Алюмінієві профільні системи

Наша компанія пропонує широкий асортимент алюмінієвих профільних систем, які є втіленням якості, надійності та сучасного дизайну. Ці системи призначені для використання у різних будівельних проектах, включаючи віконні конструкції, двері, фасади будівель та інші архітектурні елементи.

Серед основних вимог до будівельних матеріалів є міцність та надійність. Саме від цих властивостей залежить довговічність споруди. Алюміній, незважаючи на свою відносну легкість, дуже міцний матеріал.

Починаючи з ХХ століття алюміній став незамінним матеріалом у будівництві та архітектурі. За статистикою 20% всього виробленого у світі алюмінію витрачається саме у будівельній сфері. Адже легкість цього металу у поєднанні з міцністю – незамінні якості для конструкцій.

Висока стійкість до корозії дозволяє використовувати алюміній у несприятливих кліматичних умовах та віконному виробництві. А з впровадженням спеціального поліамідного термомосту (термовставки) стало можливим випускати такі алюмінієві профілі, які мають низький коефіцієнт теплопередачі, що означає, що такий алюмінієвий профіль також перешкоджає проходженню холоду в приміщення, як і ПВХ профіль або дерев’яний.

Система Framex

Профильные системы Framex – это профессиональное решение дверного или оконного проема, над проектом которого вы сейчас работаете.

Купить пластиковые окна Rehau Днепр. Доставка, монтаж. Цена окон от производителя.

Framex

Це професійне рішення дверного або віконного отвору, над проектом якого ви зараз працюєте.

Різні матеріали та фурнітура, способи відкривання та габарити конструкцій, найскладніші форми та дизайнерські рішення – ось що відрізняє профільні системи Framex. У них закладено набір необхідних вам показників та можливостей. Framex – це сучасний дизайн та європейський стиль, з яким вам буде комфортно працювати. Framex - це набагато привабливіша ціна, ніж на такі ж системи, що доставляють з-за кордону.

Framex F10

Холодна алюмінієва система сертифікована за системою ISO 9001. Штапік виконаний у класичному чіткому контурі. Цю систему вибирають, коли визначальним чинником є низька вартість. Система алюмінієвих профілів призначена для виготовлення типових віконно-дверних конструкцій, балконів, тамбурів, технічних перегородок тощо.

Система відповідає наступним вимогам:

 • простота у виготовленні та монтажі;
 • мінімізація кількості профілів та деталей;
 • зменшення вартості системи;
 • можливість застосування універсального обладнання;
 • підвищення продуктивності при проектуванні, виготовленні та монтажі.

Система складається з різних видів профілів із шириною торцевої частини 45,5 мм.

Товщина наповнення конструкцій від 4 до 24 мм. Варіанти заповнення: скло, склопакет, сендвіч-панелі, ДСП, ламбрі ("вагонка").

Система дозволяє виконувати конструкції різної архітектурної складності.

Спосіб складання конструкції – механічні стики, що дозволяє оптимізувати витрати на виробництво.

Framex S22

Розсувна система холодного скління з використанням моноскла, призначена для виготовлення рам балконного скління з розсувними стулками, розроблена методами сучасного проектування з урахуванням передового досвіду кращих виробників, характеризується високими конкурентними показниками та привабливою ціною.

Розсувна система відкривання стулок є конструкцією з прямокутною рамою, горизонтальними напрямними якої за допомогою роликів рухаються стулки, що дозволяє максимально ефективно використовувати корисну площу балкона.

Удосконалена конструкція роликів дозволяє регулювати положення стулки по висоті та забезпечує плавний безшумний хід. Стики між стулками ущільнюються щіткою-пиловником, яка забезпечує захист від зовнішніх впливів та запобігає брязканню. Спеціальні обмежувачі переміщення стулки повністю виключають можливість її випадання при поривах вітру. У конструкції передбачена ручка-клаптик, що блокує стулки в закритому положенні.

Система дренажних отворів у нижній рамі забезпечує видалення опадів та захист від попадання води усередину конструкції.

Характеристика системи Framex S 22:

 • матеріал-алюміній;
 • ступінь відкриття отвору-до 50% відкривається;
 • допустима довжина конструкції-до 6м;
 • максимальний розмір стулки (доступний за відсутності вітрових навантажень) – 2100*900 мм;
 • допустима вага стулки-50 кг;
 • заповнення – моноскло 4,5,6мм;
 • висота порогу над рівнем підлоги-32 мм;
 • кількість напрямних на рамі-2;
 • кількість рухомих стулок-2,3,4,5,6.

Система Profilco

Профильные системы Profilco – высококачественная продукция отвечающая всем требованиям евростандарта.

Купить пластиковые окна Rehau Днепр. Доставка, монтаж. Цена окон от производителя.

Profilco

Грецька компанія, що спеціалізується на виробництві алюмінієвих профілів. Виробнича база компанії оснащена найновішим обладнанням, за роки роботи Profilco зарекомендувала себе як виробник одних з високоякісних алюмінієвих систем. Компанія PROFILCO має розгалужену торговельну мережу, що охоплює 7 країн: Греція, Болгарія, Румунія, Україна, Росія, Сербія та Скоп'є.

Производственные процессы и условия производства алюминиевых профилей отвечают стандарту ISO 9001, гарантирующего высокое качество продукции компании. Продукция компании прошла сертификацию в лабораториях, утвержденных Европейским Союзом.

Тепла розсувна серія PR 45

Це високотехнологічна система з термовставкою, що захищає від холоду, спеки та шуму, забезпечуючи ідеальні умови перебування усередині приміщень. Це найкраща пропозиція для людей з високими вимогами до алюмінієвих систем, що пропонує відмінні технічні та естетичні рішення.

Основні характеристики PR45:

Термоізоляція досягається за допомогою використання поліамідної вставки (16mm), яка не дозволяє проникати потокам тепла та шуму всередину між зовнішньою та внутрішньою сторонами вікна.

Збереження енергії відбувається за рахунок зменшення витрат на обігрів та охолодження приміщень.

Відсутність феномена конденсації на внутрішній стороні вікна.

Ширина стулки 45мм та висота 98мм.

Можливість використання склопакету до 32мм.

Висота, що вбудовується напрямного, а так само висота підлоги дорівнює 35мм, це допомагає уникнути утворення сходинки між підлогою та направляючими системи.

Ширина потрійного напрямного 139мм, що підходить для використання його в сучасних будівлях відповідно висота напрямної 47мм.

Міцність складання виробу досягається шляхом з'єднання металевої частини профілю, а не його поліамідної термовставки, що підвищує його термоізоляцію.

Для більш легкого ковзання та зменшення тертя без пошкодження покриття напрямні встановлюються на додатковий профіль (анодований або виготовлений із нержавіючої сталі).

Ролики великого розміру (29мм) забезпечують плавне ковзання. Заміна роликів не потребує демонтажу стулки.

Спеціально розроблені амортизатори. До нижнього амортизатора кріпиться щітка для очищення нижнього анодованого профілю, а верхній знаходиться всередині напрямної для вирівнювання стулок і уникнення їх коливань.

Багатоточкові замки для максимального захисту системи.

Ергономічні ручки для протимоскітних сіток.

Холодна розсувна серія PR 26

Полегшена розсувна система для паралельно-зсувних конструкцій. У ній приділяється велика увага ваги профілю, а також якості та функціональним можливостям конструкції. Система PR26 може комбінуватися з системою PR52, що відкривається, і забезпечувати ідеальне рішення для легких конструкцій шляхом поєднання відкриваються і розсувних конструкцій.

Технічні параметри системи

Тип - холодні розсувні конструкції

Сплав - AlMg0.7Si

Діапазон використовуваних склопакетів, мм - від 4 до 20

Глибина, мм - від 26 до 28

Монтажна ширина, мм - від 39 до 109

Матеріал ущільнювачів – EPDM

Термівка – ні

Система ТЕКНО

За счет широкого выбора систем и их конструктивных элементов достигается многообразие индивидуальных решений.

Купить пластиковые окна Rehau Днепр. Доставка, монтаж. Цена окон от производителя.

Будівельні системи алюмінієвих профілів ТЕКНО

заводу "Алюмаш" виробляються за італійською ліцензією фірми C.L.L. S.p.a. і є конкурентоспроможними за ціною, технологічністю обробки та складання. Багаторічний досвід роботи персоналу заводу, висока кваліфікація інженерного складу, безперервне дослідження та впровадження нових досягнень в області виробництва алюмінієвих профілів забезпечує виконання замовлень вищого рівня складності.

За рахунок широкого вибору систем та їх конструктивних елементів досягається різноманітність індивідуальних рішень. Можливості будівельних систем ТЕКНО дозволяють задовольнити запити найвибагливіших клієнтів.

Система ТЕКНО ФАСАД 50

- Економічний варіант системи ТЕКНО ФАСАД. Являє собою сучасну систему алюмінієвих профілів, аксесуарів та ущільнювачів, яка призначена для конструювання та виготовлення світлопрозорих стін, скляних дахів, навісів, ліхтарів тощо.

Несучими елементами конструкції є стійки та ригелі коробчатого поперечного перерізу. Заповнюють елементами може бути одинарне скло, склопакет, сендвіч-панель, а також полікарбонатна плита.

Призначена для виконання вертикальних та похилих навісних стін будівель, у тому числі скління покрівель, навісів. Застосовується для мало- та середньо поверхових будівель.

Основні характеристики:

Матеріали - пресовані профілі зі сплаву АД31 - ГОСТ 4784-74, сплави 6060 - UNI 9006/1, сплави AlMgSI 0.5 - DIN 1725. Всі профілі мають порошкове поліестерне покриття не менше 70 мкм на всіх видимих поверхнях. Колір покриття – за шкалою RAL.

Ущільнювач – EPDM (DIN 7715, DIN 7863, ГОСТ 25621-83).

Терморозрив стійок та ригілей – вставки ПВХ шириною 5 та 14 мм.

Водовідлив - відведення води внутрішніми каналами ригеля і стійок, а також через спеціальні відводи в притискних планках і кришках.

Відкриваються елементи – конструкції систем ТЕКНО 50, 60ТІ.

Опір вітровим навантаженням - : V2 UNI 7979

Опір теплопередачі: група матеріалів 2.1 DIN4108 (uf <  2.8 Вт/м.кв.К).

Повітропроникність: клас A3 за UNI 7979 (0,8 м. куб./(м.кв. х год) при тиску 600 Па – за EN 42)

.

Водопроникність: клас Е4 за UNI7979 (2 л./(хв. х м.кв.) при тиску 500 Па - EN 86).

Холодна віконно-дверна серія ТЕКНО 50

Віконно-дверні будівельні системи та перегородки для виготовлення огороджувальних світлопрозорих конструкцій та вентильованих фасадів різної складності.

Основні характеристики:

Конструктивна товщина профілів: 52 мм для коробок, 52 та 60 мм для стулок, для стійок та ригелів – 100 мм.

Оперезувальне внутрішнє ущільнення притвора.

Склопакет: завтовшки до 36 мм.

Вставка скла: з прямокутним або заокругленим штапиком зі зрізами під 45º та 90º.

Вироби можуть бути забарвлені у різні кольори за шкалою RAL.

Тепла віконно-дверна серія ТЕКНО 60ТІ

- віконно-дверні будівельні системи та перегородки для виготовлення конструкцій з підвищеною теплоізоляцією.

Основні характеристики:

Група матеріалів: 2,1 за DIN 4108.

Конструктивна товщина профілів: 60 мм для коробок, 60 і 68 мм для стулок, для стійок та ригелів - 110 мм.

Ширина поліамідної теплоізоляційної вставки: 24 мм.

Оперезувальне внутрішнє ущільнення притвора.

Склопакет: завтовшки до 42 мм.

Вставка скла: з прямокутним або заокругленим штапиком зі зрізами під 45º та 90º.

Вироби можуть бути забарвлені у різні кольори за шкалою RAL.

Системы Reynaers

Компания разрабатывает современные и надежные решения из алюминия для окон, дверей, раздвижных дверей, фасадов, веранд, оранжерей и систем солнцезащиты

Купить пластиковые окна Rehau Днепр. Доставка, монтаж. Цена окон от производителя.

Рейнарс Алюмініум є провідною європейською компанією, що спеціалізується на розробці сучасних та надійних рішень з алюмінію для вікон, дверей, розсувних дверей, фасадів, веранд, оранжерів та систем сонцезахисту. Рейнарс керується принципами енергоефективності та відповідально підходить до впливу компанії на довкілля. Усі високоякісні системи відповідають найвищим вимогам з погляду комфорту, безпеки, архітектурного проектування та енергоефективності.

Тепла віконно-дверна серія CS 77, CS 104, CS 86HI

Система CS 77

являє собою термоізольовану віконну систему, що відповідає високим вимогам щодо теплоізоляції, міцності та безпеки, передбачає повний спектр рішень для всіх типів вікон, що відкриваються всередину та назовні.

Можливості комбінування віконних конструкцій CS 77 з дверною системою того ж типу, розсувними системами CP 130/155 та вентиляційними елементами Ventalis роблять її надзвичайно універсальною для всіх видів будівництва, навіть з найвищими вимогами безпеки.

Експлуатаційні характеристики:

 • Коефіцієнт теплопровідності - 1,60 Вт/м²*К;
 • Повітронепроникність – 600 Па (клас 4);
 • Опір вітровому навантаженню – 2000 Па (клас 5);
 • Водонепроникність – 900 Па (клас Е900);
 • Стійкість до злому - WK2 (за європейським стандартом ENV 1627-1630).

Система CS 104

це рішення для енергопасивних будинків. Окрім високого рівня термоізоляції, на енергоефективність вікна впливає його герметичність. Тому для забезпечення високої водо- та повітронепроникності системи було розроблено спеціальний набір ущільнювачів, що забезпечує можливість застосування цієї системи в екстремальних умовах, таких як прибережні райони та великі висоти. Монтажна глибина системи в 104 мм сприяє міцності та стійкості конструкцій, з урахуванням їх великих розмірів і навіть із застосуванням двокамерного заповнення. Віконна система сумісна з дверною системою CS 104. Крім того, система відповідає рівням захисту від злому 2-го та 3-го класів.

Експлуатаційні характеристики:

 • Коефіцієнт теплопровідності: Uf > 0,88 Вт/м2К, залежно від комбінації рами/стулки.
 • Повітронепроникність: до 600 Па (клас 4).
 • Водонепроникність: вікна до 900 Па (клас Е900) / двері 7А (300).
 • Опір вітровому навантаженню: вікна до 2000 Па (клас 5)/клас 2.

Система CS 86-HI

– це система для виготовлення вікон та дверей з найвищим рівнем ізоляції, що поєднує естетичний дизайн, оптимальний стабільний та високий рівень термоізоляції. Поєднання надійних профілів та багатокамерного термомоста забезпечують виняткову міцність та вдосконалену водо- та повітронепроникність. Система ідеально підходить для застосування двокамерних склопакетів, що робить цю систему найбільш енергоефективною.

В системі передбачені вікна внутрішнього відчинення, а також двері внутрішнього та зовнішнього відчинення для високоефективних рішень. Крім того, двері CS 86-HI можуть комплектуватись різними типами порогів для задоволення різних вимог клієнтів. Можливе двостороннє фарбування в різній кольоровій гамі.

Експлуатаційні характеристики:

 • Коефіцієнт теплопровідності - 1,47 Вт/м²*К;
 • Повітронепроникність – 600 Па (клас 4);
 • Опір вітровому навантаженню – 2000 Па (клас 5);
 • Водонепроникність – 900 Па (клас Е900);
 • Стійкість до злому - WK2 та WK3 (за європейським стандартом ENV 1627-1630).

Тепла підйомно-зсувна серія CP 130 і CP155

Система CP 130

пропонується з різними варіантами відкриття, а модель з низьким порогом спрощує доступ до будівлі. Модель з кутовим закриванням дозволяє чудово поєднати внутрішній і зовнішній простір будівлі. Це робить систему CP 130 ідеальною для приміщень із гарним виглядом.

Висока міцність системи дозволяє конструювати великі та надійні розсувні вікна та двері з вагою стулки до 300 кг. Крім того, CP 130 відповідає 2-му класу захисту від злому, що свідчить про безпеку та надійність рішення.

Експлуатаційні характеристики:

 • Повітронепроникність – до 600 Па (клас 4).
 • Коефіцієнт теплопровідності – Uf > 2,78 Вт/м2К.
 • Стійкість до злому - WK 2 (за датським і європейським стандартами NEN 5096 ENV 1627).
 • Водонепроникність - до 600 Па (клас 9А).
 • Опір вітровому навантаженню до 1200 Па (клас 3).

Система CP 155

це першокласна система термоізольованих розсувних і підйомно-розсувних дверей пропонується з різними варіантами відкриття, а варіант з низьким порогом дозволяє покращити доступ до будівлі. Встановлення автоматичного приводу для відкриття стане гарантією максимальної зручності.

Підйомно-розсувна система передбачає конструювання дверей винятково великого розміру з вагою однієї стулки до 400 кг. CP 155 відповідає 2-му класу захисту від злому, що свідчить про безпеку та надійність рішення.

Експлуатаційні характеристики:

 • Звукоізоляція - Rw (C; Ctr) < 43 (-1; -5) dB, залежно від типу скління.
 • Повітронепроникність - до 600 Па (клас 4).
 • Стійкість до злому - WK 2 (за європейським стандартом ENV 1627-1630).
 • Коефіцієнт теплопровідності - Uf > 3,0 Вт/м2К, залежно від комбінації рама/стулка.
 • Водонепроникність - до 450 Па (клас 8А).
 • Опір вітровому навантаженню до 1600 Па (клас 4).

Фасадна стійково-ригельна серія CW 50,

яка не обмежує свободу творчості архітектора та максимально відкриває будівлю для денного світла. . Система налічує 10 варіантів виконання, що відрізняються один від одного видом зовні. Можлива будь-яка комбінація вертикальної та похилої площини з інтеграцією різних типів стулок. Величезна кількість технічних рішень для виконання різних вимог до будівництва фасаду будівлі, таких як вогнестійкість, безпека та високий рівень ізоляції.

Експлуатаційні характеристики:

 • Звукоізоляція – Rw (C; Ctr) < 48 (-2; -8) dB, залежно від типу скління.
 • Повітронепроникність – до 600 Па (клас A4).
 • Протизломність – WK 2 (німецький стандарт NEN 5096).
 • WK 3 (німецький та європейський стандарти NEN 5096 та ENV 1627).
 • Коефіцієнт теплопровідності – Uf >0,8 Вт/м2К, залежно від комбінації профілю.
 • Водонепроникність – до 900 Па (клас RE).
 • Опір вітровому навантаженню – до 2000 Па.

Холодна віконно-дверна серія CS 59 PA

- є ідеальною системою для застосування в теплому кліматі, але вона також може бути використана і для перегородок в офісних приміщеннях. Для зимових садів передбачені комбінації із оранжерейними системами Рейнарс. Варіанти дизайну та великий вибір кольорів забезпечують чудову можливість поєднання матеріалу з архітектурою будівлі. Неізольоване рішення за мінімальної глибини профілю для південних країн або нежитлових приміщень.

Експлуатаційні характеристики:

 • Повітронепроникність не менше – 600 Па (клас 4);

 • Опір вітровому навантаженню – до 2000 Па (клас 5);

 • Водонепроникність не менше – 600 Па (клас 9А);

 • Стійкість до злому - WK2 (за європейським стандартом ENV 1627-1630);

Доставка и оплата заказа

  Доставка окон осуществляется по Днепропетровску бесплатно автотранспортом компании с подъёмом на этаж.
  Предоплата за заказ осуществляется во время заключения договора в офисе или на дому у заказчика.
  ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
  Для консультации и/или вызова замерщика.
  Мы перезвоним вам в ближайшее время

  Я не робот

  Или позвоните по телефону

  +38 (067) 541-22-55 


  +38 (099) 406-97-06 

  +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

  ×
  Заказ звонка, вызов замерщика

   ЗАКАЖИТЕ ЗВОНОК
   Для консультации и/или вызова замерщика.
   Мы перезвоним вам в ближайшее время

   Я не робот

   Или позвоните по телефону

   +38 (067) 541-22-55 


   +38 (099) 406-97-06 

   +38 (073) 133-43-30 (номера кликабельные)

   ×
   Цены на сайте

   цены нв пластиковые окна Рехау в Днепре

   Уважаемые посетители!
   К нашему большому сожалению, цены на сайте,
   не являются публичной офертой.
   Это связано с систематически меняющимся прайс-листом на комплектующие и расходные материалы для изготовления пластиковых окон.
   Убедительная просьба — перед заказом 

   уточняйте цены у менеджера по телефонам,

   указанным на сайте

   ×