Візуально балкон значно розширюється. Сталевий каркас, розроблений нами, зі спеціальними розтяжками частково розподіляє навантаження на стіну, що несе.
Внутрішнє та зовнішнє оздоблення балконів
Завершальною стадією ремонту, після скління та утеплення є обробка балконів. Її потребують як внутрішні, так і зовнішні стінки приміщення. Вона допомагає створити ідеальний та закінчений образ. Розглянемо спочатку зовнішню сторону. Для неї найкраще використовувати вініловий сайдинг, оскільки цей матеріал стійкий до несприятливих атмосферних явищ. Він відмінно витримує не тільки низьку і високу температуру, але й має значну ударну міцність. Його окремі панелі легко з'єднуються один з одним, і з них легко монтувати секції різноманітних розмірів та конфігурацій.
Зовнішня обробка лоджій вініловим сайдингом виглядає дуже естетично, а широкий спектр кольорів панелей дозволяє створити практично будь-який вид. Крім всього перерахованого, варто згадати про те, що оздоблення балкона із застосуванням даного матеріалу не тьмяніє від впливу сонячних променів, не тріскається від перепаду температур, не вимагає додаткового догляду, а для підтримки прекрасного вигляду досить періодично протирати панелі від бруду.
Для бюджетного варіанту зовнішньої обробки ми також пропонуємо використовувати профлисти. Зовнішнє оздоблення лоджії включає не лише обшивку зовнішніх стін, а й установку відливів і козирків, виготовлених з алюмінію або оцинкованого листа сталі.
Внутрішнє оздоблення балконів і лоджій полягає в обшивці стін пластиковою вагонкою або панелями МДФ і настилі підлоги.
Пластик – такий оздоблювальний матеріал підходить абсолютно для будь-якого балкона, незалежно від того, яке зроблено скління. І обробка лоджій таким матеріалом дуже зручна та проста. Її можна монтувати навіть на нерівні стіни без попередньої підготовки та вирівнювання. Пластикова вагонка має масу переваг. Вона вологостійка, надійна, гігієнічна, пожежобезпечна, морозостійка, гнучка, не втрачає колір під впливом сонця, не потребує спеціального догляду та може бути додатковою звукоізоляцією для приміщення.
Новому відремонтованому приміщенню багато хто хоче надати гармонійного вигляду, але при цьому також бажає зробити його більш функціональним. При виконанні внутрішніх робіт ми можемо запропонувати Вам облаштувати балкон чи лоджію світильниками, сушарками для білизни.